» »

Avtomatska povezava na internet

Avtomatska povezava na internet

mtic ::

Pozdravljeni,

na računalniku semi si nastavil, da se pri zagonu računalnika le-ta avtomasko poveže na internet. to sem nastavil natanko tako, kot piše v navodilih na siolovi strani; link

Vendar pa zadeva ne funkcionira, tako da moram še vedno sam vzpostaviti povezavo. v čem bi lahko bil vzrok za nedelovanje te funkcije?

amigo_no1 ::

Se kaj zgodi če vpišeš tole v start meni/run:
rasphone -d "ime povezave"

BlazP ::

Po tistih navodilih je nastavljeno, da te vprasa za user/pass, torej moras se vedno sam vzpostaviti povezavo. Ce ne bo kljukice pri "prompt for username and password", se bo sama vzpostavila povezava (seveda v primeru, da si je racunalnik od prej zapomnil user/pass).

dolenc ::

Jst sem sam tam dal pri explorerju / tools / internet options / connection, pa maš siol povezavo kot default, pa daš never dial a connection. Pa pri routerju naštimaš tam svojo uporabniško ime in geslo pod "Internet access setup" in tkoj ko se kišta prižge si online :).

mtic ::

Jeje997: sem vpisal ta ukaz, pa se nič ne zgodi; kaj pa ta ukaz naredi oziroma pove?

BlazP: sej imam tako nastavljeno, da ni kljukice pri "prompt for username and password", pa tudi za user/pass imam nastavljeno, da si zapomne podatke.

dolenc: tudi ta nastavitev je označena, tako kot si rekel, routerja pa nimam..

torej v čem bi lahko bil problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtic ()

Brainstorm ::

Ali pa uporabi Reconnect


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951194 (22944) simone
»

Prekinjanje internetne povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
71614 (1473) Tribrzinec
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963481 (27176) JoskoMacher
»

samodejna vzpostavitev ob zagonu

Oddelek: Omrežja in internet
121623 (1498) DJ Hamster
»

server 2003 problem

Oddelek: Programska oprema
171354 (1196) urosh

Več podobnih tem