» »

lan party .. problem

lan party .. problem

WTF? ::

Torej ... imam router al switch od T2ja z 4imi LAN placi odzad .. prklopl smo gor 4 računalnike .... dela pa samo meni .. (internet), zdej me pa zanima kako nastimat da bo vsem delu internet

PROSIM ZA POMOC !

povso ::

nadzorna plošča, omrežne povezave, poglej kero povezavo imaš in klikni lastnosti, nato v zgornji vrstici omrežje, označi internet protokol (tcp/ip). prepričaj se, če imaš v vseh štirih računalnikih enak ip le da moraš pri ip naslovu imeti drugačno zadnjo številko. mislim da je to to... če ne dela pa povej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: povso ()

gruntfürmich ::

tisti modem od t2-ja morda ni ne router niti swich. je samo modem, ki ima možnost priklopa 1 računalnika, 1 televizorja, 1 telefona, pa še nekaj.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bukev ::

imam t2, switch milan 8 portni, vendar t2 da na voljo samo dva IP.
če hočem imeti več računalnikov na internetu, moram montirati router.
bukev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bukev ()

Klemzz ::

2 pc-ja, tv+tel nej bi meu možnost...men ni deloval...zdej mam pa itaq vdsl2 modm+vood...faking alien stuff :\ iz ene stare kište nared router pa gor poč Clark Connect :)

WTF? ::

Zej nam u bistvu trem net dela .. enmu kulegu se ne (ima najslapši računalnik) mi smo enostavno vsi nastimal da pac zazna ip automatsko njemu pa iz nekega cudnega razloga to ne deluje :(

steev ::

Teli dinamicni ipji so cudni pri T-2. Pa ta ARp tabela. Jest mam že en let isti ip. Sem pa na optiki.
:|

WTF? ::

Ok, Torej .. ubavl smo si switch (8 ports) .... zej sm pa en LAn cabl dau iz modema v switch na port 1 in 5 računalnikov prklopu na port 2,port 3, 4, itd.

Dela pa internet spet samo na treh računalnikih, ustalih ne .... Ne razumem ...

Coinbird ::

Računalniku, ki ne dela internet zamenjaj mrežno kartico, mogoče je to krivo.
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

5er--> ::

Kaj pa če je omejitev IP-jev s strani provider-ja? Naj nekdo share-a internet povezavo, pa bo.

bukev ::

saj sem že povedal, da t2 dodeli le dva ip, čeprav sem slišal, da nekaterim na optiki delajo trije ip - uradno je možno uporabljati le dva ip - pri več kompih torej router
bukev

ali3n ::

posheraj internetno povezavo --> pobrskaj med članki -> Deljenje internetne povezave
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

steev ::

Jap. Men so 3je kompi delal brez problema. Sam se je pol zataknil k sem hotu router nazaj priklopet. Ni in ni hotu ipja pridobit.
:|

KandazaR ::

Router bo potrebno nabavt! Drugače neboste nikol mogli več kot 2 oz trije dostopat do neta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS RT-N66U 3x (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7814688 (13277) styled
»

Noče se povezati na internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
102037 (1589) napasi
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483126849 (51049) Looooooka
»

T2 televizija na prenosniku

Oddelek: Omrežja in internet
139228 (5753) energetik
»

povezava lokalnega omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
121565 (1383) butcher

Več podobnih tem