» »

Se splača prodat?

Se splača prodat?

AapocalypseE ::

Za zdaj imam grafično Club-3d GF 8800GTS 320MB in me zanima, če se mi jo splača prodat in kupit za zdaj recimo GF 7950GT? Razmišljal sem o tem da bi mi še ostali denar, ki bi mi ostal lahko doložil za nakup E6600 in Asus P5K. Naslednjo leto pa kupim DX10 grafo, ker sumim da zdajšnja 8800 serija ne bo dovolj močna poganjat DX10 igre na max nastavitvah. Prosim, če mi lahko nekako svetujete kaj bi blo najboljše.

paljer ::

Najbolje, da zamenjaš hardware vsak teden. Tako boš prihranil največ denarja!

Meizu ::

Zadosti bo:))

To bo še najboljše, mislim, da boš še kar veliko iztržil iz te grafe. Kot sm js rekel. Še nikoli nisem in nikoli ne bom zaupal prvi generaciji novih sistemov. Pa naj bojo še kako dobre. Zmeraj kupim nekako uveljavljeno generacijo, da sem lahko siguren, da bo DX10 kjerkoli normalno tekel;)

Tako, da po moji logiki se to recimo da splača:D Po drugi strani bo pa upad grafike velik...

billgates ::

Po mojem se niakor ne splača, če že hočeš drugo, prodaj in vzemi NV gtx ali AMD hd2900xt.

billgates ::

Aja, stretracer:D Nvidia pač ne gre.:D Če ne pa amd 2900xt.

Zgodovina sprememb…

Mirč ::

če ne igras veliko se recimo splača 7800gt so zelo poceni in pol čez nekja casa vzames 9900??

AapocalypseE ::

Bom verjetno kar obdržal ja. Bo vsaj hitra grafa za DX9, ker DX10 še tak kr nekaj časa ne bo zunaj. Samo proc pa plato treba menjat ker mi gre na živce AMD. hd2900xt pa lahko samo rečem ne hvala ker niti driverjev ne znajo naret konkretnih, raje 8800GTS 640MB.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Čisto tako mimogrede so zdaj ATI driverji 7.6 že kar orenk pošlihtani

AapocalypseE ::

Rad bi vido en test GF 8800GTS/GTX in hd2900xt. Aja pa smešno se mi zdi kake razlike delate med 8800GTS 320MB in 640MB verzijo. 320MB-a verzija ni čisto nič majn počasna kot 640MB samo da pri resoluciji 2048x1536 oni z manj rama zmanjka spomina, 640MB verzija pa še laufa tam samo pri 20fsb. :\ http://slo-tech.com/testi/07001/ pa ta test bi mogo bit narejen s kakim Intelom na 3GHz, ker pol nebi bla X1950XTX nikjer pred 8800 serijo, se vidi da ni dovolj močan proc E6300 1.83GHz.

Zgodovina sprememb…

___ ::

amd rulz:) drgač pa kaj boš prodajal sj maš 4.3 proc. kaj bi še rad? obdrž grafo:) ne splača se ti menjat pa nevem kaj kupovat.

___ ::

če ne zarad drugega....grafa je huda in mislm da ti bo žal če uzameš slabšo 7900. proc je pa dost močan da neboš opazil BISTVENE razlike v delovanju če zamenjaš.tako da mislm da boš sam denar preč vrgu.
nevem no to je moje mnenje....počak par let pa pol zamenej.do takrat pa res mislm da se ti ne splača.razn če si nevem kakšen igričar ki neprestano sedi pred kompom in nažiga igrice na ultra high nastavitvah in ultra high resolucijah?:) al pa če nevem kaj delaš s kompom da rabiš FFUUUUUUUUL močn procesor:) men že amd 64 3.0 laufa gladko. fotr ma pa amd x2 4.3 mašino in ubistvu..zakaj bi menjal.to sploh ne zašteka.nikol. če ti šteka maš pa komp popolnoma zablokiran z virusi pa kšnimi spyweri. ker sm šel prov probat ko sm vidu da bi ti to rad menjal. enostavno zadeva ne štekne.tako da resno nevem kaj hočš ti met? nasa computer?:>:>:>

AapocalypseE ::

Comp mam clean virusi in podobno me ne skrbi. Najbolj me je dvignilo to da mi novi Colin ne dela tako kot bi moralo. Znižam iz Ultra na High in brez multisamplinga na 1280x1024 resolucija in mi laufa igra ko dirkam sam med 32-41fps, ko pa nas je več pa med 19-35fps. Če pa še dam multisampling na 4x je fps ko sem sam med 27-31 in ko nas je več med 16-25. Sodobne igre pa bojo vse že tak požrešne kot je ta oz. še bolj. Vem da če bi mel E6600 @3GHz+ bi blo dosti boljše.

___ ::

hmmm.a tako slabo ti stvar deluje?? kako bo pol šele pr meni:):):) pol ti pa čisto verjamem da bi blo bolš 6600 imet.ampak vseeno premisli raje kako priti do novega procesorja. ker dvomim da bi blo bistveno bolš če daš notr močnej proc pa slabšo grafično. rajši probi samo procesor menjat? ti bo tud več potegnu iz 8800 gts..baje da je FUL močna grafa kolkr sm vidu po testih.sam v živo jo pa še nism vidu kako deluje.

čeprav...tud 30 fps ni tako ZELO ZELO Slabo.ker ubistvu slika ševedno teče dovolj gladko da štekanja ne vidiš nevem kako zelo. pa še..nastavitve imaš na ultra pa 4 krat glajenje.kaj pa če bi kaj izklopil?oziroma znižal vrednost? mogoč sam resolucijo dal na 1024 krat 768 pa nastavitve na ultra? ker drugače je mašina res huda an...nevem.premisl kolk se ti splača toliko menjat komponente.če res rabiš komp za nevem kolk €€€€€€:) al pa probi mal navit zadevo? s tem se velikokrat veliko pršpara...pa fps dobiš pa si koj veseu:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

AapocalypseE ::

Tech_man odločo sem se že tak 100% da grafe ne prodam. Samo proc bom dal noter E6600 in eno Asus plato da bo šlo navit. Ja zgoraj ko sem pisal kake fps-je imam v špilu je to že z malo navitim x2 4200+ @2.5GHz. Tak da reši me samo Intel, ker vem da je dosti več zmožna ta grafa. že komaj čakam da menjam. :D

OldSkul ::

Pametno si se odločil!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80138634 (22853) macgajver
»

ATi HD2900XT ali GeForce 8800GTS 640MB ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
777369 (5071) Xtra
»

Nabava Gamer računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
332785 (1801) JeZo
»

Nakup grafične 8800 GTS 640 ali 2900XT?

Oddelek: Kaj kupiti
332525 (1400) jimyboy
»

Primerna grafa za moje računalO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905272 (4314) Klemzz

Več podobnih tem