» »

Ali prodam Savine delnice?

Ali prodam Savine delnice?

T-h-o-r ::

Danes sem ugotovil, da so Savine delnice 496€, medtem ko so bile marca 300€, pa me zanima, ali se bo to še višalo, ali se mi že splača prodati?

Roadkill ::

Hudica... imam carobno kroglo ravno na servisu...
Ü

jperc21 ::

Kdo ve, odvisno kak se boš sam odločil.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

joker16_7 ::

To niso nobeni odgovori: Hudica... imam carobno kroglo ravno na servisu... in pa Kdo ve, odvisno kak se boš sam odločil.. S tem samo pišete nekaj v prazno.:|
Moje priporočilo: Najbolje bo, da greš do kakšnega borznega posrednika. NAjbolje bi bilo če ga osebno poznaš, ker drugače ne bo tako poceni. Vprašaj ga kaj se bo po njegovem mnenju kaj dogajalo z delnico oz. če lahko pregleda njena pretekla nihanja. Brez težav ti bo povedal vsaj približno kako podjetje posluje in kaj se bo po vsej verjetnosti zgodilo. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zheegec ::

Velik delež Save ima država, tako da se splača čakati na privatizacijo in upati, da bo padla kakšna prevzemna premija ;)

jaz jih bom še zadrževal kar nekaj časa, predlagam da jih ti tudi. Poslovni rezultati so bili dobri, zna sicer priti do kakšne korekcije po takšni visoki rasti delnice, ampak nič hujšega...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

T-h-o-r ::

A delnice lahko sam prodam, če sem še mladoleten, ali rabim starše, da podpišejo kak papir? Ker prejšnji teden sem si šel po novo osebno, pa so rekli, da ne morem sam dobit, da rabim enega starša, da je podpisal nek papir.:\

krho ::

Jaz zase vem, da jih bom obdržal... Raje bi še kakšno kupil :)
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

DimmniBurek ::

500€ so že???


3 leta nazaj, ko sem kupoval motor(Hondo NSR125) sem dobil za vsako 46k sit.
Definitivno pusti...
Mogoče mi je žal ker si nisem ene pustil:8)
There Is No Stronger Drug Than Reality

migič ::

Oj! Lani smo imeli na EF predavanje direktorja Save, ki nam je svetoval, da če želimo dobro naložbo naj si kupimo delnice Save. Po eni strani mi je žal, ker nisem tega tudi storil. Definitivno jih ne prodaj!!! Mislim, da bodo v prihodnje krepko presegle 500€>:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

migič ::

Aja še to. Priporočam ti, da si ogledaš kako bolj konkretno stran o naložbah. Beri forum na LJBorza ali www.studentska-borza.com, tu boš našel zagotovo koristne informacije.
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

root987 ::

Mja, edini problem je da se zadnji mesec napoveduje dokaj velika korekcija - ne samo pri nas, tudi v tujini - neka borza hiša iz tujine je prvič od .net booma izdala opozorilo investitorjem.

Drugo vprašanje pa je koliko bo ta korekcija vplivala na naše in seveda Savine delnice...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zheegec ::

Dolgoročno gledano to niti nima neke hude veze... Dokler ne bo kakšen črni_ime_dneva :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jeti51 ::

Najbolje bo, da greš do kakšnega borznega posrednika. NAjbolje bi bilo če ga osebno poznaš, ker drugače ne bo tako poceni. Vprašaj ga kaj se bo po njegovem mnenju kaj dogajalo z delnico oz. če lahko pregleda njena pretekla nihanja. Brez težav ti bo povedal vsaj približno kako podjetje posluje in kaj se bo po vsej verjetnosti zgodilo.

Kaj ti resnično verjameš, da bozni posrednik ve, kaj se bo zgodilo. Ti jaz povem - figo ve. Namreč če bi RES vedel, da bo npr. delnica zrasla, bi prodal vse ssvoje premoženje, kupil Save, kolikor bi lahko, nato pa le še vnovčil dobiček in užival do konca življenja. No, ampak očitno tega ne naredi, ampak še vedno opravlja svojo dnevno službo.

Se ti zdi zdaj slika bolj jasna? :)

TESKAn ::

Hm, če se ti splača prodat...rabiš denar? Ne? Potem ne prodaj. Resno.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzajemni skladi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926105 (16334) Mr_Globus
»

Kaj storiti z delnicami/obveznicami ob ukinitviregistrskih računov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6714044 (9883) konspirator
»

Sava ali Petrol? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1189529 (6165) Zeberdee
»

Trgovanje z delnicami

Oddelek: Loža
2311997 (11324) LoneWolf
»

Vlaganje

Oddelek: Problemi človeštva
111720 (1322) R0K

Več podobnih tem