» »

Mlacom AMD athlon in sesuvanje rac. ob instalaciji kaspersky in pande - NUJNO!

Mlacom AMD athlon in sesuvanje rac. ob instalaciji kaspersky in pande - NUJNO!

stancy ::

Pri mlacomu sem kupil amd athlon v akciji kako leto nazaj, amd athlon procesor 3200+ 2.0ghz 512 ram, 160gb disk, MSI nvidia graf, in neka VIA mrezna kartica...

uglavnm vse lepo delalo dokler nism poskusil skopirati kaspersky z neta in instalirati, takrat ko skoraj pride do konca instalacije ko ze preverja neke viruse itd... se mi rac sesuje... resetira..

v safe nacinu instaliram vso stvar okay...se vrnem v normaln nacin in po 10-20sek ko pridem v WIN XP SP2 .. se mi rac nonstop sesuva....
ni kaj moram spet v safe nacin in zbrisat kaspersky...

skopiram pando...kul instalacija nic....ne sesuje... potem pa ko program zahteva reset... se OB ponovnem zagonu winsov.. rac sesuje ko pride v winxp...zopet nekje 10-20s... (takrat ko ste ze v winsih in se vidi start in vse to... ko malce melje in nalaga programcke)

torej NE MOREM IMETI ne kaspersky ne PandE?
NIC SMO sli na mlacom in so v 1 dnevu zaracunal ... 67EUR za nod32 in zdej dela.... ampak ko nod32 clovek da stran in potem spet kaspersky je ista zgodba...

poleg tega predn sem sel na mlacom sm vse na novo formatiru vse ....in na novo poskusil...ISTO.
KAJ je narobe s tem racom? pa je delu cel let...ampak antivirusna programa pande in k. pa ocitne ne zmore...?? zakaj? kaj naj naredim ?

MTm2H37rqt7B ::

Hmmm... mogoce ko antivirus zacne skenirat RAM... pa da je kaksna napaka in se usuje. Poizkusi z kaksno drugo palcko rama.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496642714 (251) Domini tm
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131447 (20934) Qushaak
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443873 (25913) BorutK-73
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619712 (8508) fitipaldi

Kateri antivirusni program kupiti

Oddelek: Programska oprema
131625 (1472) Damjan Jagar

Več podobnih tem