» »

Problem z grafiko v Windowsih

Problem z grafiko v Windowsih

Tammih ::

Bok! Zadna dva tedna me nekej zeza comp. V windowsih (npr. namizje, mozzila,...) se mi po ekranu pojavljajo neke lise, ikone mi razpaca, v moziili se mi npr. pojavljajo po ekranu črte črne ter oranžne barve... Grafično (6600gt) sem odvil, vendar pa je tudi prej nisem imel hudo navite(grela se je do50 stopinj) tako, da verjetn ni okvara v grafi... Ali pač? Kaj pa kakšen virus? Nod32 in Avg mi kljub vsakodnevnim posodobitvam ne najdela nič...
Kje bi lahko bila težava?

R33D3M33R ::

To nima velike veze, ampak: Imaš nameščena dva antivirusa? Znebi se enega.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tammih ::

Aja, meni je pa nek računalniški frik reku, da je najboljša kombinacija za zaščito NOD32+Avg+Adaware... Jst mu kr verjamem:)) , je že 20 let v tem poslu??? Res mislte, da bi bila težava lahk v tem?8-O

Scorpia ::

Lahko imaš oba antivirusna programa, ker vedno se najde kakšen virus ki ga prvi ne najde medtem drugi pa ga najde. Pol naložiš tretji antivirusni program pa bo ta najdu spet en virus ki ga prva dva nista najdla. To se zgodi ker se programi ob različnih časih posodobijo. Upam da ti da razmislek če se splača imet dva različna antivirusna programa gor.

Glede grafične lahko prvo probaš dati drugi driver, kakšen novejši. A se ti začne takoj pojavljati napake, ali po določenem času?

Tammih ::

Ponavadi po določenem času... Temperaturaje pa skos pod 40 stopinj...

R33D3M33R ::

Aja, meni je pa nek računalniški frik reku, da je najboljša kombinacija za zaščito NOD32+Avg+Adaware... Jst mu kr verjamem , je že 20 let v tem poslu??


Pa mu sedaj ne verjemi. Vse kar delata dva antivirusna je upočasnjevanje sistema. En je popolnoma zadosti. Tole res nima veze s težavami.

Potipaj RAM na grafični, če se kaj pregreva. Senzor ti verjetno kaže le temperaturo GPUja. Mogoče bi tudi posodobil gonilnike kot je predlagal Scorpia.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tammih ::

OK! Bom enga zbrisou... Rami hladni, gonilnike pa posodobim kasneje ter sporočim rezultat...

primzx ::

LOL

pozitron ::

Mogoče je tist računalniški frik mislu AVG anti-spyware?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2493635458 (3832) flybug
»

Najboljši antivirusni program, kateri? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11361164 (46964) d4vid
»

Virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
5966 (924) volkec
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619622 (8418) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711533 (8896) frikihamster

Več podobnih tem