» »

Prekinjanje povezave

Prekinjanje povezave

Arwen_elf ::

Imam en zelo čuden problem. V omrežje imam preko routerja povezana 2 računalnika. Na obeh sta naložena enaka operacijska sistema, vse deluje kot je treba. No, delalo je do včeraj. Včeraj pa je prišlo do problema, da na mojem računalniku internet ne dela pravilno. Ko hočem brskati po netu, dela 2 minuti, potem me vrže vn. Tudi na MSN ne morem. Na drugem računalniku dela vse normalno. Vseskozi mi piše, da je povezava vzpostavljena. Če dam tam na povezavi disable in potem spet enable, mi dela spet za minuto, dve (zelo počasi), potem spet crkne. Probala sm že zamenjat mrežno, pa je isto. Zamenjala sm kable, pa je isto. zamenjala sm porte na routerju, pa je isto. nenavadno se mi zdi, ker se je to zgodilo kar naenkrat, prej pa je vse delalo lepo.

če ma kdo kšno idejo, naj mi prosim svetuje. Drugač mislm, da mi preostane samo še Format C: in ponovno nalaganje winsow....če bo kaj pomagalo...

Hvala

Gwanaroth ::

Prečekiraj računalo s kakšnim (anti) spyware, adware in protivirusnim programjem.

Recimo:

Spybot
Lights often keep secret hypnosis..

Arwen_elf ::

Tud to sm že nardila...z večimi programi, tudi adawarom in spybotom...pa ni nič.

amigo_no1 ::

Kaj pa če ga router biksa (Qos) ?
pingaj router s stikalom -t

npr:
ping 192.168.1.1 -t

Model routerja ?
Si probala izklopit router za minuto ali 2 ?
Imaš statični IP ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Arwen_elf ::

To ni vzrok....

`ripper` ::

poglej ce se ti racunalnik odziva normalno, ce ga priklucis na un kabel, ki ga uporablja masina, ki ji net dela. ce ne bo delalo, pomeni da ti:
a) ne dela mrezna
b) mas sistemsko nekej narobe, se pravi virusi, sesut networking...

Lahko ti nagaja router, lahko je s kablom kej narobe...mreza je hudic ko 1x neha delat =)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Arwen_elf ::

Če sm kabl prklučla u drug računalnik je normalno delalo. Mrežno sm tut zamenala, pa ni delal. Tko da sm pol kr šenkrat winse naložila, zdj pa dela. Zgleda, da je neki povozil nastavitve.
Bomo vidl kok časa bo zdj delal::))

ne_kdo ::

jaz bi ti priporočal da nadgradiš router. sem včeraj naredil tudi sam to ko se je povezava zgubljala in moram povedat da dela zaenkrat odlično.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1767547088 (482) d4vid
»

težava z routerjem (TP-LINK tl-wr741nd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6213126 (5865) AC_DC
»

Linksys wrt54GL težave...

Oddelek: Omrežja in internet
241939 (1939) jglavac
»

Računalnik noče sprejeti DHCPja?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121005 (800) ||_^_||
»

Problem s prepoznavanjem kabelskega modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
193543 (3227) Azrael

Več podobnih tem