» »

prenosnik asus - garancija

prenosnik asus - garancija

ajamni2 ::

Mene pa zanima če jaz npr. kupim prenosnik asus v avstriji, če mam potem veljavno garancijo v sloveniji. Ali moram uveljavljati garancijo v avstriji?

KandazaR ::

Če ima mednarodno garancijo potem lahko uveljavljaš tudi v sloveniji. Za garancijo pa vpraš še v comtronu ,ki je uvoznik asusovih izdelkov v slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

jan01 ::

Morda se bodo kaj izgovarjali, a povej jim, da morajo, ker so "Pooblaščen distributer osnovnih plošč, računalnikov in notesnikov blagovne znamke Asus."(piše na http://portal.comtron.si/PortalSLO/Desk....

SebaR ::

Jaz imam acer prenosnika z mednarodno 4 letno garancijo, ki je bil kupljen v Italiji, in sem klical k uvozniku pa so mi rekli da oni to niso pooblaščeni...Ali mi morajo prenosnik vzeti v primeru okvare??
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Šimpanz ::

Nobenemu uvozniku ni treba nič servisirati če noče, saj ne vem zakaj bi delal zastonj. Če pa bi naprimer proizvajalec plačeval za servis uvozniku bi ta seveda z veseljem popravljal tudi notesnike kupljene drugje.

Zheegec ::

Če je Comtron pooblaščeni distributer za Asus še ne pomeni da lahko pri njih uveljavljaš garancijo za prenosnik kupljen v tujini. Vse je odvisno od politike samega proizvajalca. Recimo pri HP imaš mednarodne pooblaščene servise in je za HP prenosnike (razen Pavillion) to možno, za Asus pa ni nujno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639414 (14939) Furbo
»

prenosnik v tujini - garancija

Oddelek: Strojna oprema
183401 (1433) Formula 1
»

Podaljšanje garancije (Asus laptop)

Oddelek: Pomoč in nasveti
263707 (3253) St235
»

Originalni garancijski listi

Oddelek: Pomoč in nasveti
243900 (3446) Bias
»

Servis v tujini kupljenega prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
174011 (3226) kekz

Več podobnih tem