» »

P5W DH Deluxe- hlajenje chipseta

P5W DH Deluxe- hlajenje chipseta

M-XXXX ::

V Jae imam možnost kupiti nekaj do okrog 4000sit (16€) Razmišljal sem o Thermaltake Extreme Spirit 2 Zdaj pa ne vem če bo sploh pasal gor saj imam na proc Infinity-a 8)
Zdaj pa me še zanima posledica Nehlajenje- odstanitev pasivnega hladilnika. Zgoraj desno ne bo več hlajenja- posledice?
  • spremenil: M-XXXX ()

rapz0r ::

A sedaj ti to originalno hlajenje ne hladi dobro? Napiši temperature IDLE in LOAD.
Če se ti zdi da se ti preveč greje bi jaz na tvojem mestu raje usmeril kakšen ventilator v rebra od coolerja.

paljer ::

Ne zapravljaj keša brez veze....moj nasvet.

M-XXXX ::

Sem dobre 4k v Jae v dobrem in zato moram tam nekaj kupiti! Itak hladilnik nebi prišel gor- zaradi Imfinitya, bom raje kupil 1gb usb!

KandazaR ::

Tist del zgoraj mora biti hlajen. Tako kot so rekli moji predhodniki, zapravljanje denarja za nekaj kar ne potrebuješ. Pa še glasnejše bo ker bo vent.

Čmrlj ::

natoxt če hočeš, da bi še malo dodatno ohladil NB, daj dol tisti plehek iz reber,na katerem piše digital home,in montiraj gor en manjši vent ali še bolje blower.;)

ender ::

Zraven P5W DH Deluxe itak dobiš en blower za chipset, ki naj bi ga uporabil če imaš pasivno/vodno hlajenje za CPU...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Čmrlj ::

Ja sm un blower se ne zatakne na rebra od NB-ja ampak za tista na mosfetih, saj pomaga sam je pa tud zelo opazen pad temperature,če zamenjaš pasto na nb-ju, odstraniš tist plehek in še tja dodatno montiraš en blower.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Novosti na področju zračnega hlajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405305374 (1547) FireSnake
»

Sapphire Radeon HD7970 - hlajenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211755 (1412) Navje
»

Hlajenje Dual Core (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
997272 (3677) kuglvinkl
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913903 (7882) Buldožer
»

Kaj vse ste nardil z Abakom?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263205 (2773) iCe

Več podobnih tem