» »

o HDTV

o HDTV

fr33q ::

pravzaprav sem ful noob na tem področju pa me zanima prvo kot prvo...keri tv-ji sploh so hdtv.......

NiMH ::

Gorenje ima TV z HD
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

fr33q ::

mislim tk...a obstajajo tv-ji da so hd pa niso plazma al pa lcd...če ja pls link da vidim primer

NiMH ::

Hmm...To pa nebi vedu...Žal :\ Nisem tok informiran da bi vedu, vem sam za tega Gorenje + še nekaj ki se jih trenutno ne spomnim...Res ne morem ti pomagat :\
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

fr33q ::

aha sej np...drugač me pa najbol zanima kako vem če je hdtv al je sdtv al kaj je...

NiMH ::

Moreš se za to pozanimat (če kupuješ vrjetno piše gor HD ready, če ne pa povprašaš prodajalca) če pa ne kupuješ in te zanima ali ima tvoj TV HD pa lahko malo poguglaš za svojim modelom in glej da bo vrjetno kaj pisalo :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

fr33q ::

za moj tv že vem da nima hd ko takrat ko je bil ta tv kupljen še noben ni vedu kaj je hd xD
drugač pa to vse sprašujem zato ko gledam na netu ker tv bi kupo pa niker ne piše hd zravno >_>

NiMH ::

Aha :D torej, pa povej za kater model se zanimaš? Mogoče Gorenje? Samsung? Philips? ti imajo HD (pa še vrjetn kater drug sam jaz ne vem)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

fr33q ::

ummmm...kolkr te razumem praviš da majo vsi tv-ji od gorenja hd??? drugač pa se ne zanimam za določen tv pač iščem čim boljši tv za čim manjšo ceno pa more met hd :)


drugač pa to postaja bol dvogovor kot forum :P

NiMH ::

neee...ne vsi...Samo ta tazadnji TV...Sicer pa koliko si pripravljen dati za Tako TV ki ima HD??
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

NiMH ::

Ker pod ene 100k se sploh ne meni :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

NiMH ::

Tak da če nisi pripravljen dati več kot 100 k za tv pač ne boš imel HDja...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

fr33q ::

sej nevem kolk sm pripravlen dat nism še nič kaj preručenavo pa sploh nevem če ga resno potrebujem samo tk za informacijo sprašujem :P

NiMH ::

Aha :D ti bom izbrskal kak link od teh TVjov ki imajo HD :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

NiMH ::

opa še prav dokonca nism napisal pa mi je že zguglal :D

Televizije, ki imajo HD

Ko se ti bo pa kater model zasijal pa ga poguglaj malo v slovenskem jeziku in woila :D simple as that

P.S.: Poglej si tisto plazmo z HD ko ima 71 diagonale :D Huuuda cena :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NiMH ()

fr33q ::

thx za link :D
pa tisti tv z 71inch diagonale ma res ql ceno bom kr tist vrjetno kupo xDDDDD

Veron ::

FullHD so samo tisti kateri imajo 720p ali pa 1080p standard... tisti z 720i niso

NiMH ::

fr33q ni problema...zato smo tu :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Izi ::

FullHD so samo tisti kateri imajo 720p ali pa 1080p standard... tisti z 720i niso

Veron, tudi tisti z 1080i niso Full HD. Za informacijo naj omenim, da je 1080i neprimerljivo slabša slika kot 720p
Interlaced je zastarel tehnologija, narejena zaradi takratnih omejitev CRT-jev in nima v današnjem času na LCD-jih kaj več iskati.

Tako lahko kupiš polovični HD imenovan tudi "HD Ready", ki podpira 720p in tudi 1080i
in pa pravi HD imenovan tudi "Full HD", "Ultra HD" ali "True HD", ki pa podpira 1080p (in seveda tudi vse manjše resolucije)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Veron ::

Vem, imam sam doma 720p, 1080i pa vidim razliko že med tema dvema, 720p je lepša

gruntfürmich ::

vprašanje je tudi, kateri standard bomo izbrali. menda (je) evropa navijala za 720, amerika pa za 1080
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi televizor z ločljivostjo 8K (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
8927913 (19419) Kaj
»

37" Full HD ali HD Ready (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6922589 (20494) Yoni
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942118500 (35487) Kovalchuk
»

LCD 42" Kaj mu manjka, da je tako 'poceni'?

Oddelek: Kaj kupiti
253500 (1817) detroit
»

LCD TV namesto LCD monitorja?

Oddelek: Zvok in slika
173816 (3256) damirez

Več podobnih tem