» »

Skoraj ni razlike med C333 in C466

Skoraj ni razlike med C333 in C466

abcde7 ::

Imel sem C333 na slot 1, sedaj imam C466 in skoraj ni razlike v igrah... Prej je bil C333 na slot1, sedaj je s pretvornikom na socket... A je to mogoče krivo za počasnejše delovanje. Za koliko lahko navijem procesor da mi bo normalno delaval (C466)-mam srebrno termalno pasto in ventilator mislm da blue orb... A se da kja še nastaviti?

perci ::

socket po mojem nima veze z hitrostjo delovanja, katero mas pa grafo-tega nisi napisal, ni vse odvisno od procesorja; dvomim, da mas blue orba gor, razn ce ga mas na grafi :)
Kolk se ga da navit, je pa odvisno od plošče in od konkretnega procesorja. Jst mam npr. c400@500 in dela normalno z originalnim ventom, za kej vec, bi rabu zarad visanja voltaze po mojem kak drug vent, sam se mi niti ne da s tem ukvarjat. Povej kero plato mas.

abcde7 ::

ne, ventilator je en k stane okol 3jurje... skor tok velk k golden orb, sam je bl plastičn.
PLATA JE ABIT VA6.. Voodoo3 2000...

Termalna pasta srebrna-

?

perci ::

Torej kar se navijanja tice, si v podobni situaciji kot jst. Glede na to, da ma tvoj celeron default fsb 66, ga probi zvisat na 75 in potem na 83, moglo bi delat brez visanja voltaze, lahko pa poskusis dat tut na 100, sam bos mogu nujno dvignit voltazo in si verjetno omisliti kak boljsi vent(sicer ne vem kakega mas?).
Glede igric, verjetno bo treba kako zmoglivejso grafo nabavt.

VASkO ::

robo, glih plata je zanic, ima gor Apollo Pro 133 cipset, ki je zelo pocasen in zavira ostali sistem. Povej memory score v Sandri.
Ziher je nekje okoli 100-120 MB/s

abcde7 ::

Samo 80 imam v sandri!¨!!!! A se da za ta appolo dobit ksn patch??? Da kj poprav????

McWolf ::

Go tell it on the mountains!

VASkO ::

hehe, si ziher kupo Abit samo zaradi imena "Abit", na plati pa je itak najpomembneje, kaksen cipset je, in ne ime, hahaha, prav ti je

McWolf ::

Benti vasko, kva s tak lamer, pomagi cloveku, ne ga jebat uglavo.
Go tell it on the mountains!

VASkO ::

to je zato, ker mi je ta VA6 ze preko prisla, ki jo ma kar nekaj userjev tukaj pa vedno en vprasa, zakaj je sistem tako pocasen, ceprav je plata Abit...

McWolf ::

No zdej vejo kva morjo nardit :Đ. Sam zdej ce se abit kupuje se kej tazga k ma ucpred B(as bx) al pa K(as KT...) al pa S(as i815e)ane :Đ >:D>:D
Go tell it on the mountains!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McWolf ()

abcde7 ::

A je še kj na NETU, da bi men kj pomagal na plati Abit? Še kašn popravk?

abcde7 ::

No sej sm dov na 83, sam mi je winse uničl... Kr pisal da eni fajli manjkajo.... Ej a bi mogu boljši vent dt-vsaj vulcano 2???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410863 (7201) Spajky
»

Stara plata + nov procesor = ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111238 (1068) suse80
»

Bi se fest poznalo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
421697 (1026) Marabela
»

Kateri cooler za SLOT 1?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101119 (983) kuglvinkl
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231974 (1714) celica

Več podobnih tem