» »

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

VezTax ::

Ok tolko razprav o tem zdej pa upam da pridemo do konca kerga orba za celerona 333a?



TT GOLDEN ORB SECC2

TT GOLDEN ORB ATHLON



To je mlcomovega cenika! En je reku da je rahlo modificiral SECC gorba in ga dal na celerona p2! Kerga priporočate? Kerga se da najbolje modificirat za ga vtaknt na celerona?



Hvala :D
  • spremenilo: VezTax ()

VezTax ::

Dajte no, napiste kerga gorba na pII / celeron 333 ker se mi mudi v nakup (v igrah mi zamrzne)! Naj kupem unga za atloh al secc? Res rabem pomoc tle!



TNX

luni ::

hmmm nebivedu... jaz nisem tega delal :|
Artificial Intelligentia

mojsterpeter ::

očitno imaš celerona in ne pentiumIIcelerona, in ta celeron je verjetno slot1 ?jest mislm da je zate edina rešitev da vzameš ven procesor, ga neseš v trgovino pa se na licu mesta prepričaš kateri orb je najbolj primerenLP Peter

Loki ::

Z modifikacijami lahko spravis gor tistega za P2 (vrtanje...).8-)

VezTax ::

Ja mam slot1 procesor! Any comments?

Tnx:|

Alec999 ::

VezTax >> men so rekl da je najlazi unga za atlona modificirat.... sam jst sm se pol odlocu da nom nc naredu :)

Tjulenj ::

mam C333 slot 1... gor ne pase nuben orb brez modifikacije. zato uzames navadnega slot (za P2), uzames cca. 5mm sveder za kovino... malce bos moral skriviti rebro ali dve da bo zadeva res dobro drzala. to je pa tut use (mogoce bi bil orb za athlone bolsi sam lahko pa tut da bos mel velik problemov... glede na to kje pridejo luknje). se malce dobre paste pa bo hlajenje super. me pa zanima, na kolk mas zadevo navito da se ti pregreva?

VezTax ::

Mam 333a@500a in mi kdaj pa kdaj v kakih ihgrcah vrze vn na namizje! Sumim da zaradi zvisane temp. Mam plato EpoX in mi nek programck ki je na cd-ju ki ga dobis zraven plate kaze ob neobremenitvi od 24 do 29 stopinj pri obremenitvi od 29 do 351. Pri 25 stopinj zamrzne. bom probu kupit unga za pII. :|

Tjulenj ::

uf... da pr 25 stopinjah zamrzne... to je dokaj malo ves. tko da pomojem mas problem bl v graficni al pa ramu. pa tut, ce kista zamrzne zaradi prenavitega procesorja, pol sam zamrzne, ne vrze ven iz igre ampak preprosto se ne odziva vec. drug primer (predvsem na epox platah :)) je pa ta, da plata zazna preveliko temp (nastavs v biosu mejo... ponavad je okol 60 stopinj) in zacne racunalnik fuuuul stekat (ker plata non-stop opozorila javlja). jest bi ti svetoval da si od soseda sposodis drugo graficno za dan ali dva
ps: kolk mas voltazo? men se hudic na 500 noce pobrat ce ne dvignem do 2,3

VezTax ::

Tjulenj zamrzne mi pri 35 stopinjah (v prejsnem postu sem zamneju 3 z 2) in mam 64 Mb rama 100 mhz in voodoo 3 2000! Trenutno mam voltazo 2.24 V in dela. Zamrzne mi zelo maro krat iz igric na namizje mi pa zmerej vrze ko se proc segreje na 34 stopinj zato mislim da mi mece vn zaradi previsoke temp.. :|

Tjulenj ::

tezko rect... ce orba drugace ne rabis, probej useen najprej graficno zamenat. zgubit nimas kej. aja. preveri se na kolk mas nastavlen temperature warning u biosu

VezTax ::

Ve kdo kaksen link do strani kjer so slike gorbov se posebej teh dveh :
TT GOLDEN ORB SECC2
TT GOLDEN ORB ATHLON
ker nevem za katerega bi se odlucu za na celerona slot1!
:|:|:|:|:|:|

Tnx

Pepo ::

:))
Poslusi, pa kaj te tako dajejo orbi? Sej so za slot 1 drugi ventilatorji, ki niso slabsi. Jest mam leto dni star dvojni Teen Max vent, za kterga sem dal 5 k SIT, pol sem pa nabavu Celerona II, pa je vent odpadu. Hladil je Celeroncka 300@450 ko sus, da sploh nisi cutu kaksne toplote, ce si tipal rebra. Ce ces, ga dobis za 2.5 k SIT, da ne bos svdrouu pa zvijal po kartici in rebrih. Moj meail mas.

VezTax ::

Pepo dej mi mail kej v profilu ga nimas! Dej najdi kako sliko tega hladilnika .. probej jo dobit na netu..:D

Pepo ::

Hej, ni slo prej, ker se je streznik na novo uvajal v stvar. Moj mail:seljo43@hotmail.com, slikca pa je na strani http://www.tennmax.com/celeron_cooler.h.... Zdaj vidim, da stvar v ZDA stane 23$, no, moja ponudba ostane.

VezTax ::

Hmm Pepo HVALA ampak bom rajsi vzel PII gorba za moj slot1 procesor upam da se bo ulegu...upam...:D:D

VezTax ::

Lahko bi se kdo kaj pokomentiru kerga gorba na slot1 da ne bom zajebu pri nakupu! Ma kdo izkusnje?

POMAGITE:)))):D:D:D

GoRunGo ::

:))mogoce pa bi te prislo bolj poceni ce si kupis "procesor" pa potem navijas:))

Cveto ::

Jest sem dal na C300A Slot1 GORB-a od Athlona. Treba je razstavit original mehanizem za pritrditev(ene ferdre pa sponke) nato pa z plastičnimi vezicami pritrdit Gorba gor. Ko je enkrat pasta na procu, ga tud ta stabilizira. Probaj, ker je to še najlažja rašitev. men je delal pol let v redu, nato pa sem prodal.

celica ::

Hojla ..

VezTax, pravilno razmisljas. Jas sem pred casom napisal da sem spravil SECC2 Gorba na SECC Slot1 Celerona 300a ki dela sedaj 450 pri 28-30 stopinjah pri zaprti skatli in razstavljenem napajalniku, da laze diha.
Zal do sedaj nisem mogel to kaj dosti dokumentirat, bom pa v kratkem. Bozicek mi je namrec prinesel digitalca, tako da bo v kratkem kaj dokumentirano. Ce pa si kje blizu Štajerske prestolnice, pa si lahko prides prej pregledat kako stvar funkcijonira. (ce se ti tako mudi)
Moras pa SECC2 GO precej modificirat, zmontiran pa pride 180-stopinj obrnjen, ker se drugace ne nalega na jedro proca tako kot treba. Izvrtat moras dve novi luknji, pritrdil pa sem ga jas kar z modificirano sponko od prvotnega hladilca, ki je bil na procu.;) OK ..toliko zaenkrat. Ce se te se kaj zanima, pa se tipkamo na forumu, saj zato je ne ..!!8-O
negre..! gre ..? joj GORI ..!

VezTax ::

celica tnx! Dej probi naredit kako sliko in jo dat v forum ali pa na kako stran. Glede modifikacije gorba pa ni blema mam orodje..:D

Shadowman-x ::

Najboljše bo če prodaš procesor ter kupiš drugega, saj je 333a malo naporen za OC (višanje voltaže z lepljenjem pin-ov, potrebno hlajenje z zadnje strani procesorja, saj se tam tudi močno greje), 366A (PPGA) pa je mala malica, cena približno ista, pa še nekaj MHz pridobiš. 8-)

celica ::

Hojla ..

Nevem zakaj bi moral VezTax prodajat celeroncka, mogoce je OC celeroncek cisto dovolj za kar ga ima namen uporabljat (berz dodatnih stroskov). Aja ..moj
celeron 300a slot1 lepo tiktaka na 450 pa se nic kaj negreje na zadnji strani.!?!? Dela pa pri 2.02V cisto stabilno, tako da nerabim visat voltaze (tista 02V pa itak vzamem kot odstopanje oz. netocnost usmernika, programa ki to pokaze ..itd itd ..) ..

Baj .. Grem se zmazat kako sarmico ..

negre..! gre ..? joj GORI ..!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

P3 700/100 HLAJENJE-HELP!

Oddelek: Navijanje
81300 (1188) element
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271551 (1193) Evil|One
»

GOrb za P2!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161837 (1710) mojsterpeter
»

Lamer rab pumoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271681 (1439) luni
»

Celeron 300a in GoldenOrb ..smrk

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
102144 (1910) celica

Več podobnih tem