» »

Koliko so krivi počasni vozniki?

Koliko so krivi počasni vozniki?

Temo vidijo: vsi
««
3 / 81
»»

stromar ::

nč ni home produkcija povsem simpl je če veš , da se zavorna pot podalšuje z kvadratom razdalje.


verjetno si mislil s kvadratom hitrosti

saj je torni koeficient naših alsfaltov relativno slab razadi agregatov uporabljanih v le teh


agregati v asfaltu? Nam razložiš kaj je to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

Super Sonic ::

"Gredo še komu na jetra vozniki ki med vožnjo "božajo" pedal zavore?"

To gre na živce samo dobrim voznikom. Ti si tule prvi, ki je to omenil. Meni gre to ekstremno na ku***. In ne samo, da tapkajo in pozno v ovinkih visijo na zavori, v 100% primerih imajo še zjeban "pace" vožnje. Enostavno muka je vozit za takšnim vozilom. Vse delajo aritmično.

"nč ni home produkcija povsem simpl je če veš"

Ja ja ja... Vidim kam tole pelje. Ti najprej sebe vprašaj, kaj na tem svetu, ti bo tak izračun povedal v praksi in še, če je sploh relavanten. Do takrat se pa midva nimava kej pogovarjat.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

noraguta ::

stromar agregat je kamnina , ki se meša v bitumne.

ja hitrosti imaš prav.

za zvočnik pa naprimer tole. kjer so tudi tabelce spisane.
http://www.swedetrack.com/eflwa07.htm#f2
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jRk0 ::

hehe, to bozanje, haha, kak mi je smesno. recimo, na avocesti ni tolk tega, po drugih cestah pa eh.. zadnic me po dolenki prehiti merđo in gre pred mene, pa vidim kak mu gorijo bremz luci. in je to trajalo fuuul dolgo, upocasnil pa tak ni nic. sem ze mislil, da ma kaj narobe, no na koncu so le ugasnile in sem se samo zasmejal.

Se nekaj je zelo zalostno: vecina folka, predvsem zenske, sploh ne vejo, da se s prestavami cist lepo bremza in da ne rabis vedno na bremzi viset pa, al pa bremzo stisnit fejst pa v ler dat iz 4, ko se priblizujes semaforju...sramota no. pol majo pa se v 1. 5 minut pred semaforjem, da jih ja noge na kuplungi bolijo=)
You fuck up once, you loose two teeth.

miko 55 ::

noge na kuplongi zato, da lahko hitreje speljejo in hkrati trenirajo mišice za visoke pete.



lp
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

Ejsi_Disi ::

Ali pa, ko se ne postavijo dovolj globoko v semaforiziranem križišču za levo. In pole namesto, da bi šlo več avtomobilov v intervalu skozi, gre samo eden, drugi pa že skoraj izsiljuje.

bond007 ::

vecina folka, predvsem zenske, sploh ne vejo, da se s prestavami cist lepo bremza in da ne rabis vedno na bremzi viset pa, al pa bremzo stisnit fejst pa v ler dat iz 4, ko se priblizujes semaforju


JSt ponavadi kr v ler dam, ko daleč naprej vidim rdečo. PA tudi sicer ne bremzam z mašino ravno pogosto. Razen, če sem v racing mode >:D pa še takrat je prestavljanje nižje bolj posledica lovljenja idealnih obratov.
Za vsak dan pa ne maram, da mi tuli motor, ko nižje prestavljam, pa tudi malo bolj enakomerno se lahko samo z zavorami ustavljaš. Jasno se diski malo bolj obrabljajo, ampak tko pač je :)

mare_ ::

Hm, ali pa ko se kdo lepo na sredi krožišča na notranjem pasu ustavi...

bond007 ::

Ena izkušnja: peljem se proti krožišču s kr konkretno hitrostjo (vem nespametno, ampak se je mudilo), v krožiču je že bil tvingo, v njem pa dve mlade punce. Punci sta bili prepričani, da se do krožišča ne bom ustavil, zato sta se ustavile v krožišču (verjetn bi sam ravnal enako, če bi videl kakega norca, ki bi pridrvel). Sreča sem se ustavil kakšen meter pred krožiščem in jima s nasmehom prijazno odstopil prednost (ki jima itak pripada :) ). JE pa asvalt pred in v krožišču je totalno zglancan in tudi če je suho je potrebno počasi peljati . Sicer sem drugače previden voznik, zato me ne kregat:P .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Ejsi_Disi ::

Boljše, če sploh zinil ne bi. :P

kozmy ::

Najbolj me razp*** tisti, ki se ti zalimajo 1meter na rit, da bi te prehiteli, voziš pa 80-90km izven naselja. ;((

darkolord ::

al pa enako pri 130 na avtocesti >:D

kozmy ::

al pa enako pri 130 na avtocesti >:D

Se najdejo tudi takšni, pa čeprav voziš po desnem pasu :\ Takšnim bi najraje po bremzi stisno, čeprav to ni najbolj varno pri 130km/h :D

darkolord ::

tudi če voziš po levem pasu, ni nobenega dobrega izgovora za to :)

kozmy ::

V bistvu imaš prav, ampak naj imajo levo stran tisti 130km/h + :D

Fizikalko ::

Če prehitevam s 130 po levem pasu, mi nima noben Audi&Co kej za blendat. Če mi, se nalašč obiram precej dlje - zmanjšam za kakih 10 in prehitevam kot polž. Ko me tak prfuknjenec potem končno začne prehitevat (ko se naposled umaknem, he he), se mu kar naenkrat ne mudi več, ampak vozi vzoredno in mi jebe vse po spisku. Jaz pa, kar ga še najbolj pogreje, gledam le naprej in se smehljam. Čisti užitek.

Super Sonic ::

Pri takšni hitrosti ti res nihče nima kaj blendati.

Osebno se takšnim vedno umaknem, ker dopuščam možnost, da se nekomu ekstra mudi (tako se je meni pred dnevi, ko sem peljal sestro v bolnico). To kar je zame najbolj pomembno je to, da čim prej odvozijo mimo. To pride in gre. Sicer pa zelo redko sploh vozim več kot 120 km/h. Ta senilna sodrga je hujša, ker se nikakor ne umakne, pa ponavadi jih še prehitet ne moreš.

p.s.
Ko sem pa en dan bil zares slabe volje (to se je zgodilo 1x), sem ga pa spustil naprej, potem pa za njim, samo mu nisem blendal, ampak sem mu kar dolge nažgal za ene par minut. Dokler ni odšel na drugi pas. Pa not so bli vsi čifuti posrani ko Marija. :D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Preklete kolere zagamane kaj se greste po cestah. A je potem kaj čudnega, če je vsako leto par sto mrtvih?

Jaz vas še peš ne bi spustu na cesto s takimi manirami.

Tilen007 ::

Včasih pač pičim 160, 170+ na avtocesti in če naletim na take kot si ti fizikalko, da nalašč bremzajo, se zapeljem pred njega, ko ga prehitim in po bremzi... seveda, se vsak tako ustraš, da bo naslednjič zihr prej premislu, preden bo zanalašč upočasnil hitrejšga...

Če sm hitrejši, bom že počaku, da se spelješ mim in se postaviš na desni pas.. če pa vidm, da si zanalašč upočasnil, pol pa se mi dvigne pritisk... pust me na mir, pa bom šol mim in bo ok...

Čisti užitek, ko vidiš da na polno bremza, jest pa gas in lepo naprej z nasmehom.

Super Sonic ::

jype - kaj pa skačeš?

A si češ mal statistiko pogledat, kdo umira v prometnih nesrečah? Večnima alkohol, pa prehitra vožnja.

Če je pa en tako pogumen, da ti pri 130 km/h vozi meter za ritjo in ti blenda non-stop, bo pa menda ja bil še toliko moškega, da prenese kakšno jebado nazaj.

Sam sem že doživel, ko je tip na levem pasu ob podobni situaciji zavrl do konca. Pa bi lahko fino pokal.

Sej počasnejši retardi v takšnih situacijah tudi blizu niso - ker so daleč stran in jebejo s svojimi 80km/h druge voznike v glavo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Tear_DR0P ::

se zapeljem pred njega, ko ga prehitim in po bremzi

jst sm se pa takmu v rit zabil :D

zdej ma pa pogojno zarad povzročanja splošne nevarnosti, jst pa nov avto >:D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

kozmy ::

Včasih pač pičim 160, 170+ na avtocesti in če naletim na take kot si ti fizikalko, da nalašč bremzajo, se zapeljem pred njega, ko ga prehitim in po bremzi... seveda, se vsak tako ustraš, da bo naslednjič zihr prej premislu, preden bo zanalašč upočasnil hitrejšga...

Če sm hitrejši, bom že počaku, da se spelješ mim in se postaviš na desni pas.. če pa vidm, da si zanalašč upočasnil, pol pa se mi dvigne pritisk... pust me na mir, pa bom šol mim in bo ok...

Čisti užitek, ko vidiš da na polno bremza, jest pa gas in lepo naprej z nasmehom.


In zakaj je potem toliko nesreč :\ Če boš prišel 5-10min prej na cilj, res ne boš s tem kaj pridobo. Sicer pa sem jaz reko, da če se tina desnem pasu kdo prilima na rit, pa voziš 130km/h, tisti so za mene budale ;(
Če sem pa že na levem pasu, pa vidim koga da ga šiba za mano, ga normalno spustim naprej, ne vem zakaj bi ogrožal sebe oz. njega.

jype ::

Js bom kupu enga ornk volvota XC, vključu "display slo-tech nicknames" in izmaličil vse, ki si jih bom v tej temi zacahnu, da delate nevarne reči.

Dokler mam pa pametnejše stvari za delat vas pa lahko samo vprašam, če se vam zdi, da morate obvezno bit retarded assholes, al se zgolj za hobi delate debile?

Ker če en pred mano na glavo skače v kup gnoja jaz ne smatram tega kot obligacijo, da moram isto počet tudi jaz. Nekateri izmed vas pa je videti, da vas nekakšen nagon kar vleče skočit v tisti drek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Fizikalko ::

Tilen007, dej še enkrat moj post preberi, preden se usajaš kot šolarček. Rekel sem, da to naredim, ČE mi kdo blenda pri 130, medtem ko prehitevam. Rabiš tolmača?

Tilen007 ::

Tear_Drop :

jst sm se pa takmu v rit zabil

zdej ma pa pogojno zarad povzročanja splošne nevarnosti, jst pa nov avto

Sej včasih se zamislm, kaj bi lohk blo, ampak enostavno pritisk se mi dvigne in nekak morm reagirat. Vem, da ni OK to, ampak enostavno takih bedakov, da hočjo učit druge voznike, se kar neki najde... in kako nej reagiram kot tako kot, da jest njega poučim, nej me pusti na mir:)

Vozniki smo samo ljudje, in pač je tko, da mlajši smo bolj smo agresivni vozniki. Starejši si, bolj si umirjen in tudi umirjeno reagiraš na take in drugačne provokacije na cesti.

Tilen007 ::

Fizikalko, sej je cool :)

sem mogu neki takoj odgovort, ker se mi je pritisk dvignu, ko se mi je neki podobnga dopoldan v lj zgodil... mal hitrej vozm po tržaški in prehitim enga audija in pr naslendji rdeči me prehiti in vozi vštric z enim drugim, da nism mogu it mim... moj pritisk pa do neba!

kozmy ::

In zaradi takšnih pride do nesreč.. Ker vsak tak misli, in vsak drugega hoče ''učiti'' kako se vozi.. mam prav ne? :\

Fizikalko ::

Hja, Tilen, če je vozil s hitrostjo največje dovoljene hitrosti, se nimaš kaj bunit. Sploh pa po Tržaški, kjer ne gre za AC, temveč za enakovredne pasove.

jype ::

Tilen007, mi lahko narediš uslugo?

Vrni vozniško dovoljenje.

Ko psihiater ugotovi, da nisi več razdražljiv, ali pa morda kar OCD, pa ga lahko greš spet iskat.

urkoman ::

Ja kurc je ce se pustis sprovocirat in to na avtocesti. To zna bit stala in se lahk tut tragicno konca. Do tu je vse ok., ce pa zarad ene take solarske provokacije kdo umre, pol pa nej kar sodjo takim za umor in nic manj, ne pa tako kot je sedaj, ko slismo 4 žrtve v prometni nesreči in vse obravnavajo enako.
Urko Žurko

McHusch ::

Pa to človek ne more verjeti, kakšni tipi vse vozijo po naših cestah.

Osebno na avtocesti vedno vozim okrog 100 (najraje za tovornjakom -> nizka poraba), če pa se spravim prehitevati, pospešim do 130-140. In če vidim, da mi kdo blenda, nikoli namerno ne upočasnjujem (halo Fizikalko?!), ampak se čim prej podvizam nazaj na vozni pas. Meni je neprijetno, če mi kdo vozi tik za ritjo, da ne omenjam, kako mora biti živčen tisti za menoj. Pa če vozi po pravilih ali ne, kdo sem jaz, da ga učim pravil? Spustim ga naprej, da je čim dlje stran, ane. Mogoče divja iz navade, mogoče pa z razlogom.

Voziti je treba defenzivno, in sem zagotovo ne spada posiljevanje drugih s svojim znanjem CPP. A če vidite, da nekdo piči 100 na uro proti rdeči luči, boste vseeno peljali skozi križišče pri svoji zeleni, saj imate itak prednost? Pamet v roke!

zee ::

Na AC je omejitev 130 km/h tako na voznem kot prehitevalnem pasu. Za tiste, ki se radi vozite hitreje od tega, so na voljo dirkališča in podobne površine (kjer se lahko v miru razbijate/ubijate/...).

Kako vozim? V naseljih 50 km/h, izven naselja 80-90 km/h (odvisno od ustroja terena), na AC 100-120 km/h (odvisno od ustroja terena).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

OwcA ::

Fascinantna je dvoličnost teh "dobrih voznikov". Eden izmed njih mi na cesti med naselji s svetlobnimi in zvočnimi signali skuša vztrajno dopovedati, da po novem omejitev ni več 90 km/h. Sčasoma se mu le uspe prebiti mimo in kmalu izgine za obzorjem. A glej ga šmenta, čez nekaj minut sva spet skupaj. Pot nama je namreč prekrižal odsek precej razbrazdanega makadama in "dobri voznik" (v precej spuščenem Meganu) ima očitno že pri 20 km/h (kar se mene tiče ne bi bilo treba dosti upočasniti, vsekakor ne pod 40 km/h kolikor je bila omejitev) kar nekaj težav s premagovanjem te ovire. O gestah vzpodbude tokrat ni bilo ne duha ne sluha.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

OwcA ::

nč ni home produkcija povsem simpl je če veš , da se zavorna pot podalšuje z kvadratom razdalje.

Zavorna pot že, varnostna razdalja pa (vsaj po naših predpisih) narašča linearno.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

kokos25 ::

fizikalko, če bi men to naredu, da bi mi zmanjšal hitrost in prehiteval dalje po polžje, bi te in to na glas povem, zrinu s ceste, ti nebi jebal vse po spisku, ampak bi ti na avto skoču, da bi ti air bage vn pometal!!! Ne vrjameš? vprašaj mimoidoče!!!

Če jz vozm 180kmh in če me vidš, je tvoja dolžnost, da se umakneš....če ti blendam, ti blendam z razlogom...aja, pa sj vsi vemo, zakaj ne upaš hitro vozit....

Ne bit tok pametn, k če ne veš, kaj je prav in kaj ne, bodi raje tiho...enkat boš naletel na divjaka+kretena, k te bo razbil k macola piksno...jz te ne bom, ti pa rasujem avto....
mater me razpizdi tako govoričenje....do 150kmh maš pravico vozt, tudi več, če prehitevaš!!!jebemu mast dj mi persona rudnik, al pa persona ne se zajebavat, mi je vseeno....
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

kozmy ::

v nobenem primeru nimaš pravice vozit 150km/h, tak da bodi tiho, pa odrasti (glede na to da imaš 27let), če nimaš kaj pametnega za povedat, kot pa da bi vsakemu razbil avto ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kozmy ()

darkolord ::

Če jz vozm 180kmh in če me vidš, je tvoja dolžnost, da se umakneš

NE, tvoja dolžnost je, da upočasniš in držiš varnostno razdaljo.

T-h-o-r ::

Pa saj ni problem, če se nekdo pelje 180kmh po avtocesti, problem je, ko ta človek misli, da je glavni in da se mu morajo vsi umakniti

Fizikalko ::

kokos25...No, evo. Ti se še na forumu ne znaš obnašat, kaj šele na cesti.

>>Če jz vozm 180kmh in če me vidš, je tvoja dolžnost, da se umakneš...
>>do 150kmh maš pravico vozt, tudi več, če prehitevaš!!!jebemu mast

Torej, če sem prav razumel, ti svojo vožnjo s 180 opravičuješ z argumentom, da moraš tako hitro vozit, ker prehitevaš? In to seveda nonstop, sklepam, da je večji del tvoje vožnje kar lepo po levem pasu, kar pove vse o tebi.

In še to: dovoljeno je za kratek čas preseči 130, če to nujno potrebuješ, da varno prehitiš vozilo in se nato vrneš na VOZNI pas in upoštevaš omejitev. S tvojimi 180 km/h pa to nima nikakršne veze.

Ja, upam, da te ne bom srečal. Ker si res hud frajer. Morda bi kar cesto zate zgradili, da boš lahko konje nahranil. Ane, kokos?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

Super Sonic ::

"jebemu mast dj mi persona rudnik, al pa persona ne se zajebavat, mi je vseeno...."

Ha ha... Dbest!

>:D

p.s.
Zdaj se bo počasi tema izrodila, če bo šlo tako naprej. Ne pozabite - tema teče o tistih, ki vozijo (milo rečeno) prepočasi.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

OwcA ::

Tudi če bi hipotetično imel pravico voziti 150 km/h, kaj ti da misliti, da je ta pravica nad pravico nekoga drugega, da vozi po predpisih?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

kokos25 ::

fizikalko: Če prehitevam s 130 po levem pasu, mi nima noben Audi&Co kej za blendat. Če mi, se nalašč obiram precej dlje - zmanjšam za kakih 10 in prehitevam kot polž. Ko me tak prfuknjenec potem končno začne prehitevat (ko se naposled umaknem, he he), se mu kar naenkrat ne mudi več, ampak vozi vzoredno in mi jebe vse po spisku. Jaz pa, kar ga še najbolj pogreje, gledam le naprej in se smehljam. Čisti užitek.
in to ni frajarjenje!!! dj preden koga obtožiš, prej pomisli, kaj sam počneš....

ti 19letnik darkolord, ker če ti voziš 120kmh lahko rečem samo pohvalno ker si se začetnik! jz mam za sabo 700.000KM je pa res, da to ne opravičuje mojih 180 ali pa 200kmh, samo tisti, k majo pa 15000km v 10 letih za sabo, ki se vozjo 90% po mestu in ko grejo potem na avtocesto je pa razumljivo, da jim je že 60 preveč!!!

prej se mi je strgal in se mal opravičujem za odlom vsem tistim, k razmišljate podobno kot jz....
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

kozmy ::

kljub tvojim ''veličastnim'' 700.000km še nimaš pravice vozit 180-200 km/h po AC in ogrožat drugih..

Fizikalko ::

>>prej se mi je strgal in se mal opravičujem za odlom vsem tistim, k razmišljate podobno kot jz....

Za crknit od smeha. ponavadi se človek opraviči tistemu, ki NE razmišlja tako kot on oziroma tistemu, ki ga je užalil. Ne pa somišljenikom...

Sicer si pa IMHO brezupen primer, morda bi te rešil kak psihiater.

O km pa raje ne bi. Se ne bom na tak nivo spuščal. Le tole: tu pa tam grem tudi jaz prehitro po AC (zelo redko). Ampak v tem primeru ne pričakujem, da se mi vsi po vrsti umikajo. Pač počakam, saj vem, da sem jaz tisti, ki vozi prehitro. Nikakor pa ni vzrok za to, da tudi po AC vozim večinoma 130 ali manj, v tem, da imam premalo izkušenj ali prešvoh avto.

Fizikalko ::

>>ko grejo potem na avtocesto je pa razumljivo, da jim je že 60 preveč!!!


Se vidi, kako zelo brez argumentov si. Smo morda govorili o 60km/h po AC ali o 130 (in to med prehitevanjem!)? A?

robert512 ::

jaz se na avtocesti drzim strogega pravila, da NE OMEJUJEM OSTALIH UDELEZENCEV.

Mene boli k*** ce kdo pici 200 al pa 300, ce vidim da ga omejujem, se mu umaknem !

Ce sem na prehitevalnem pasu in vidim da se mi nekdo priblizuje z veliko hitrostjo, se MU UMAKNEM !! Enkrat sem ze pisal o kulturi v tej temi ...

Ker nekoc se je tud meni zgodil primer da sem mogu peljat brata v bolnico in sem picil kolkr je pac slo in da bi mi takrat nek pametnjakovic ala Fizikalko delal take scene, bi si zapomnu njegovo registrsko in ko bi ga naslednjic ven dubu ....

Osnovno nacelo NE OMEJUJTE NIKOGAR, ker boste zaradi tega sami in ostali udelezenci v prometu mirni, ce pa nekoga je*** v mozag se sami sebe zivcirate + zivcirate se vse okol sebe !!!!

krneki0001 ::

Kokos25.
S svojim prvim avtom sem naredil 120.000km v enem letu. Vmes sem imel 2 totalki(za obe sta bila kriva voznika, ki nista upoštevala predpisov in me enkrat izrinila iz ceste in drugič se zaletela meni v bok, vse skupaj pa sem imel 3 nesreče v življenju - ti dve in še eno, ko sem se umikal srni na cesti, pa je avto odneslo v graben pri 40km/h na peščeni podlagi skozi 90 stopinjski ovinek). Od takrat sem naredil že več kot 2 miljona kilometrov, pa še vedno vozim manj od maximalne dovoljene hitrosti na avtocesti, ker je tisto samo zgornja dovoljena omejitev, spodnja je pa 60km/h. In še vedno bom vozil samo 100 do 110km/h po avtocesti in to vse dokler boste taki idioti, kakršen si ti, na teh cestah.

Tudi po ostalih cestah mi je dovoljeno voziti manj, vendra vozim po omejitvi, samo avtoceste so mi pa odurne in večinoma se jih izogibam ravno zaradi butlov, ki ne znajo voziti po njih. Primer je grosuplje, kjer od Kongota priletijo tudi z 40km/h na prehitevalni pas in se ti naserjejo pred tabo s to hitrostjo, potem pa šele začnejo prestvljat in pritiskat gas.

noraguta ::

ovca 2s je milim da že po dunajski konvenciji iz leta 68. interpretacije po državah so pa različne. ampak če strogo gledaš linearnost drži. je pa tu tudi vštet že varnostni faktor na zavorno pot nekje od 120 do 150 na uro. (tole bolj po spominu)

@robertdvanadeveto eden od problemov je da ljudje še kar dobro ocenjujemo razdalje za silo relativne hitrosti povsem zanič pa absolutne. nekajkrat je problem ko prehitevaš dva šleparja težka nekaj 10 ton pa še kak avtobus zraven. od zadaj pa prinori nekdo z oko 200 na uro in blenda kot jelka za novo leto. seveda se mu umakneš ampak šele ko je možnost zato. tlačit v špranje med dvema tovornjakoma je nevarno niti ni neke potrebe. pospešim takrat nekje do 150 če je človek za teboj skrajno živčen samo da se umeknem več pač ne. ampak da mi na centimetre visi za ritjo me pa nervira.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Fizikalko ::

robert512, zgleda, da tudi ti rabiš tolmača, očala ali pa kako nulo k IQ-ju. Rekel sem, spet se moram ponavljat, da če vozim 130, ko PREHITEVAM, in mi zadaj pripiči eden z 200, naj pač vsaj toliko počaka, da prehitim. Umaknem se VEDNO - torej NE vozim konstatno po levem pasu (kot nekateri) in se kao nastavljam.

Dokler boste taki duvači v prometu, bodo mrtvi v stotinah.

Še to: po logiki težkih frajerjev, kakršen je kokos25 (mater, kako maš fajn avto, da ti tko potegne, res, vsa čast!), lahko on vozi 70 preveč, hkrati pa bi se mu utrgalo, če jaz vozim 0 premalo in samo prehitevam (z največjo (!!!) dovoljeno hitrostjo). In če mi blenda kot utrgan, bi me razmesaril, če bi jaz zmanjšal na 10 manj (ne pa "premalo") od najvišje dovoljene hitrosti. Da bo on lahko čimprej nabil 200. Ja, valjda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

Pyr0Beast ::

Včasih pač pičim 160, 170+ na avtocesti in če naletim na take kot si ti fizikalko, da nalašč bremzajo, se zapeljem pred njega, ko ga prehitim in po bremzi... seveda, se vsak tako ustraš, da bo naslednjič zihr prej premislu, preden bo zanalašč upočasnil hitrejšga...
Me zanima, če bi to pred tovrnjakom naredu ...

Če jz vozm 180kmh in če me vidš, je tvoja dolžnost, da se umakneš....
Če ti voziš 180 je njegova dolžnost klicanje policije.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
««
3 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehitevanje kolone (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15221610 (18000) facepalm

Počasni vozniki (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Na cesti
1776241937 (212968) dzinks63

Omejitve hitrosti za motoriste (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17331404 (25632) bluefish
»

Posnetek prometne nesreče - Pravilna reakcija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9516281 (12681) solatko

Več podobnih tem