» »

Se to sme?

Se to sme?

1
2
»

darkolord ::

Se sme prepovedati dijaku svobodo gibanja?

Nikakor. Če ti želiš ven, te morajo spustit... Zdej, al te bojo nazaj notri spustili je drug problem...

hamax ::

vsi vegovci k jih poznam mi ze 1 tedn govorijo sam o tem, kako ne smejo iz sole :P
ce bi nm to prepovedal, bi cez okna vn bezal med malco. Kako naj prezivim 7 ur brez kave???
ce si str 18 sola ni odgovorna zate. pomoje te ne morjo na noben nacin zadrzvt v soli.
navsezadnje gres lahko vsako malco k zobarju, ki ti po hitrem postopku popravi zobe, tako da se vrnes na nasledjo uro :D

Pyr0Beast ::

2 uri nč pit nč jest :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

BigWhale ::

Tudi ce si star 18 let je sola odgovorna zate.

Jaz sem si pa sendvic precejkrat doma naredil in ga prinesel v solo. Kar se mene tice bi lahko sole zaklepali... ;)

krneki0001 ::

vsi vegovci k jih poznam mi ze 1 tedn govorijo sam o tem, kako ne smejo iz sole :P
ce bi nm to prepovedal, bi cez okna vn bezal med malco. Kako naj prezivim 7 ur brez kave???
ce si str 18 sola ni odgovorna zate. pomoje te ne morjo na noben nacin zadrzvt v soli.
navsezadnje gres lahko vsako malco k zobarju, ki ti po hitrem postopku popravi zobe, tako da se vrnes na nasledjo uro :D


No za tole smo krivi pa mi, ki smo leta 1993 končal vegovo. Takrat je Marjan Opeka(takratni ravnatelj) izjavil da če bo še en podoben razred našemu, da bo razred ali pometal iz šole ali pa ga razbil in ljudi prestavil v paralelke. Bili smo vsa leta nadpovprečni pri znanju (najmanj - prvi letnik - 93%, drugi letnik 97% in tretji pa četri 100% po uspehu), vendar noben po vedenju in po neupravičenih urah vedno prvi(v najslabšem smislu). Bezjakovo (za angleščino) smo 2x spravili v Polje na enomesečne počitnice. Pa ostali prfoksi so se nas tudi izogibal.

In takoj ko je naš razred zapustil šolo v četrtem letniku so se vrata začela zaklepat in od takrat naprej je tko kot je. Očitno so vas vzel orenk pod kontrolo, ker si ne upajo imet še enega takega razreda, kot je bil naš.

steev ::

Naš razred je podoben (Iskra, Kranj), samo da smo najslabši v vseh pogledih. Sedaj se bomo prijavili za najboljši razred šole :D
:|

darkolord ::

Tudi ce si star 18 let je sola odgovorna zate.

Ja, dokler si v šoli (ko greš iz šole pač ne več)...
Sam odgovornost pa nima velike veze z omejevanjem svobode gibanja

zee ::

Hm. Vzgojno gledano ste eni med najslabšimi razredi na šoli, potem se pa čudite, da ne smete ven med glavnim odmorom ....:(
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Tody ::

jah fora je v tem da nemorejo nadzirat folka. Že na trgovski 5 let nazaj so omejeval zadeve. Tako da so dajal varnostnika na vrata, ki je gledal "osebne izkaznice" in ostalim moril da morjo nek osebni dokument pustit pri njemu. Enkrat vem da je en starš prišel na govorilne ure in ker ni bil iz slovenije in passporta ni mel sabo ga un model ni spustil notr :) Potem je moral klicat v šolo da ga je šla razredničarka iskat :D

darkolord ::

Jah, na napačen način se lotevajo zadev...
Če nekdo noče bit pri pouku, a jih boš na stole priklenil?

Če posel gre slabo, je treba menjat k***e ne pa postelj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

bluefish ::

nebivedu: ni problem nastal ravno zaradi bivših dijakov. Do letos je bilo vse normalno. Če si hotel iti ven, si šel; vrat se itak ni zaklepalo. Problem je nastal zaradi kadilskih odvisnežev, ki so postopali pred šolo in šli ravnatelju v nos, poleg tega pa se je le ta izmislil še, da se okolica pritožuje. Kar Silvo želi, to dobi in od takrat je prisotno zaklepanje.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115611 (11155) Phantomeye
»

Vzgoja otrok in učiteljeva avtoriteta (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6210122 (8816) gruntfürmich

Problemi v srednji šoli Domžale (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13512955 (3805) VolkD

Več podobnih tem