» »

Malo počasen nx6325

Malo počasen nx6325

nx6325 ::

Zej sm se preselu sem, k sm meu odprto temu u napačnem forumu.

no mam težavo d je laptop mal počasen..zažene se lepo in hiro, po v windowsi je pa tak tak.bi prčakvau mal več (AMD turion mobile 1.8Ghz X2, 512 rama, ati radeon 1150,...).Problem najbl vidm u špilih, naprimer most wanted mi dela tam na 800x600,pa detajli skor na minimum, pa še kr trokira k pride kej zahtevnga, pa tut pol k grem vn z špila mi full nuca d poštima namizje. a je možno d je premal ramov? k mam kr neki programov že gor. pa še ta grafa je shared.

drugač se pa opravičujem če kdo to že drugič bere:)

farko ::

V kolkor ti govoriš o notesniku je tvoj problem s špili skoraj ne rešljiv kajti špili na notesnikih ne delajo najboljše sploh pa kakšne zahtevne igrce ti ne bodo delovale .
farko

ricola78 ::

Problem je v grafični, sicer je boljša kot Intel onboard, vendar ne veliko boljša.

M@73Y ::

Lep pozdrav. še eden z istimi problemi. sicer nimam hp-ja ampak meni traja skupni boot 2 minute. torej od takrat ko se prikaže windows xp logo in do umiritve diska. disk je pa 5400 rpm. pa tud tko mi bolj počas deluje. eni pravjo dokupi si ram. ampak koliko je sploh razlike v performansu če iz 512MB rama nadgragim v 1,5GB.
Glede iger. Meni dela bp most wanted. samo ga že dolgo nism igral in ti ne morm povedat kako sm meu nastavljen.
..jump into psytrance tunnel..

nx6325 ::

ja ne vem, jest nimam problemov pri vklopu, se mi kr hitr zrihta, sam pol zaustavitev pa kr traja...sam sm se zej menu z enim d se da to kao nastavit neki glede izklopa.
men tut most wanted dela kr lepo na 600x800 pa detajli na optimum. sam včas se zatakne, kar pa menim da ga rami jebejo. mene druge ne moti tok, bl to k pol iz igrce vn dolgo rabi al pa d notr pridem! sej zle grem po rame pa pol napišem kva se bo dogajal.

nx6325 ::

evo pa sm pogruntu v čem je fora d je moj laptop počasen, sm pri formatiranju naredu grozno napako. imam namreč izbran še un tastar sistem fat32, in zato je tko len ta comp.
tak d zej ga morm sformatirat na novo...

ricola78 ::

Mislim da ni to vzrok. Vsekakor pa lahko pretvoriš fat32 v ntfs v nekaj minutah. Ni ti potrebno formatirat in na novo nalagat, da ugotoviš, da ni bistvene razliken(kar se hitrosti tiče).

nx6325 ::

no zej sem uštimal mašino, in morm rečt d je očitna razlika v fat32 in ntfs!! zej lepo dela, in se velik lepše odziva. Sm zle ene 2 ure rabu d sm vse spet lepo poštimu.

carlito149 ::

Jst mam pa en drug problem pri tem prenosniku.
Net mi dela recimo več kot 50% počasneje, kot če na isti kabel priklopin drug prenosnik.
Ali bo nova inštalacija winsov to popravila?
Bi pa bil vesel kakega nasveta.

nx6325 ::

ja ne vem, men dela net normalno. ja kakšno linijo pa maš? a maš isdn al pa še kako analogno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68456075 (2268) mtosev
»

Notesnik-malo počasen nx6325

Oddelek: Pomoč in nasveti
121339 (725) Kamran
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552220 (16235) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218715 (9628) mace
»

Sapphire ATI Radeon X1900GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
533850 (3030) Puzo

Več podobnih tem