» »

kupit graficno al ne?

kupit graficno al ne?

deejay2 ::

Imam 2.4 P4 in pa trenutno kartico radeon 9600 (canyon). Zdej me pa zanima, a se mi splaca zarad Viste in pa obcasno kaksnega spila (res obcasno) zamenjat graficno? In sicer na katero? Sepravi kaksno za prvoosebne igre ne rabim, ker jih ne igram.

Kolkr vem Vista potrebuje za svojo dobro delovanje tudi dobro graficno in v bistvu je to eden pomembnih razlogov, zakaj bi jo zamenjal. Trenutno mi Vistai izracuna, da je ocena moje graficne 3.6. To je najmanj v primerjavi z ostalimi ocenami (sledita procesor in rami z 3.9). To je verjetno tud eden od razlogov, da mi Vista dost pocasnej laufa v kot XP.

To je to :P .

bluefish ::

odvisno kakšne so druge specifikacije računalnika (RAM, procesor). Grafična na samo delovanje Viste ne vpliva - le v primeru, da uporabljaš vse bonbončke, ki so na voljo.

Poldy ::

Čista neumnost, zakaj bi si sploh želel uporabljati Visto - mogoče v winxp kaj pogrešaš? Tvoja kartica je čisto v redu, par dni prespi, pa te bo želja minila in boš za ta denar kupil kaj bolj uporabnega.

muzičar ::

Hm... mi je Poldy nekako vzel besed iz jezika. In kot že rečeno 9600 je dovolj le ram je tisti, ki ga mora biti veliko. Na FX5200 dela vista (brez aera seveda).

deejay2 ::

No pol pa ne bom nic kupval :).

opeter ::

No končno en pameten, ki ne naseda potrošniški evforiji... :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prenosnika - Mnenja?!

Oddelek: Kaj kupiti
382968 (2380) 357M
»

Vista SP1 ali XP SP3? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
615790 (4508) Revenant
»

Xp ali Vista? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15810326 (6796) ___
»

Windows Vista proti Windows XP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17923087 (11498) levaky
»

Windows Vista Get Ready (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10411443 (8529) Jaka83

Več podobnih tem