» »

Linksys Linksys!

Linksys Linksys!

krtokrto ::

Zdravo! Imam problem z domačim omrežjem. Napisal bom preprosto ker nisem ekspert. Pred meseci sem kupil Linksys-ov router in nanj priklopil tri računalnike. Vse je delalo normalno. Računalniki so se med seboj videli in ni bilo problema. Pojavil se je problem, ko sem na ta router priklopil še en wireless router, prav tako znamke linksys. Računalniki ki so priklopljeni na stacionarni ruter se še vedno vidijo med seboj. Problem pa je da nikakor ne morem do wireless routerja dostopati iz računalnikov, ki so priklopljeni na stacionarni router. Iz lap topa, ki je priključen na wireless pa lahko dostopam do nastavitev obeh routerjev. In prav tako laptop najde ostale računalnike, ostali računalniki pa prenosnika ne najdejo.

Včem je problem????
Vrjetno obstaja kakšna nastavitev na posameznih routerjih ki to omogoča?

sash ::

Če je tako, da nisi nič kaj nastavljal po ruterju, to pomeni da si pustil tovarniško prednastavljene Ip naslove. To ima za posledico da imata sedaj oba routerja (žični inbrezžični) enak ip naslov - pojdi v nastavitrve brezžičnega in spremeni tovarniški ip.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

krtokrto ::

IP- je sem spremenil. To valda! Sam zadeva še vedno ni delala! Morda obstaja kaka nastavitev?

amigo_no1 ::

ipconfig/all

na računalniku kjer dela in kjer nedela


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548440 (631) Lonsarg
»

Linksys WRT45GL

Oddelek: Omrežja in internet
252790 (1393) SaXsIm
»

Domače omrežje preko dveh routerjev

Oddelek: Omrežja in internet
152865 (2432) Invictus
»

sinope568+in linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
175677 (5367) dreamtheater
»

Težava pri nastavitvi Linksys WRT160NL

Oddelek: Omrežja in internet
234837 (4074) Spajky

Več podobnih tem