» »

Kako zaslužiti denar?

Kako zaslužiti denar?

Heavy ::

Zdravo

Ko listam Decembersko številko PcFormata, sem prišel do krutega spoznanja. Gospod Athlon XP, star si že, ravno tako ti GF6800, skupaj smo preživeli veliko lepih trenutkov, toda sedaj sta močno postarana ob pogledu na GF8800GTX in Quad-core procesorje pa GDDR4 in DX10. Sedaj pa nastane problem, kako naj v letu dni naberem okoli 350k SIT, za nakup novega PCja. Prosim, da navedete čim več pametnih in neumnih nasvetov na to problematiko; naj začnem gojiti konopljo, nabirati gobe, naj prodam babico...

bluefish ::

poskusi s prodajo ledvic (donosno) in drugih vitalnih organov. Seveda boš takoj nabral denar, vendar pa žal ne boš dolgo užival ob über mašini. :D
Resnejša varianta pa je, da med vsakimi počitnicami hodiš delat v kakšen bar,... kjer so kar dobra plačila / h.
Velko je odvsino tudi od tega kaj znaš. Če fotografiraš, izdeluješ web page,... poskusi tudi s tem nekaj zaslužiti.

ZLOky ::

Začni pri svoji ledvici>:D .

Šalo na stran. Če si dovolj star, pojdi kelnarit ob vikendih in boš v 12 mesecih zihr nabral 350kSIT. Vsaj 125€ (30kSIT) na mesec moraš dat na stran. Zakaj kelnarit, ker delaš ob vikendih in lahko čez teden normalno obiskuješ šolo in se učiš. Če si pa premlad, pa fehtaj tastare vsak dan za jurja oz. po novem letu za 5€.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Tac20 ::

začni gojiti konopoljo, prodaj babico al pa nabiraj gobe

Ne, rešitev je preprosta, dobi si delo in delaj

Heavy ::

Ja glede darovanja organov je možno za srce zaslužiti 60000$ sam je malo tvegano:D . Star pa sem 17 let, tako, da delo ob študiju ni ravno mogoče. Verjetno bom gojil marihuano (imam semena), sam nevem kako vrednost ima rastlina; moška ženska, vršički, listi. Mi lahko kdo to razloži?

Andrei15 ::

Sma že 2 taka k morma zbrat podobno vsoto denarja sam bom ogu tut jaz nek nabavt semena ma tk al tk bom šol me počitncam delat študensko da zaslužnm vsaj 200k..

OrkAA ::

Si kdaj pomislil na prodajo starega kompa? :)

Heavy ::

Tudi po imenu sva enaka. Moj sošolc ima po gozdu nasajeno letno po kakih 25 rastlinc in zasluži po okoli 200k.

darkolord ::

V šolo pejt.

Pol pa delat.

Heavy ::

Saj hodim, še eno leto gimnazije+višja šola...

@LOL ::

Zapel se pred eno pristanišče pa čakaj na kako ladjo kjer so mornarji. Verjetno ti ne bo problem zbrati 350k sit. "Verjetno" bo manj boleče kot prodaja ledvice>:D
(neumen odgovor na neumno temo)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Opkow ::

In zakaj bi rabil state of the art masino?

Heavy ::

No ja ta odgovor je malo brutalen: ledvici imam dve, rit pa samo eno:8) . Ultra mašino pa rabim samo zaradi naložbe v prihodnost, ker so sedaj kar naenkrat butnle ven same nove tehnologije. Sedajšnega pa ne nameravam uporabljati še kaki dve leti, komaj potem kupim novega, da je jasno.

Jan987 ::

če ga sedajle ne rabiš ga ne kupuj, če ti ta zadostuje ker je metanje denarja stran. Ko ga boš pa rabil ga boš pač kupil komp za naprej kupovat PA SE NE SPLAČA!

Kremenčkova ::

pejdi od človeka do človeka in vsakemu reč, da ti manjka samo še 1 jur, in če ti ga dajo...


kamen na kamen...

darkolord ::

kamen na kamen... palača
tolar na tolar... se ne splača :D

mchaber ::

Enostavno pozabi na PC.
.

Heavy ::

Sedaj komaj zbiram denar, da bom lahko čez 2 leti kupil novega, ne pa sedaj takoj!

bluefish ::

vse lepo in prav, vendar menim, da se ti ne splača investirati 350k v računalnik, ki bo že čez slabo leto vreden skoraj pol manj.

bam88 ::

Butasta tema. CLovek pojdi delat. Ce pa ne mores/se ti ne da potem pa enostavno si ne zaluzis pridobit toliko denarja. No da ti se jaz prispevam malo smesn nacin pridobitve denarja. Postani cigan in napumpaj ene 10 otrok pa bos imel se BMWja :D
Hohohoahao

Heavy ::

Ma jaz ga bom kupil čez 2 leti ko bom imel denar na kupu in ne sedaj, dajte bolj pazljivo brat. Sicer pa itak če mi dajo 500sit na dan za malico ne ješ in v ...eeee... 1,8 leta zaslužiš dovolj.

@LOL ::

pa ne vem folk kaj vam je.
Kupite nekaj kar je v okviru vaših zmožnosti. Sej tudi jaz bi mel Poršeja. Sam če ne gre pač ne gre:|
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

bluefish ::

pa še potem ti Porscheja ukradejo po 10 dneh lastništva (v Novicah). :D

Heavy ::

Pa saj bom kupil, nekaj v mojih denarnih zmožnostih sam čez nekaj časa. In namesto, da pišete neumne neumnosti napišite kaj neumno pametnega kako zaslužiti denar.

@LOL ::

Sej smo ti napisali: ledvica ali rit je najhiterjša pot. Pri obeh opcijah si lahko kupiš najboljšo možno konfiguracijo v nekaj dneh
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Heavy ::

IDEJA; kaj pa verižna pisma? Pošlješ eno v zda, češ da zbiraš prispevke za albansko deklico, ki ima sredi čela joške, ki ji bodo operirali, preden njena kmetavzarska familoja jo proda potujočemu cirkusu:D

darkolord ::

"Dej mi jurja, pošlji to sporočilo 10 ljudem in boš dobil 10 jurjev" :D

Kremenčkova ::

Pouh ::

Poskusi s sportnimi stavami. Moj prijatelj je v enem tednu zasluzil (dobil) 50k...pol je se nekej casa spilou in prsu na 110k in si kupil minimoto....

Jan987 ::

Kdo piše neumnosti no. Zdej 2leti ne boš nič jedel zato da boš imel dober komp? Si ti normalen??? KAj pa boš dosegel s kompom in zakaj ga tako nujno rabiš???

Heavy ::

Dve leti v šoli ne bom malice jedel, ne pa cel dan:D ,denar pa varčujem, da bom lahko nekega dne si kupil nov PC, kot da bi zidu govoril...

mtosev ::

Hude ideje. >:D Ona z konopljo pa je najboljsa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

koliko za nov avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13728503 (23522) dzinks63
»

Finančni začetnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17750264 (38934) Gjurisic

Honorarno delo od doma z računalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411757 (10095) OwcA
»

Keš keš money!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16810173 (6508) WelikGobec
»

Kmetijske subvencije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
799141 (7499) A. Smith

Več podobnih tem