» »

staranje

staranje

noraguta ::

tema je najbržda že bila pa vendar kdaj se začne?

svoje čase smo spili po 36 perov in bedeli dva dni in pol ter šli na šiht in celo kaj pronicljivega iztisnili od sebe sedaj ne gre več. kdaj ste začutili da se starate ?
(edit : osebkom pod 28-est ni zaželjeno odgovarjati )
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
  • spremenilo: noraguta ()

koyotee ::

Pri 21h se ni znakov :P
Ti povem k bom 2x tolk ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vajenc ::

Jaz sem od 14 do 26 leta pil, žural in se nažiral z junk hrano brez posledic, po 26-em pa sem začel dobivati žulje okrog pasu, težko žuram 2 dni zapored, družba iz mladosti se je skrčila iz 50 osebkov na ene 4 ,ne vidim več veliko smisla v mrtvopijanem popivanju, družina in služba mi vzameta večino časa ..., ja drži, postaral sem se :O .

nastyboy ::

No sem star 26 let..in se počasi tudi meni več ne da toliko žurat kot v mlajših letih... vendar se zaradi tega definitivno nimam za starega....bi pa rekel da se malce menjajo prioritete v življenju.. poleg tega je blo na začetku glede žurov tako da je bil vsak nekaj novega.... ko pa jih imaš za sabo že kar nekaj.. pa ti to ne daje več istega občutka.. in se ti že stvari ponavljajo..
LP

suntrace1 ::

Čeprav telo ne zmore več, je bolj šit to, ker sem že toliko stvari doživel, da se mi bolj ali manj vse ponavlja - iste situacije, iste fore, isti pogovori. Zdaj mi je delo veliko bolj v veselje, ker se vsaj kaj nepredvidljivega zgodi. Pa tudi druge stvari so mi postale prioriteta.

Najbolj me zamede, ko vidim na pol odrasle, ki so se rodili šele po devedesetih, moja punca pa ni bila niti pionir - dan mladosti in OF, kaj je sploh to ?!

Sam vseeno ne bi šel še enkrat čez mladost. Mi je bila povsem dovolj.

Zgodovina sprememb…

Vikking ::

Mnja, men gre tista glasna glasba na živce, ker se sploh ne moreš nič zmenit. Včasih sploh nisem opazil te glasnosti, zej je pa vedno problem..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Misli mi uhajajo v srednješolski čas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12516146 (12698) 111111111111

Nasilje/nemir v družini - Alkoholizem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40751515 (37142) zee
»

Kakšna je bila vaša mladost? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12618120 (13757) Matako
»

babica v študentskem domu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6721221 (17807) Yohan del Sud
»

Preživnina-potrebujem pomoč pravnikov

Oddelek: Loža
183718 (3243) guest #44

Več podobnih tem