» »

grafika pri RTCW2

grafika pri RTCW2

BozidarB ::

zivjo!

zanima me ce gdo mogoce ve kaksne bojo kej zahtevnosti te igre. moj sistem bo vseboval e6300, 1giga rama, graficna 7600gt pa me zanima ce je to dost za kvalitetno igranje ali je bolse ce kupim 7800gt (rabljeno).

lp

Alpheus ::

če se ne motim potem še niti ni blo povedano kakšen pogon bo sploh uporabljal, tako da so špekulacije o tem prezgode.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

ERGY ::

Verjetn predelan d3 engine.:8)

Sistem mas pa cist fajn :)

@LOL ::

O my god, o my god. Da prihaja RTCW2 si pa ne bi misliv:8) :8)
Enkica je res imela po Doomu 2 in skupaj s Halo-jem najboljši single player ever. Vse ostalo se skrije.
Hudo! Spet bomo streljali uber soldate in podobno sodrgo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

BozidarB ::

se mi pol splaca kupt 7800gt za 40 tisoc? al raje 7600gt novo za 35.

lp

ERGY ::

Uzam boljse, sej je sam 5k razlike.

Orbit89 ::

Kolikor jaz vem bo uporabljala svoj lasten pogon.
Saj si ga ne morem predstavljat doom3 pogonom.

LP

BozidarB ::

sam je problem da je 7800gt rabljena.

Gr0unD Zer0 ::

če bo kvaliteta na ravni enke se pomoje ni za bat.
res, vzdušje je bilo fenomenalno, level design izjemen, raznolika okolja, zanimiva orozja, mestoma srhljivi sovražniki ter nalezljiv multiplayer:D
edino zadnji šef mora bit najmanj 5krat tezji ter bolj cheap>:D

@LOL ::

Se strinjam0:)
Zadnji boss je bil pa malo razočaranje saj je bil neki poženščen "zombi". Sploh glede na to da je bil prejšnji bos tisti uber soldat ki je dejansko ownal napram tazadnjemu.

Ne vem no, v labirintih meni ena najbolj srhljivih iger. Da ostale stopnje na prostem ne omenjamo. 0:)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

BozidarB ::

najslabse pri teh res kvalitetnih igricah je da kajkmalu ko igras Multiplayer postanes tako receno "odvisen":D

@LOL ::

Fak pa res. ET je res droga0:)
Ste ziher da ni to huje ko koka>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Gr0unD Zer0 ::

saj pravim. če se nikjer ne ustavi, pri zadnjem šefu se mora, te je ta pravo, da občutiš ponos, ko obrneš špil(dmc3 na Dante must die>:D ). ne pa da zazehaš pa zbrišeš

ET pa je itaq klasa zase...
(sicer odkar so začeli noret z totimi patchi pa modi, ni več to to...) čeprav hitsound pri etpro je zakon:D

Zgodovina sprememb…

@LOL ::

Pri Dante Must Die ima na težjih težavnostih človek probleme že s prvim sovražnikom kaj šele z prvim šefom>:D

Itak je DMC3 zelo old-school špil kar se tiče težavnosti. Ko ga obrneš se počutiš še nekako bolj moško kot pred tem in si rečeš "damn i'm good"0:)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Gr0unD Zer0 ::

saj ko pogruntaš da gre večino šefov ali guardat ali pa ultimate blockat, niso več tak strašni...
razen arkham, ko ne moreš styla uporabljat pa ne DT... pa te žvajzne za 35% energije čez pol arene, kaj šele da bi dejansko šel k njemu ter ga malo nasekljal.(ali pa SS ranking na koncu misije fasal...)


p.s. kaj je slučajno kaj znano že o RTCW2? vsaj v katerem desetletju bo špil izšel?:D

RedStar ::

@Riptor

Mislim, da se motiš. Igra bo najverjetneje izdelana s pomočjo Doom 3 engina. Kaj misliš, da bodo šli izmišljat toplo vodo, če pa je ta engine trenutno med najboljšimi. Malo ga bodo tweakali in to je to.

In July 2004, id Software CEO Todd Hollenshead briefly mentioned that a sequel to Wolfenstein was in development saying "Return to Castle Wolfenstein... basically the sequel to that is a project that's already under works at another studio". It has been confirmed that this statement was not referring to Enemy Territory: Quake Wars, which was the general assumption when ET:QW was announced. It is likely that it will be developed using Doom 3 technology.


Dober primer tega so vse igre, ki so trenutno dokaj popularne in so nastale pod okriljem istih studiev: Quake 4, Prey, Doom 3 (seveda), prihajajoči ET: Quake Wars.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

Mavrik ::

Smerduh: Glede na to da ni še absolutno nobene informacije za RTWC2, to pomeni da še ne bo tako kmalu. Kar tudi pomeni da bosta obe kartici že zastareli popolnoma do izida.
The truth is rarely pure and never simple.

@LOL ::

Doom3 pogon je majka. Star 2 leti pa še vedno odličen.
Carmack je CAR
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Orbit89 ::

Ne pravim da je DooM3 motor zastarel, to da ne moraš zanikat da do zdaj te tri izdane igre se dogajajo v zelo podobnem okolju (kovine, tema, futuristično) in da odprta okolja pri vseh treh izpadejo grdo oz. vsaj dovgočasno.
Vsaj en HDR bi morali dodat motorju da bi izpadel RTCW2 naravno.

LP

RedStar ::

Nerabijo nič dodajat. Vse kar potrebuje že ima (enostavno povedano). Samo poglej si katere vse igre so naprimer nastale s Quake III pogonom pa boš videl kaj vse zmore. Potrebno je bilo le twekanje.

Konkreten primer Quake III engine:

fantazije:
- Quake III
- Star Wars: Jedi Knight ( JO in JA)
- Star Trek: Voyager Elite Force

sodobne in ww2 strategije:
- CoD ( 1 + UO)
- Wolfenstein: ET
- SoF II

Pa še kar nekaj iger je. In to vse je bilo doseženo z tweakanjem istega pogono. Zdaj pa si poglej različnost iger, če jih še slučajno ne poznaš. Zdaj pa mi ne moreš trdit, da CoD ne izgleda naravno proti Quake III ali pa Star Wars-u. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

xgo ::

raj pocak da pride igrca vn pa kup geforce 8800, ce bo takrat cena dovolj nizka

@LOL ::

Takrat bo že 9800gtx :)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Orbit89 ::

Počakamo da pride ET QW ven pa bomo vidli kako resnično zmore doom3 engine risat naravne pokrajne.

LP

PS:
@RedStar
sodobne in ww2 strategije:

Verjetno si mislil sreljačine ?!

Gr0unD Zer0 ::

HDR je bedarija po moje pri MP... oziroma oni efekt ki osvetljuje/temni sliko skladno s prehodis svetloba/tema

BozidarB ::

ja fora je da kupujem nov racunalnik in eno graficno nujno rabim. seveda bom igral tudi druge igre:D

RedStar ::

Ja mislil sem na streljačine (FPS). Moja napaka. :8)

ERGY ::

Najboljsa lastnost predelanega engina bo megatexture tehnology ;)

@LOL ::

Jaz sam upam da spet dostavijo krvoločno 3d streljanko vredna predhodnika. S seveda neverjetnim vzdušjem ter raznolikimi stopnjami. Tako da se pokaže kaj in kako.
0:)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Gr0unD Zer0 ::

upam na vrnitev venoma, snooperja, stena ter akimbo(p.s. od kod sploh ta izraz?) coltov

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prey (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15711659 (809) wolverine22
»

Doom III (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Igre
121093860 (6364) opeter
»

Wolfenstein: Youngblood (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11313843 (9514) PH03N1X
»

Kakšna je po vaše igralna igra?

Oddelek: Igre
171632 (1251) BozidarB
»

Quake IV or 4

Oddelek: Igre
342292 (1134) Tilen

Več podobnih tem