» »

Prey

Prey

«
1
2 3 4

kuglvinkl ::

Špil narejen okrog D3 engina. Kratek opis je najti v to mesečni številki BUG-a. Zadeva obeta, sodeč po opisu: relativna gravitacija, portali, odprti prostori (prpravte tošle za RAM).
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

sharp ::

Yup pomoje zelo dober špil z hudo grafiko sem gledal predstavitveni filmček in zgleda obetavno.
Drive fast as your guardian angel can fly.

sharp ::

Tle je še nekaj filmov od špila,vredno ogleda. LINK
Drive fast as your guardian angel can fly.

Tr0n ::

Mavrik ::

Zakaj mi stvar zgleda kot klon D3ja?
The truth is rarely pure and never simple.

para! ::

LOL

A ni bil tale Prey napovedan že vrsto let nazaj? Mislim, še takrat, ko o kakšnih GF3 nismo niti sanjali?

lp
Death before dishonor!

Tr0n ::

Little is known about the current version of Prey, although the June issue of PC Gamer reveals that the game is set on an alien mothership orbiting Earth, with the player fighting through a wide variety of locales realised by a heavily modified Doom 3 engine capable of rendering "huge cavernous spaces as well as more traditional passages".

http://en.wikipedia.org/wiki/Prey_(computer_game)

para! ::

Ma, ne da se mi googlat, ampak se mi zdi, da so kolegi že ohohoho let nazaj nakladal, kako zelo napredna bo grafika v Prey. Kaj so čakal tok cajta?

lp
Death before dishonor!

kuglvinkl ::

Na D3 engine ;) .
Your focus determines your reallity

para! ::

Se mi je zdelo :)

lp
Death before dishonor!

Tr0n ::

Prey Super Trailer

supertrailer_high.zip [ QT, 82.7 MB ]

Cool stuff.

Tilen ::

Link ne dela.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

Tr0n ::

kihc ::

A gre kter server čez 10kb/s? Sem ene 3 probal pa je povsod bolj dial-up scena :D

/edit, prehitr govorim, filenuts leti kot sneta sekira
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

Tr0n ::

Tr0n ::

Kolko sem dosedaj probal = awesome stuff!

jeryslo ::

Pravkar preigral celi demo, ni kaj igra je za moj okus super, predvsem tisti portali pa menjanje gravitacije. Mimogrede, se je še kdo čudno počutil ob tistem menjanju gravitacije>:D , ker sem šel brat na gamespoot forum in ni malo ljudi, ki imajo probleme. Isto je bilo pri HL2, samo da tam nisem ničesar opazil, tukaj te pa čist zmeša to.

Aja, pa "sranje" alienov je tud dobr narejen ko letijo noge pa roke, še posebi se fajn čuje če maš 5.1:P

Rotaidal ::

Valda!! Super zadeva:D :D :D Pa igra ni tako zahtevna za računalnik:D :D Meni dela brez problemov! Pa zgodba mislim, da je tudi dobra:D :D Aja, pa ono je super, ko si duhec:D :D Ja malo je res čudno, ko lahko po stenah hodiš>:D Ko nea veš kak si postavljen:D Špil je zlo zlo dober!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Tr0n ::

Probajte multiplayer. Fun stuff. :)

]Fusion[ ::

A ma kdo kaki torrent za prey? (demo seveda :) )
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Tr0n ::

Zgoraj mas URL od Gamershell.

mojsterleo ::

zanimiv špil ki mu lahk v plus štejem inovativnost, čeprav je treba reč da je prekladanje po stenah precej konfuzna reč, še tolikanj bolj ker se tut nasprotniki pojavljajo na najbloj nemogočih mestih (če so se v doom3 pogosto za hrbtom, se tukaj nad tabo (strop), pod tabo (tla) ali pa kar hodijo po stenah (torej pravokotno glede na tvoj položaj) 8-O

zanimiva zadevica je še neviden duhec z lokom s katerim lahko preiščeš teren predno greš v resnici tja

drugač pa zelo dober demo tudi po dolžini, ampak lahk rečem da se mi igra ni zdela tak lahka, crkovanje je kr pogosto saj tut orožja delajo veliko dmgja (preneseš ene par strelov maksimalno)

Tilen ::

Men totalno odvratno... Tam ko se tisti sluz pojavi sem kr vgasno vse lepo dol. :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

krho ::

Ja tole me spominja na uno nagravžno sobo, ko fentaš tistega jedca v Quake 4, in se potem po njegovem črevesju sprehajaš.
Sam men je tud slab, (pri hl2 mi ni bilo nikoli) pa ne vem azato, ker je nagravžno, al zarad orientacije.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

jeryslo ::

a je šel kdo potem prižgat uno napravo, ki "napikuje" ljudi. Jaz sem pritisnil, ker nisem vedel da je tisti lcd za to napravo in prične znova delati masaker. Mimogrede, kaže da majo alieni izdajalce v svojih vrstah:D

sverde21 ::

8-O kje so cajti k so bli demoti po 50 mega velki ;)
<?php echo `w`; ?>

Chronoboy ::

Kje so casi, ko so bile igre 400kB velike?:D

Mavrik ::

Sem kar nekaj časa čakal s preizkusom tega, ker sem mislil da bo še en brezvezen Doom 3.

Me je pa pozitivno presenetil, saj prinaša kar nekaj zanimivih prijemov, ki naredijo igranje zabavno. Pa tudi zgodbovno ne zgleda tako slaba, da ne govorim o grafiki. Bomo začeli nestrpno čakat na dan ko pride v naše trgovine.
The truth is rarely pure and never simple.

ahac ::

Demo mi je zelo všeč.. zanimivo igranje, kul vzdušje, dobra grafika..


crkovanje je kr pogosto

L2P :P
Men se je zdel demo zelo lahek sploh, ker lahko umreš in prideš nazaj.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jeryslo ::

Sam res, tega še tudi nisem videl, da bi imel po smrti še eno možnost(ne mislim quickload):D

Pa tista scena s froci je tudi psiho, ga je una tamala kr na kol prbila8-O

Rotaidal ::

Hehe! V špilu primejo iste kode kot v doomu in quaku:D Za orožje mislim :D

Daliborg ::

...3d realms je se kar 3d realms kar posledicno pomeni da je to "njihov engine" aka doom3, zato pa se skorajda vsem zelo fino na max. detajle dela.
Sam res nevem kje naj bi bil tezji del, vsaj v tem demo-tu lahko samo na easy igras. Drgac pa ni slab spil, sam prej bi mogu izidt, pa itq nisem nevemkaj nadvdusen.
Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

strictom ::

Kar ni znano ime pa ne skurčate! Fuj pa fej vas bodi. Za moje pojme se ta igra ne more primerjati z Doom 3. Pa poglejte kakšno sranje ste naredili iz Dooma?

Najrajš bi vas vse pohekal pa vam naložil neke no-name korejske igrice boste pa najbolj veseli.

Še enkrat. Fuj pa fej.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Daliborg ::

@STRiCtom

Kaj od te ige pa naj ne bi bilo znano?
-ime spil-a?
-engine?
-Proizvajalc?
-Nacin igranja?

Lp?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Tr0n ::

"That was fucked up."

"Ok, THAT is fucked up!"

:D

ahac ::

STRiCtom se spet dela pametnega.. pa mu tudi tokrat ne uspeva.

Kako se pa ne more primerjat z Doom3?
Dej razloži.

Razlika med Prey in Doom3 je to, da ima Prey zelo zanimive in inovativne mape, orožja, itd.. , ter kul glavni lik.
Doom3 ima pa samo temne dolgočasne sobe (vse skoraj enake), že 100x videna orožja in kretenski glavni lik.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

celada ::

Sam spilal se ga je pa vsen :D

klemen22 ::

kretenski glavni lik.

Kretenski glavni lik ima HL2 saj v celi igri ne reče ENE besede (+ AI je res, ampak res u kur*u, mislim vojaki in ostali sovražniki se ti kar nastavljajo pred puško:\ )! Hja glede Dooma3 pa kakor za koga. Men je pač Doom3 mojstrovina. Igralnost super. Pač imamo različne okuse. Ta Prey pa moram še sprobat samo kakor sem gledal fotke more bit to ubijalska igra.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mprox ::

včeraj obrnil demo in mislim da špil owna ;)

sverde21 ::

Heh igrca presenetlivo dobra, ponavadi mi niso glih všeč igre v nekim alien zaprtem prostoru, ta je pa kr OK ;)
<?php echo `w`; ?>

mojsterleo ::

nebi rekel da je glavni lik kretenski ampak legenda tipa duke pa tut ne bo postal, saj glasovno ni kaj posebno impresiven, čeprav so komentarji zanimivi (čeprav večinoma samo komentira the blatantly obvious, recimo ko prvič pobereš snajperco reče wtf is this, al pa ko tista nagravžna usta vidiš reče yuck)

upam da bo na koncu ko boš moral zaklat kibernetično pras*co rekel kaj v smuslu: f*ck youuuuuuuuu biaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttccccchhhhhhhhhhhhh

to bi pa bilo za v anal(k)e

lah bi bil morda res boljši voice acting tahlavnega indijanca, saj na momente zveni kot kak zdolgočasen profesor na faksu, ki ima predavanje pozno popoldne

Zgodovina sprememb…

OChack ::

Ja pa sj pray je bla pred davnimi leti ena špila, vsaj demo sm igrov, k si biv neki padli angel in si mogu nazaj u nebesa, mimo grede si pa še par bad boysov iz pekla scvru
Int€l inside, IDIOT Outside

strictom ::

Hah! Doom tri prekleto težko pričakovana igra. Vsi ste delali nekega boga in batino iz nje. A ko je pa izšla pa je bila polovica ljudi krepko razočaranih!

Preya pa še omenli niso prej. Ne da bi bila neka jaka reklama! Večina ljudi ki jih poznam sploh ne ve da obstaja taka igra.

Bolj je igra slavna bolj jo skurčate! Vsaj pri Doomu je tako! Pa pri kakih Quake 4 pa pri Duke Nukem Forever ko (če) bo 100% isto!

Pa ne mi govorit da se delam pametnega pa poglej malo stare teme.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Mavrik ::

Dejstvo je da je bil od takih iger pričakovan nek napredek. Ki ga ni bilo.
Poglej samo Quake 4. Doom 3 tudi nič novega ni prinesel. Prey pa ma nekaj zanimivih idej, zgodba obeta in tudi orožjha so precej sveža za svojo zvrst.
The truth is rarely pure and never simple.

Good Guy ::

ah še en quake 4 in doom3 beda.....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

klemen22 ::

ah še en quake 4 in doom3 beda.....

Si igral da veš da je beda?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

strictom ::

Tisti nek napredek, ki je bil "pričakovan" ste ga pa sami userji naredli. Slike so ble. Trailerji so bli. Kaj slabše al pa boljše kot na skrinšotih pa trailerjih pa ni blo.Igre niso kaj ekstra napihovali. Meni je bila dobra. Sem jo obrnil parkrat. Edino kar me je razočaralo pri doom da ni bilo toliko žvadi kot pri Doom 1 in 2. To je pa vse.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Doom3 je prinesel nov engine, ki ga sele sedaj v Preyu dodobra izkoriscajo.

JC is god. :)
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BioShock (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
50542311 (5412) FireSnake
»

Duke Nukem Forever (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
74294341 (12004) Testman42
»

ID objavil izvorno kodo Doom 3 pogona in to pod GPL 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5812976 (9424) opeter
»

Duke Nukem Forever "mogoče" letos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
549841 (6883) edge540
»

grafika pri RTCW2

Oddelek: Igre
281297 (905) Gr0unD Zer0

Več podobnih tem