» »

Še ena težava z NEC-em

Še ena težava z NEC-em

madman21 ::

In sicer imam NEC dvd rw ND 4550A, in imam identično težavo kot že veliko vas- ne bere mi več lastno posnetih dvd-r( prej je delal odlično).Ko ga Nero posneme in hočm zagnat dvd-r, mi javi Blank CD?? Najprej sem kupil druge dvdje, potem naložil firmware,ker še vedno ni delal sem še formatiral računalnik in še vedno nič uspeha.Vem da je bilo o teh težavah že veliko napisanega, ampak konkretne rešitve pa še nisem zasledil in zato bi bil zelo zelo vesel, če mi lahko prosim odgovori nekdo, ki je imel in tudi rešil ta problem.

Že vnaprej hvala, ker res ne vem kaj sedaj, kajti prebral sem tudi, da je nekaj ljudi kupilo nove pekače, ampak stvar je bila ista.Pa še to- če pa posnemem kakšne Microsoft Word dokumente na dvd-r jih pa zažene; igre, divx filme itd pa ne:(

LP

madman21 ::

A res nihče ne ve? Please help me...

ricola78 ::

Velika možnost da je umrl. Poglej kdaj in kje si ga kupil, ker ima NEC 2 leti garancije. Sicer pa novi stane dobrih 9k, kar tudi ni nevemkakšen denar.

bf4ed ::

Meni je isto dela NEC 2510, a če mi zabluzi in ne bere cd ali dvd uporabim Toshiba DVD-ROM pa vse prebere.

Samo to je res neka čudna napaka, od začetka tega ni delal.:\

madman21 ::

No ker še vedno odpravljam napako na mojem Necu, imam eno vprašanje: berem na nekem forumu ko je nekdo enmu svetoval naj pogleda v Nero info tools če ma nameščen nero ASPI in seveda grem to tud js pogledat in je nameščen,ampak tam pa ugotovim da pa nimam nameščen System ASPI???In niti ne vem točno za kaj se tle gre,a morm met to nameščen,ker nekje sm pa zasledil da so nekateri to odsvetovali,ker da se potem celi mašini zmeša??Prosim če mi lahko to kdo razloži in al je to moja težava in zato ne zazna DVD-R,katere nec posname in jih prebere kot blank CD?

HVALA

LP

madman21 ::

evo-kupu novga NEC-a , zdej pa dela ko šus:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100832 (25341) nuclear
»

Ne zazna RW

Oddelek: Pomoč in nasveti
151130 (874) grofsi
»

NEC ND-3540A problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
282290 (1581) dean444
»

Problemi z NEC DVD-RW ND-2510A

Oddelek: Strojna oprema
323068 (1620) kurjač
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389868 (7021) reber

Več podobnih tem