» »

IP TV : naj jo zamenjam s kabelsko ?

IP TV : naj jo zamenjam s kabelsko ?

Cokolesnik ::

14 dni uporabljam dostop do interneta in telefonijo prek ponudnika T2 in pri tem nimam nikakršnih problemov, pravzaprav imam 44 Mbitov potenciala na liniji, zato sem razmišljal o naročilu njihove IP televizije (testno sem si že namestil njihovo napravo na TV sprejemnik in preletel nekaj kanalov).

Doma že imamo kabelsko TV, ki pa opazno od T-2 TV rahlo, sicer komaj opazno "sneži". Naj povem, da imamo doma na kab. priključek vezane 3 TV sprejemnike in en glasb. stolp (za radijske postaje).

Zato me zanima vaše mnenje:

1. Ali je po vašem mnenju srednjeročno do dolgoročno pričakovati boljšo kakovost IP televizije, kot jo ponujajo lokalni kab. operaterji ? Moj kab. operater sicer ponuja Trierine storitve (tudi internet). Pri tem sem razmišljal tudi o vidiku novosti soramezno s številom naročnikov - če bo T2 imel 100 tisoč naročnikov, bo pod večjim pritiskom ponujati kakovostno sliko kot bogat seznam programov kot drug ponudnik z manjšim zaledjem.

2. Ali je po vašem mnenju lažje zagotoviti kakovost slike na posameznem sprejemniku po principu priklopa posamezne naprave za IP TV za vsak TV posebej kot pa fizično deliti koaksialni kabel z delilniki, če poteka sprejem prek kabelske televizije?
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5311340 (6914) Scorpy84
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833434660 (74188) zavajon
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422505 (7892) alexz
»

Triera: IP telefonija ?

Oddelek: Omrežja in internet
193597 (2681) Cokolesnik
»

Kabelski internet - kje?

Oddelek: Omrežja in internet
101179 (1056) Fury

Več podobnih tem