» »

legvani

legvani

***HoNdA*** ::

čaw!

a ma kdo kakega legvančka doma??? zanimajo me take živalce kr si ga bom mnda tut nabavla sam me mal zanima kej od vas in od vaših lastnih izkušnjah, kr use iz neta sm že prebrala. pa povejte mi ki ste jih kupl k u celju nevem če jih majo.

tenx :) :) :) :))

jure1825 ::

ful radi ležijo na monitorju (crt)

;-) ::

Mi jih imamo v šoli 5:D Lepo jih je gledat, sam v roke ga pa neb prjel:8) :8) :D 0:)

Looney ::

Pussy!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Kaličopko ::

težko je skrbet za njih... ti ne priporočam:|

Struss ::

Točno tko. Lepo je dokler je majhen in svetlo zelen. Ta žival zraste do dveh metrov. Takrat ne bo več lepa, a?

;-) ::

Samec zraste v dolžino do 220 cm in tehta do 4 kg, samička zraste nekoliko manj, do 1.5 m in tehta do 3 kg. Od tega odpadeta na rep kar dve tretjini dolžine.


wiki

Andrei15 ::

Jaz bi ga tudi mel še rajši pa kakšnega pitona moj prijatelj ga ima in je že tudi kar vlek ima ga pa že nekje 2 leti

nurmaln ::

tud k ma dva metra je čist simpatičen, edno za po rokah vlačit pa rabiš ene fajn rokavice, ker imajo kr hude kremple pa tudi če te ugrizne ni prijetno

Doman ::

Z čim se pa hrani ta prazgodovinska zverina.:P

nurmaln ::

sadje in zelenjava

jabolka, solata, banane...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

;-) ::

Dnevni jedilnik naj bi bil tak:
-45% raznovrstne listnate zelenjave
-40% raznovrstne zelenjave
-10-15% sadja

1-2 krat tedensko pa mu dodamo še žitarice, ki pa naj ne bi presegale 5% deleža celotnega obroka.

Pomembno je da je legvanov jedilnik čim bolj raznolik! Pri sestavi jedilnika morate uporabiti čim več različnih vrst listnate zelenjave in navadne zelenjave, uporabite tudi različno sadje vendar naj ga v obroku ne bo preveč!


VIR: KLIK

MarkV ::

Sem imel legvana. In ga prodal ko je zrastel. Enostavno je bilo preveč dela z njim (posebej pucanje terarija, ker ga je 2x na dan posral...)...

Raje si kupi kačo. Je dosti manj dela z njo in ni tako problematična. Drugače pa so legvani kul.

btw. banan ne sme,ker dobi prebavne motnje! edino res kak mini košček. Pa solata naj bo ledenka (če sploh) ali pa radič. Sploh pa solate raje ne. Bolj kak regrat in podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkV ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kunc te gleda!

Oddelek: Loža
374620 (892) kajtimara
»

Moj jedilnik za nižanje holesterola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13125910 (23327) stara mama
»

Kuharija,... oziroma kaj jeste? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13317274 (14978) Unknown_001
»

Kaj lahko pojem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14436674 (31119) johan05
»

glas za psicka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1009116 (6019) SodVina

Več podobnih tem