» »

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

1
...
3 4
5
»

Storm ::

Instaliral sem si najnovejši Live MSN 2009 verzija in zdej ko se vpišem v sistem, mi pravi, da nimam nobenega kontakta. Do zdaj sem uporabljal MSN na službenem in doma in so se mi dodani kontakti videli na obeh, prav tako recimo moj status. če sem ga naštimal v službi je bil spremenjen tudi doma.

Zdaj pa status se mi spreminja na obeh, kontaktov pa na domačem, na novo instaliranem sploh kao nimam? Če ne gre drugače bi jih vsaj iz onega službenega uvozil, kako? Je moćna še kaka druga opcija?

Klub temu da sem logiran v svoj live msn, mi na drugi strani kontakti pravijo, da me ne vidijo online, tudi če mi pošlejo karkoli ne dobim. No idea kako to da kao nisem prijavljen, vidim pa moj avatar in spremembe statusa, ki jih delam na drugem računalniku....
Markec The Great

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Storm ()

mare92 ::

Imam majhno vprašanje glede WLM9. Na živce mi gre, da vsakič, ko mi kdo pošlje message, mi ta okno vrže čez vse(seveda, če okno zaprem, ali ta kontakt začne pogovor, če je minimirano je ok). Se da to kako izklopit? LP Mare

crazin' ::

Tudi sama imam težavo z MSN LIVE različica 2009. Trije uporabljamo en računalnik z enim uporabniškim računom. Klepetala sem preko msnja in naenkrat me je izpisalo in me opozorilo da storitev trenutno ni možna. Malo sem počakala in se poskusila vpisati ponovno. Storitev trenutno ni možna. Pregledala sem stanje preko spleta in tam je vse delovalo normalno, jaz pa se nisem mogla vpisat nazaj ker storitev trenutno ni možna. ??? Nato sem poskusila vpis z drugim naslovom in delovalo je popolnoma normalno !!??? Tudi druga dva uporabnika nimata z vpisom nobenih težav. Kako je mogoče, da se onadva lahko normalno vpišeta, jaz pa se sploh ne morem vpisat več s svojim naslovom. Koda napake ki mi jo javi je : 8100030d. To traja zdaj že več kot en teden. Ali mi lahko kdo prosim pomaga?

tilinho20 ::

Mogoče kdo pozna kako dobro alternativo MSN-ja? Se pravi, da bi se vpisal z istim naslovom samo z drugim programom?

guererro ::

Imam problem, da mi je messenger live kar naenkrat prenehal prikazovati smeške :S Napiše mi samo bližnjico..slikice pa ne prikaže. In kar naenkrat mislim dobesedno, saj se je to zgodilo sredi pogovorov. A ma kdo kako razlago za to?

tilinho20 ::

Ali kdo ve kako lahko odpravim 80040154 napako na MSN 9.0? Sem šel po navodilih kako odpravit to težavo pa vseeno ne pomaga. :(
Kdo ve kaj moram narediti?:8)

bluefish ::

Mogoče kdo pozna kako dobro alternativo MSN-ja? Se pravi, da bi se vpisal z istim naslovom samo z drugim programom?
Verjetno najbolj uporaben je Pidgin.

tilinho20 ::

Kaj noben ne ve za moj problem?? =(

SmOkEr_88 ::

A bi mogoče kdo wedu zkaj mi, ko se hočem upiat n MSN (novejše verzije) mi odpre oken 'SEND ERROR REPORT' in se sploh ne morem upisat,... če bi mi kdo znau pomagat,... lepo prosim!
LP!!!

bluefish ::

Kaj ko bi naredil screenshot tistega opozorila, pokazal tudi celotno sporočilo,...

Recimo nekaj takega:

potepuhinja ::

darkolord, jaz jih nočem blokirat. Vsaj mislim, da bi jih blokiralo.

edit: Sem probal, ampak ne gre. Opcija izbriši ne deluje oz. je sivo obarvana v meniju. Zdaj sem nekaj drugega naredil, tako da več ne potrebujem pomoči. Hvala vseeno. ;)



Vidim, da ti je to uspelo že nekaj časa nazaj...tudi jaz bi rada zbrisala nekaj stikov pa mi dela tako kot je tebi...mi lahko prosim zaupaš, kako ti je uspelo...

Že v naprej hvala!

mtosev ::

a lahko MSN backupa loge iz MSSNa na splet ali Skydrive?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mkostrev ::

Imam težavo z wlm kajti takoj ko se vpišem me vrže ven oziroma me izpiše, nevem v čem je problem?
Probal izklopiti požarni zid in ni nič bolje?
Nanovo naložil wlm
Windows messenger stari deluje normalno.
Nikjer ne napiše kake napake

bluefish ::

Nekdo se zabava s tabo. Spremeni geslo.

mkostrev ::

Ne ni to to ka sem se poskušal z dvema računoma vpisat pa oba ven vrže.

blaskon ::

Na teh 5 straneh nisem nasel odgovora, zato prosim za pomoc. Ko odpre Windows live messenger, so ikone in vse v anglescini. Ko pa kliknem ikono za "opens your email inbox" na desni zgoraj, me odpelje na vpisno stran windows live hotmail v portugalscini. Kje lahko nastavljam jezik, ker se portugalsko nimam namena učit? Hvala za namig/pomoc/resitev.

bluefish ::

kaj pa potem, ko se vpišeš v mail? Je tudi v portugalščini?

janko771 ::

živjo
pišem Vam zarad messengerja, namreč imam windows live messenger 2009, drugač dela vse ok samo v pgovrnem oknu mi ne kaže moje slike in slike kontaktiranega in nimam funkcije za kamero in telefonček, sm zadevo odnstaliru sm hotu dat 8.5 gor in mi ni pustu se vpisat, rad bi to zadevo uštiaml pa nevm kva nej zdj nardim, hvala za odgovore.
lep ozdrav
jest

ann ::

že odpravil napako sam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ann ()

joonse ::

heii.

mam problem z msnjem, sem si nanovo naložič xp home edition pa sem se hotel naložil msn pa mi piše da je zastarela verzija pa da si naj naložim preko updata. Pa je bila to najnovejša verzija.. Potem sem dal gor starejši msn, pa sem poskusil prek updata pa mi potegne dol najnovejšega pa me spet piše da je to zastarela verzija in naj preko updata dobim novejšo verzijo.. A ve kdo mogoče kako bi lahko rešo težavo??


lp

ve kdo pomagat???

hvala, lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joonse ()

AlenX ::

Meni pa noče messengerja naložit,oz. ga zavrne ko pride do točke,ko vse potrebno povleče z interneta.Takrat pa dobim sporočilo da zaradi "hr:0×80070005 error" ne morem nadaljevat setup-a.Za rešitev piše da si naj win račun nastavim na "lastniški/upravljalski(Administrator)" kar pa ga že imam!!

Kaj bi tukaj lahko bil vzrok?

Zoro3 ::

Imam en promel z windows live msn...ko odprem pogovorno okno mi msn zašteka, za kakšnih 10-20sek nato se odpre in se lahko normalno pogovarjam. To se mi je začelo dogajat po formatiranju računalnika prej je delalo vse normalno imam pa Windows 7 ultimate 32bit.

Hvala.

mikko ::

Imam zadnji wml-beta, ki je ušel na net...Rata komu naredit, da bi imel facebook chat znotraj msn-ja?

grof1 ::

Moj problem pa je sledeč ne morem se več prijavit v messengerja sicer je res na novo naložena protivirusna zaščita ampak ne vem al ima to kaj veze?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: grof1 ()

blackwing ::

Želim se vpisat na msn, vendar mi napiše: vpis v msn ni uspel, ker storitev začasno ni na voljo...
če pa kliknem odpravljanje težav mi pa naredi klicaj pri Privzetem prehodu. :S mogoče ve kdo v čem je težava?
Z odstranitvijo msnja nič ne pomaga, sem iz nove v starejšo in mi javi tole napako:

[url=http://www.shrani.si/?2n/DL/1XoJGjT9/ms...

[url=http://www.shrani.si/?2n/DL/1XoJGjT9/ms...



tole je pravi link, od moje napake

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackwing ()

meXem ::

imam en problem z MSN in sicer:

- Ne dobivam vseh sporočil med pogovorom (enostavno se kakšen stavek izgubi, čeprav meni lepo kaže (piše) da je poslan, kolega pa ga ne dobi in stvar je včasih že zelo moteča ...

Ve kdo mogoče zakaj je temu tako (mislim da ni kriva povezava saj z njo nimam problemov) in ali pozna kdo rešitev ?

LP

jurre ::

meXem je izjavil:

imam en problem z MSN in sicer:

- Ne dobivam vseh sporočil med pogovorom (enostavno se kakšen stavek izgubi, čeprav meni lepo kaže (piše) da je poslan, kolega pa ga ne dobi in stvar je včasih že zelo moteča ...

Ve kdo mogoče zakaj je temu tako (mislim da ni kriva povezava saj z njo nimam problemov) in ali pozna kdo rešitev ?

LP


to bi tud mene zanimalo, ker zgubljam zivce[>:D] v vecini se mi to dogaja pri eni osebi. Noben nima tezav s povezavo, jaz sem ze formatiral racunalnik (iz drugih razlogov), druga oseba je ze reinstallirala msn pa se vedno isto...

Wisor ::

Po instanaciji novega MSN messengerja 2011 je nastal problem. In sicer MSN se mi "ugasa avtomatsko", telemljito sem preiskal PC za malware in seveda nisem nasel nic. Instaliral sem ga tudi na prenosnik kje je problem isti (frisni windowsi), sedaj me zanima ali ma kdo od vas tudi to tezavo?


Poleg tega me se zanima, kateri so se "konkurencni" programi za Windows Live in se jih splaca namestini namesto WLM2011?

mikko ::

Wisor je izjavil:

Po instanaciji novega MSN messengerja 2011 je nastal problem. In sicer MSN se mi "ugasa avtomatsko", telemljito sem preiskal PC za malware in seveda nisem nasel nic. Instaliral sem ga tudi na prenosnik kje je problem isti (frisni windowsi), sedaj me zanima ali ma kdo od vas tudi to tezavo?


Poleg tega me se zanima, kateri so se "konkurencni" programi za Windows Live in se jih splaca namestini namesto WLM2011?



Tudi jaz sem si installal WLM2011 in mi ga je ven metal na vsako minuto...pač izpisal.
Drugače uporabljam Trillian...dela...ampak sem si naredil nov WL account in mi vse kontakte da kar pod block? Čudno se obnaša.

Wisor ::

Jaz sem si nalozil pidgina (baje najbolsi linux messenger), pa sm kar zadovoln, nimam nobene pripombe:)

Galaxy ::

Prosim za pomoč, in sicer rabil bi SLOVENSKI Windows Live 2009 (celoten paket), a ga več ni mogoče dobiti. Prosim poglejte po svojem računalniku pod imenom "wlsetup-custom.exe" oz "wlsetup.exe" in uploadajte na neko stran, da si lako potegnem!

Hvala!

Sandi1987 ::

Ali je možno, da bi pri mojemu prvemu MSN naslovu spremenil geslo, ki sem ga pozabil? Samo elektronski naslov vem.

Sandi1987 ::

Imam težavo z nameščanjem WLM 2011. Pri namestitvi javi naslednjo napako.



http://www.softpedia.com/progDownload/W...

Iz tukaj sem potegnil dol Offline Installer in normalno namesti. Raje bi imel slovenskega, samo Online Installer javi napako.

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Zanima me tudi, če že obstaja Winamp Plugin za Windows Live Messenger 2011.

EDIT:

Že dela. V WLM sem pozabil obkljukati Show information about the song I'm listening to.

http://www.tech-recipes.com/rx/9342/win...

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Kdaj lahko pričakujemo Messenger Plus za Windows Live Messenger 2011?

Tilen ::

Tisti, ki ste namestili WLM 2011 :

- Kako se poljubno spremeni prikaz nadimka (nickname) za dodane prijatelje?
- Kako se nekoga blokira, ki ni na listi prijateljev?

Od namestitve WLM2011 namreč opažam, da dobivam spam sporočila od raznih botov, blokirati jih pa ne morem, ker niso dodani na listo prijateljev, prav tako se jim zaradi istega razloga ne morem prikazati kot offline.

V nastavitvah sem celo opazil, da sem imel PRIVZETO po namestitvi:

No one Can send me friend invitations

Ne morem verjet.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tilinho20 ::

Jaz pa imam nameščen MSN verzijo 2011 pa imam problem, da ko se vpišem in sem online, ne vidim nobenega drugega prijatelja kot online? Morda kdo ve kje je težava?
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018961 (6146) klemenSLO
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678348 (4555) KTr1sk
»

Legalnost 3rd-party MSN klientov

Oddelek: Loža
152194 (1649) darkolord
»

Težava z MSN-jem

Oddelek: Programska oprema
281406 (1095) Uros!no

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121043 (111628) OmegaBlue

Več podobnih tem