» »

Zracne puske in pistole?

Zracne puske in pistole?

Pesimist ::

Zanima me kake vsrte zracnih pusk in pistol obstaja za nakup ter njihovi priblizni dometi.
AirGun
Bebe Gun (ali nekaj takega) Puska ki sem jo vido v Mythbusters in je strelala neke kovinske krogle ki so dovol mocne zlomiti sipo avta ce jo 5x napumpas.
Co2
Plin?

Ce ma kdo kaj informacij ali pa kaksni forum za le to nej sporoci.


btw. zakaj je ta tak poceni? Pistolica
  • spremenilo: Pesimist ()

AlesC ::

Kaj kupiti
Ne veste kje in kakšen računalnik, tiskalnik ali kak drug kos računalniške opreme bi kupili?

Roadkill ::

Bebe gun == BB gun: BB gun @ Wikipedia
Ü

MeGreat ::

Airgun in bb je mensezdi isto, domet okoli 10m-15m (na vzmet)
Potem imaš bb gun na plin(domet okoli 20-30m)
Co2 Mislim da je to dokaj močno, tam okoli 100m
Potem pa še zračna na vzmet ki je pa tudi okoli 100m.

lp

Pesimist ::

huh.
Nekaj sem bral pa a ni zracna na vzmet Airgun na vzmet ki nese borih 30 feet, 10metrov?

Kolko sem vido locijo samo Airgun na plin, Airgun na fedro in Elektronski Airgun. To so edine zracne variante ki sem jih najso.
Podatki so pa res cudni nikjer ni tocno. Na forumu enem so govorili o borih 10 metrov. Na webstrani pise od 20-25 in za ene 33. Za 100 pa dobene nisem vido se mogoce kaka snajper varianta.

bb so pa plasticne kroglice 0.12 in 0.2 g zdaj vem ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

strumf666 ::

Zračna na vzmet je lahko zelo močna, pri najmočnejši, ki vem, da se jih da kupit ima metek recimo že nadzvočno hitrost. Moja je sicer šibkejša ampak v opozorilu je pisalo, da je lahko nevarna na razdalji čez 100m.
Pri zračnih, ki jih "napumpaš" se pa ponavadi da regulator onesposobit, da potem dobi en metek vso moč, ki bi bila drugače za recimo 20-50 tekmovalnih strelov, torej je zadeva spet zelo močna. In verjetno velja isto tudi za plinsko.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

strumf666 ::

aja, govoril sem za puške, pištole so precej šibkejše.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Pesimist ::

kiro na fedro te mas da nese tolko? Jaz bi sicer handgun reje mel samo dvomim da je kira dovol mocna zlmot zadno sipo avta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MeGreat ::

kup navadno zračno tam okoli 50 tisoč so, pa ti bo razbil vsako šipo :D pištole pa rabijo co2 bombice
evo kle maš par modelov http://files.rojal.si/mambo2/index.php?...

jRk0 ::

Jaz mam airsoft Desert Eagle na CO2. Je kar zlo mocna, nese dalec, cez skatlico od cdja nardi luknco v velikosti kuglce pac na 10m, na vec nisem strelal =)

Rabis pa 0.25g metke, ti so recimo kar kul, manj gramske nese v zrak kasneje, mas pa tud tezje, 0.3g+, kar pa zna biti ze nevarno, bognedaj da das kovinske not =)

Cloveka se nisem ustrelu s tem, ker ne upam =) zracne airsoft majo recimo 0.5J, elektricne in navadne plinske tam 1J pa malo vec, ta ma pa vsaj 1,5J na CO2.
You fuck up once, you loose two teeth.

Pesimist ::

ja sem gledo podatke pa nikjer nisem vido vec kot 0.7J niti pri Desert Eaglu. Kak hitro to nese 90m/s?

kak dolgo pa drzi CO2 bombica?

trenutno me nejbol ta mika samo nevem ce je kaj vredu. Celi net nima kvalitetne Airgun strani z opisi jau.
Vnesite tukaj

Ali pa ona cowbojska peackeaper ki pa zgleda da je 0.01J na moci lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

strumf666 ::

gamo hunter 440. Sam to niti pod razno ne pomen, da je natančna na tako razdaljo :D Hitrost in energija je odvisna od teže metka, ki so lahko zelo različni, od votlih svinčenih, do polnih, pa jeklene sem tudi že videl,... Pri nekaterih puškah je na voljo tudi več kalibrov (standard je 4,5). LP
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Pesimist ::

Uh ja ta ma 1000 feet na sekundo to pa je vec kot 2x tak mocno kot airsofti. Eno Airsoft pumparico sem vido za 4500Sit na oni strani ko sem prvo dal. Zgleda ideticna kot tista kaj so jo Mythbustersi uporabljali za zadno sipo zlamat. PA ce ni nikjer kvalitetnih opisov kaj prodajajo jau.

jRk0 ::

desert eagle CO2 ma 350+ (370 pise) Feet per second, pa 1.5J. sem firmo pozabu, da bi ti direkt od mojega dal (ker sem kufer doma pustil, se v lj zdaj)

http://www.france-airsoft.com/forum/ind...

recimo od kwc, co2 deagli so pa tak isti skorajda vsi =)

aja, ena co2 bombica je tak, dobrih 100 metkov, mogoce 120 =)
stane pa 200, 220 sit, odvisno kje kupis =)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

Pesimist ::

Cybergune sem vido da majo 1.5J D Eagli. 3 komade majo samo ko pa pdrobnejse podatke pogledas pa pri vseh pise 1 J. Cudno. A je to dovol mocno razbit sipo zadno od avta na blizu? :D

Edit: Aja Cybergun je destributer te. KWC pa firma hehe.

Podatki si pa niso nikjer skladni. Tukaj pise 0.7J pri ASGUN trgovini, na tej fracoskem forumu 1.5 in na cybergunu 1 in 1.5. Ime pa je vsepovsod isto torej kaj zaj :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

jRk0 ::

jaz mam v bistvu kaj pa vem, ful poceni sem dobil, neka verzija, isto zgleda kot od cyberguna, ja...moralo bi bit 1.5J in verjamem da je. 0.5J prot temu ni nic:D tist je ko prdec en:D

tako da je, tud kolega, ki je delal v asgunu je povedal, da je to najmocnejse kar je za dobit =)

sipe na avtu ne zlomi, tud od blizu ne pomoje, razn ce bi dal mogoce kovinske metke, sam tist je prenevarno:D to je tko, mal za spilat se pa kaksnemu cefurju bi ga v glavo spustu, ce bi ga zravn avta vidu =)
You fuck up once, you loose two teeth.

Kaufmann ::

Jaz sem imel revolver Gamo na CO2, feder ki vdari po ventilu sem mal raztegnil v kontra in je kar pridobila na moči. Preluknjala je npr. konzervo od pasje hrane ali salomonov oglasnik z razdalje kakih 2m.:D
ni podatka

Reso ::

Doma ima fotr http://www.airgundepot.com/rws350.html in je odlična. Zelo natančno in še kar močna.
Najslabše so plinske pištole. Nimajo nobene moči, natančnost je slaba, domet je odvisen od polnosti bombice. Edino to je dobr ker gre v bobenček 8 metkov.

ReBi ::

eh, nabav eno na co2 za 40k, pa v trgovino po ležaje (tiste, s 6mm kroglicami) :D na bliz je precej močnej od običajne češke zračne puške.

Pesimist ::

Ah odloco sem se da bom nabavo aluminjasto bejsbol palco :D

MeGreat ::

Tole za co2 mene malo zanima, koliko stane desert eagle ki ga imaš :)?Sem plinsko mislil nabaviti sam je bolj švoh
LP

jRk0 ::

jaz sem dal 15k samo (edino kar je blo, da ni cist gladek po aluminiju, heh. pa to je blo slucajno taka cena, malo mimo vsega.

drugace so tam 30k+
You fuck up once, you loose two teeth.

MeGreat ::

Kje si pa našel desert eagle na co2 jaz samo na plin najdem

Pesimist ::

Sej CO2 je plin. Desert eagli majo max 1J. Potem lahko neki Rdeci plin das not in z 300FPS na 400FPS spravis priblizno .
Meni je Desert Eagle absolutno prevlka. Sem par yutube movijev gledal kot da mas nevem kaj v roki. Ona bol kompaktna GPS se mi bol dopade pa pride 27k. Samo nimam pojma kak je mocna kaj.

edit: Walter

edit: Umarex

Ta dva sta trenutno favorita. PAc ne na spring ampak plin verzija Waltera. Drugace najreje pa bi revolver mel hehe. Pa ce si podatki tak nasprotujejo da nevem vec kaj verjet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

jRk0 ::

ce ti pravim da ma 1.5J omg=) Co2 varianta, una na navadn plin ma mogoce 1J, ta pa zier vec in skoraj 400fps =)

ena stara slika da vidite prblizno velikost

You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

Poldy ::

Še najbolje je, da si kupiš kakšno močnejšo češko puško na vzmet. Doma imam eno in na 40 metrov prestreli skoraj vse (piksne, pokrovčki od cdjev:\ , kartonaste tarče), natančnost je odlična - jaz zadanem vse kar je večje od 5mm na 10m brez naslona in daljnogleda.

Če pa že misliš tiste igrače kupovat, sigurno dobiš kakšno strojnico za par jurjev, ropota fejst samo ne vem če kej strelja. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

Pesimist ::

Kaj majo vse rdeci barvo na cevki? po netu vidim rdece in normalne. Veretno pa je obvezno met rdeco?

jRk0 ::

jaz vec nimam rdece, sem pobarval v crno rajsi. v bistvu je pa to en tak okrogel skrncelj ki gleda ven, pa ga v orginalu ni (doh), in ga bom kar stran vrezal pomojem, itak je plasticen :)

poldy, pa to je airsoft, to ma plasticne kuglce porkafix. pa locte malo med eno bogo plasticno kuglco, al pa pravimi metki za zracke...
You fuck up once, you loose two teeth.

Pesimist ::

Jaz sem mel zracno pusko tipa partizanska. Kovinska in lesena. Strelala je take male kovinske mehke metke. Samo ko sem jo prodal je reko tip da baje ni nevem kak mocna tak da nevem kake je mel se on :D. Vsak metek je po izstrelu seveda bil stisen in zanic. Kuglice verjetno ne razpadejo samo zgubis jih lahko :D
Puske nocem reje bi mel pistolo oz puska tipa pumparca ko jo nafilas do 7x al nekaj takega ce ze. Taka tak pride 4k ampak nevem ce je to ta z Mythbustersov ko je z 5x pump od ene 2 metra razbila sipo avta :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MeGreat ::

Na vzmet puško že mam, zdaj bi si rad še pištolo omislil :)
lp

strumf666 ::

Za 4k sigurno ne boš dobil tak močne :D pa kuglice za airsoft so takisto mišljene za 1x uporabo, ker se pri izstrelitvi deformirajo, čeprav ne tako očitno kot metki od zračne.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Pesimist ::

Heh no sej. Na bolhi sem vido da en prodaja 125k kuglic za 50k :D. Pomoje ti prej pistola crkne predno vse sestrelis :D

OmegaM ::

Sam meni ga ni cez elektriko + support nekaj z CO2

Sam uporabljam ICS M4A1, support pa se lih nabavlja.

Res je da je Eagle mocen, sam je veeeelik, meni prevelik:D

drugace pa naboji, meni so najboljsi Expert od Marushin.

Aja, se to, drugace pa je meni boljse na CO2 ker ni tako obcutljiv kot navaden plin, ker ko psotane hladneje si nimas skoraj nic za zacet -> govorim o temperaturi tam od 5 stopinj pa dol. Seveda obsaja za to tudi winter gas
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zračno orožje - replike (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28251751 (6154) Okapi
»

Katero airsoft pištolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915736 (12021) krneki0001
»

Zračna puška (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20372705 (42035) loveJDM
»

Airsoft pištole... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5310811 (8410) Poldi112
»

Airsoft A.K.Š.

Oddelek: Loža
414363 (3345) marnit

Več podobnih tem