» »

Airsoft pištole...

Airsoft pištole...

«
1
2

Ganxta009 ::

Hm ali se kdo spozna na te pištole? Kakšne naboje potrebuješ? Ali so to le kopije pravih pištol in streljaš le s plastičnimi metki v obliki kroglice( kot so pištolice ki jih dobiš tudi na tržnici)?... In ali je potreben kak orožen list za to... da maš kako mašinco Airsoft??

Hvala in LP...

STASI ::

Sem letos strelju s takim stvarmi in da imaš "plastične" kroglice. Stvar dela na baterije ali stisjen plin.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Ganxta009 ::

in a rabš dovoljenje star sm 17 in bi mel tko to za samoobrambo... kao!!! kokr za strašit folk k mi mori na polno!!!

Nejc Pintar ::

@Ganxta009:
Te pištole so namenjene zabavi, in ne morenju ljudem. Če pa bo prišlo do fizičnega napada nate pa lepo pokliči policijo, najdi si odvetnika in toži. Po tem se umirijo;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

ŽirC ::

Uporablja se 6mm plasticne kuglce, pogon ima na plin (green gas ali winter gas). Pokalice dobis v ASGUN ali M-SHOP, cena okol od 15-35k. elektricnih se ne splaca kupovat ker nimajo blowbacka

Desert kromiran stane okol 35k.

Starost ni ovira, ovira je denar :)


Lp, ZirC
aks.rula.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()

Avenger ::

Za kaj pa imaš potem te igračke? Mislm, a potem mačke s tem odganjaš, streljaš piksne na zidu in strašiš policaje?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

teedy ::

Imajo tudi tekme, to je podobno kot paintball, samo veliko bolj zanimivo, naj povem, če se včlaniš te kar oskubijo za celotno opremo(okoli 200.000), pa še to, te kuglice niso kot one na tržnici, imaš kar pošteno modrico, še enkrat večjo kot pri painballu, za samoobrambo si pa elektrošoker nared, mislim da je v tebi tudi nekaj štromarja:D



lp

ŽirC ::

@teedy: iz izkusenj ti lahko povem da modrica ni vecje od kuglce, ki te je zadela, razen ce te je ostrostrelc z nadgrajeno (m150+) repliko iz pol metra, pa se v tem primeru ne bi blo modrice ampaka krvava rana. Ze res da je zaceten vlozek malce vecji ampak se vse obrestuje z igro 0:)


Lp, ZirC
aks.rula.org

Ganxta009 ::

kr neki.... ne se mi pametnega delat moj nick je zgolj dobrodušne narave in .. Če ti pa kj ni všeč bom prvo na teb sprobu tale airsoftić 9 metkov u glavo pa boš tih za vse čase... VPrašal sem samo za podatke okol tega.. Zato stran z neumnimi posmehljivimi posti... In kwa pluvaš po 50centu on se je s tem da je kao gangster do poštenih dnarcev prikopal in še vedno je eden najbolših komercialnih rapperjev... Kwa s pa ti... in pol pogledaš njegov film in bereš trače kao da se on dela fejk gangsterja in si čist navdušen da boš enga rapperčka zatiral tuki ...........aja sicr pa to itak če te kdo napada fizično in pride do samoobrambe lahko še vedno tožiš napadalca ker se je on prvi spravil fizično nate....... :\ TKO PRAVJO!!




i aint sayin i know everything, but i bealive in things that i say

teedy ::

Ganxta009, čist prou maš:D

Poldi112 ::

Imaš tudi springerje (feder), ki so cenenjsi (od cca 7.000 naprej). Če hočeš s tem strašiti ljudi je to čisto ok. Kaj ti bo blowback? Za moje pojme je to precej drag efekt.
Ti pa močno odsvetujem strašiti ljudi z replikami. Pravega norca ne boš ustrašil s tem, ampak prej razdražil.
Plus da če ga zadaneš v oko oslepi in te fino toži.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

BladE_ ::

Mam sošolca k je prov u klanu za airsoft pa je enkrat prnesu M-5 ko u šolo pokazat :D :D !! Pa navdušu je ene par sošolcev in so si kr kupl glocke. Pred ksnim tednom je en sošolc prodau glocka pa kupu en gun na CO2 za 35k pa se to je je nek ful pocen dobu :D !

Ti popoudne povem stran od tega klana pa gor mas use o orozju pa take stvari!!
Akcija - Reakcija

KWAN ::

BLADE: Njega ne zanima, klan. On hoče bit KING of the Street! Veliki Tata Mata. Gangstar. Viseguy.

Poišči mu nekaj na netu o tem....

Evo tukaj maš en link www.koprskizapori.com in www.rabimpsihijatra.si

Reso ::

Jaz si bom pa rajš kr lok nabavu. Pa bom tko k Pocahontas! Pa še drive by bom lahk delu pa strelu z lokom pešče :) kok bo to hudo>:D

poweroff ::

Če strašiš ljudi z nepravo pištolo znajo biti tudi precej neprijetne pravne posledice.

Sam tolk, da ne bo kdo negativno presenečen. Pamet v glavo! 8-)
sudo poweroff

K0K0 ::

Pa ti resno misliš da se te bo kdo bal če boš z eno plastično pištolco okol letu? Tud če boš koga ustrelu ta ne bo kr zbežu, ker zadeva sploh ne boli tok ampak te bo sam fejst nabov. Če si pameten se za ta denar raje vpiši na kak tečaj za samoobrambo, ker ti bo velik bolj prov pršlo kot tale igračka.

grabber ::

Men je pa ful vsec ta debata. Clovek je sicer vprasal kje se dobi airsoft pistole ampak za popolnoma zgresen namen.

Ce ti res nekdo tezi se ga je bolje lotit na kaksen drug nacin, npr. z roko v obraz ali pa kak drug del telesa, ki boli >:D

Ce se samo hoces postavljati s pistolo bolje da pocakas nekaj dni, mesecev, ... in bos videl da za tak denar lahko kupis kaj drugega, ki nedvomno bolj zazge:))

Ce pa si res zelis streljati, ti priporocam, da se malo pozanimas kje v tvoji okolici je kaksno strelsko drustvo (priporocam kaksen kljub ljubiteljev visokokaliberskega orozja) in tam preizkusis kako je to v realnosti.

jRk0 ::

o verjemi, pa se kako boli:D jaz mam Desert Eagle na CO2, ki je z 1,5 joula najbolj mocen airsoft gun. in verjemi, ce te s tem ustrelim od blizu v nogo bos krvavo stokal =) golo kozo bojda prebije. bojda zato ker tega seveda nisem probal =) ampak na 10 metrov gre skozi najdebelejso kartonasto skatlo spredaj skozi in zadaj ven, ob tem pa potem se kar precej hitro nadaljuje pot =)
You fuck up once, you loose two teeth.

JanezekNovak ::

Ej jRkO kolk fps pa ma tvoj gun?

Joul kalkulator

PS: Dodan Joul kalkulator.
http://www.euroairsoft.com/

Zgodovina sprememb…

jRk0 ::

Po pravici povedano ne vem =)
Glede BB-jev pa: velikost je sicer standardna, imas pa razlicne teze. Pr moji pistoli je problem, da kroglica po doloceni razdalji zacne leteti navzgor. Ampak se da nastaviti to rotacijo kroglice na pistoli.
You fuck up once, you loose two teeth.

Poldi112 ::

Če ti res prebije kožo, potem je že daleč preko meje legalnosti.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

jRk0 ::

moj brat ma pistolco z 0,2 joula. in ce se ustrelim s tisto v prst na nogi kar spece :D njegova prebije list papirja, v kartonasto skatlo pa naredi majhno vdolbino =) in metek se pri njej vidi. pr moji se ne =) pa moja ma 1,5kg. kar je sicer se 1kg manj od originala, ampak v roki je pa ogromna. pa blow back ma precejsen, pa se auto fire ma. S cimer je pa popolnoma nemogoce kaj zadet =)
You fuck up once, you loose two teeth.

KWAN ::

Ni dovoljeno več kot 0,5 joula! Samo se te replike, ki koštajo okoli 100 jujev kar dobro stunat, da ima tudi do 1,5 jula.

ŽirC ::

Odvisno kje, ker z 1,5J ziher ne bos sel CQB igrat oz. strelat z sniperjem pod 25m. :\


Lp, ZirC


p.s. jRko, tistemu se rece hop-up
aks.rula.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()

jRk0 ::

hvala zirc, ravno v tistem trenutku se nisem spomnil besede :D
You fuck up once, you loose two teeth.

Ganxta009 ::

Jst se ne grem nobenga wiseguya nit ganxterja... S pokalico ki zgleda bolj realno kot ti brez pudra bi lahko tut tvojo bakico oropal al pa celo banko kdo pa ve če je pištola prava al ne če zgleda airsoft realno in ne ve folk kaj je v šaržeru... A si pomislu da se zanimam v celo zadevo zgolj zaradi tega ker me zanima tale Airsoft zadeva ne pa to kako bom stopal po ulicah in se počutu 5 m višjega in širšega... predvsem pa pomembnega če bom nosu v žepu fejk pištolco ki kljub temu da nima pravih nabojev lahko pošteno zapeče če pa bi nekoga parkrat šicnu bi pa pomje joku od bolečine vrjem... Tko da....


now ask yourself who's the real gangsta... **** ass****

ŽirC ::

Glede na to da je zunaj sneg in temperature niso ne vem kako visoke, so ljudje dobro obleceni, tako da je vprasanje kolk bi on to cutu, za dodatek pa se da te pistole pozimi ne delujejo oz. zelo slabo (uhajanje plina, temp. plina, ventili na sarzerju,...) 0:)



Lp, ZirC
aks.rula.org

jRk0 ::

pr mojem deaglu je edini bad, da ma podaljsek sarzerja, ker ma not CO2 bombico. Sam je drag spas streljanje z mojo, bombica pride 200 sit (in ni taka kot je ponavadi v aparatih za smetano - v smetani je manjsa) in je za enih 120-130 strelov. kar pa postrelas ful hitro =)

pa deagla nikakor ne mors okrog po mestu nosit recimo, je prevelik.
You fuck up once, you loose two teeth.

Doman ::

Fant, kot zgleda še nisi opazil da najverjetneje nisi na pravem forumu. Drugače bi ti pa pasal naziv persona rudis :D

jRk0 ::

saj za normalne plinske se dobi zimski plin =) ki je poleti bolj mocen, ce ga uporabljas takrat =)
You fuck up once, you loose two teeth.

Ganxta009 ::

Katere replike so najbolj prodajne in cenovno ugodne.. Zelo lep mi je colt al pa eagle... Sam je tut več modelov a ima ASGUN svoja prodajna mesta al dilajo samo prek neta

BladE_ ::

Sm se s sošolcem pogovarju je reku da ma njegov gun ok 1 jula moči fotr ma pa podaljšano cev pa nek fedr zamenan in ma okol 1,5 jula pistola je na CO2 pa ma okol 500fps se mi zdi !!

Pa en je napisu kdo se bo ustrašu plastične pištolce?? Ce je kdo tok prfuknen da se je nebi ustrašu pa tut ne vem ker tok svinsko boli k te kdo 1x ustreli kaj ce te ene parkrat ??

Pa se en nasvet mi je povedu ce hoces res mal strašit nameč notr ležaje (železne) v velikosti metkov pol je bolečina res močna :D :D :D
Akcija - Reakcija

cojss ::

Če misli kdo strašit ljudi s takšno pištolo naj si prej pogleda Snatch, da ne bo kje izpadel idiot.

Za tiste ki filma niso gledali, samo en citat:
The fact that you've got ''Replica'' written on the side of your gun and the fact that l've got ''Desert Eagle .50'' written on the side of mine, should precipitate your balls into shrinking, along with your presence. And now fuck off!

jamiroq ::

tole bo prava igračka zate, pol boš tr00.
://

Nejc Pintar ::

Ubistvu je precej odvisno od pištole. Nekatere zgledajo skoraj čisto prave.
Lahko je biti prvi, če si edini!

cojss ::

Tak Vulcan Minigun bi bil idealen za opominjanje nekaterih sosedov in njihovih psov, da niso zaželjeni na našem vrtu >:D.

KWAN ::

Ganxta daj preberi si svoje poste malo zgoraj, če tvoj spomin ne seže tako daleč! Pri nobenem zgornjem postu nisi omenil zanimanja za ŠPORT airsoft, ampak samo kako boš se "kao" obvaroval folka ki ti teži.

Po moje, boš največ škode naredil če si pred kakim "napadalcem" stisneš kakšen mozoljček in ga s tem totalno onesposobiš. Sam moraš res gledat da dober stisneš, z vsaj 0,5 joula!

Sam kapo dol, ko berem tvoje poste mam res občutek, da si že "real" ganxta samo še mal keša, keša, money, money (ti bojo fantje v tvojem drugem postu povedali kako najlažje do njega) kak Hilfiger gear in mamo že tu slovenskega Ali G-ja.

You are the REAL mot...f... ganxta! R I C T P E C T

Za vse ostale: AIRSOFT je šport in ni namenjen za reševanje medsosedskih sporov!

K0K0 ::

A je mogoče kdo od vas že kdaj fasov kak metek z airsoft pištole k ste tko pametni kolk boli?
Brat je v airsoft klubu kjer majo nekateri tud nafrizirane puške pa ni še nkol prjokov dam :D . Tud sam sm enkrat iz neposredne bližine (4-5M) dubu kar pošten rafal z nefrizirane MP5 direkt v prsa in faco, pa ni blo nč hudga. Zloglasnega desert eagla pa sva enkrat s kolegom probala v airsoft trgovini kjer sem ga z 0,5 metra skozi pulover vstrelil v hrbet (zmenjeno je blo da ga bom v podplat >:D ) sicer je mal jamru sam je reku da sploh ni blo tako hudo, tko da ne vem zakaj bi se bal enga mulca z to pištolco. Mogoče je zgodba pri nafriziranih pištolah/puškah drugačna sam pomoje še zmeri ne more tolk bolt da bi se kr skup zložu.

Nejc Pintar ::

Sem že dobil metek, pa te tako peče. Sicer pa rafal ni tako hud, najhuje so posamezni metki nekako na sekundo ali dve:)

Problem je v tem da nekateri modeli izgledajo prav realistično, kar se lahko izkorišča, prav tako pa ni prav da se zlorablja športne rekvizite, ker to lahko slabo vpliva na Airsoft skupnost.
Lahko je biti prvi, če si edini!

K0K0 ::

Ja sej peče sam na kolena pa verjetno nisi šel ane? Ali pač >:D

Nejc Pintar ::

To pa absolutno ne, je pa enmu frendu pištola na feder odbila zob:\

Najbolj peče če jo med skrivanjem za kakšno skalo fašeš v ušes
Lahko je biti prvi, če si edini!

ŽirC ::

@Modri_zob: Zato pa obstajajo omejitve za nafrizirane puske 0:) in ja, vsak wekend fasem rafal sem ter tja, ker se ukvarjam s tem sportom, sicer pa to vem malo bolse, ker se najrajse pobijamo v urabnem podrocju kjer je najblizji kontakt, v gozdu te samo zasrbi, tle pa bolj pece. >:D

Sej poanta nafriziranih pokalic je samo ta da lahko prebijejo steklo zascitnih ocal ali pa naredijo lepo krvavo luknjico, ki se seveda ni anjbolj zazelena.

Ce pa hoces met ta najbl hudo v mejah nafrizirano pistolo, pa kupis od maruzna walther p99/fixed slide, ki je za 0.15j mocnejsa od ostalih GBB in delas stalo :D


Lp, ZirC
aks.rula.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()

ziga1990 ::

Ubistvu je precej odvisno od pištole. Nekatere zgledajo skoraj čisto prave.
podčrtano jst mam same tezave z policijo

Ciklamen ::

Še dobro da je tema postavljena bila pred 3 leti in pol ;)
- End of the Post ->

;-) ::

Ubistvu je precej odvisno od pištole. Nekatere zgledajo skoraj čisto prave.
podčrtano jst mam same tezave z policijo


Ha_ha kake težave maš z policijo zaradi airsoft pištole?

Pa dobra da si našo temo iz 2005:D

PINki ::

Rad bi si kupu plinsko pištolo, pa me zanima kako hitro se porablja plin, ker ni glih poceni.

Samek1337Q ::

Torej ko enkrat napolniš saržer z "green gasom" in podobnimi plini, normalno velja, da lahko z enim polnjenjem izprazniš 2-3 saržerje. Tista ena piksna pa velja kar dolgo, meni normalno cel dan streljanja.

Lp, samek
i7 920 @ 3.15GHz | GTX 295 | GB EX58-UD5 | 2xWD6400AACS RAID 0 | TX 750 | 300

PINki ::

A je treba pištolo še kako drugače vzdrževati, ker do zdaj sem imel samo vzmetno?

w00tnes ::

Fajn je malo naspricat dele s silikonskim mazivom (zaklep, vodilo), cev pravilno spucat (vsake 1000-2000 strelov gres s krpico malo prepucat notranjost pa na novo naspricat), ventile redno preverjat (pa plin skoraj do konca spraznit iz sarzerja kadar se dlje casa ne strelja - ne cisto do konca, da ti ventili ne zacnejo spuscat) ipd

poweroff ::

Mi lahko kdo razloži kaj je to plinska pištola? Občasno namreč v časopisu preberem, da so policisti temu in temu zasegli plinsko pištolo...
sudo poweroff
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zračno orožje - replike (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28251674 (6077) Okapi
»

Katero airsoft pištolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915718 (12003) krneki0001
»

Zracne puske in pistole?

Oddelek: Kaj kupiti
327356 (6616) OmegaM
»

Softball

Oddelek: Loža
71768 (1699) SodVina
»

Airsoft A.K.Š.

Oddelek: Loža
414362 (3344) marnit

Več podobnih tem