» »

xbox 360 + miska/tipkovnica

xbox 360 + miska/tipkovnica

sweeti007 ::

pred kratkim sem kupil xbox360 ker pa se doslej nisem spilal na joypadu kaj dosti mam velike probleme z igranju iger kot so call of duty ali pa far cry ker je zlo tezko hodit pa merit.

umm a se da prikljucit tipkovnico al pa vsaj miško na xbox 360 ali kako ste ostali nardili?

JOKER ::

LEP POZDRAV !

Mislim, da se boš navadil.
Zdaj imaš to prvo konzolo glede na to, da nisi navajen ?
Če mene vprašaš so dodatni stroški kaj se tiče nakupa tipkovnice in miške
nesmiselni. Hitro se navadiš.
Moj prestop iz PS na Xbox je bil priznam malo problematičen ampak je šlo.
Primer: FarCry sem obrnil pa sem igral na plošček .;)
________________________________________________________
Ka te češ ....

sweeti007 ::

jap to je moja prva konzola!
se pravi se dobijo miske pa tipkovnice za xbox2 ter ka lahko po tem vsaj priblizn napises kak se premikas z dvema ročicama:8) ker merjenje sovraznika je pa res "idealno"

sweeti007 ::

se eno cist malo izven teme vprasanje....a obstaja razdelilc ki iz tisga kabla ko pride iz konzole da lahk priklucis na monitor

JOKER ::

Mislim, da se dobijo, nisem siguren.
Vem da za PS2 se je dobila oz. adapter se dobi za PS2.
Poglej malo na drugo stran meje. Avstrija --- Media Markt.
Morda nimajo na spletni strani, če pa se dobi v prodaji pa sem prepričan da jo imajo.

Meni recimo Far Cry ni delal problemov, prav tako sedaj igram BLACK pa vse gre.
Res pa da se moraš navadit, sploh pa ker je to tvoja prva konzola.
1,2,3 ... noter padeš boš videl.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Ufff ... to pa nebi vedel.
Saj danes ko imaš recimo plazmo TV HD Ready bi bil greh priključit gor monitor.
________________________________________________________
Ka te češ ....

matjash ::

Jaz tudi iščem možnost uporabe miške+tipkovnice na xboxu360 pa nisem nikjer zasledil da se da uporabljati v igrah, sej lahko navadno usb tipkovnico priklopiš pa ne boš mogu igrat z njo, mislim da boš lahko samo pisal na MS Live chat (Tako sem po forumih ujel) ker podpore za tipkovnico v igrah ni.

PS: Po par mesecih sem spet brskal po netu in nisem videl nobenega primera da bi se dalo igrati z tipkovnico+miško na xbox360, medtem ko se je na xbox1 dalo.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

sweeti007 ::

po majhnem iskanju sem najdu na netu da delajo na usb vmesniku za priklop standardnih mišk in tipkovnic :D


vsi ki ste meli probleme z ciljanju, rešeni smo

WishLogic ::

mogoce to ravno ne sodi v to temo .. ampak nov sm pri tem in nekako razmisljam o nakupi xskatle360 ...
nevem slisau sm govorice da je ta konzola ze majhen "racunalnik".. pa me zanima kaj vse lahko leti na njem ( se pravi: internet,...)

ce bi se dalo to rahlo razjasnit bi bil zelo vesel..

hvala za odgovore.
..:: [ R S T ] ::..

JOKER ::

Kaj lahko leti na njej ... misliš zraven interneta, kaj lahko predvaja ?
Glede na to, da moja stara Xškatla podpira popolnoma vse kar je trenutno možno predvajat, predvidevam, da 360tka deluje še bolje.
Kolega jo ima pa se ne pritožuje ... :D .. igre - grafika pa je fenomenalna ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

WishLogic ::

mislim da bi meni blo glavno da mi laufa internet :) v glavnem sm pa mislo kaj od softwera laufa na njem, ne xskatlina podpora kaj vse lahk poslusas pa gledas, itd... v glavnem se je slo glede na disk ki ga ma noter sm pac mislo da bi kaj vec zvedel o tem kaj je vse sploh mozno laufat z njega.. nevem =) mogoce bi jaz to potestirat kak pa kaj pici to =)
tezko bi mi pomoje blo prestopit z racunalnika direkt na konzolo =) hehe
hvala za info =)
..:: [ R S T ] ::..

JOKER ::

A tako so to mislil .... no to ne vem, kaj vse laufa glede softwera.
Jaz imam recimo na disku nekaj različnih DVD in DivX predvajalnikov.
Disk pa uporabljam predvsem zato, da šparam pogon in igre laufam iz diska.
________________________________________________________
Ka te češ ....

WishLogic ::

ja bol na softwer sm se jaz osredotocil =) ne slisau sm da se baje na disk da celo nalozit XP-je :) zaj kolk je to res je res .. mozno pa je da so me nasankali :)
IM A NEWB glede tega :) ne sej gre se samo za to da mam jaz msn pa te stvari =) brez tega se mi lahko vcasih vtrga :)
glede cipa pa tega ane ... tega se za skatlo360 ni ? ali je ? al kako ? al enostavno potegnes igrco dol ? jo mountas kot pr deamonu pa dela ? =) hehe
i need some help with that :)

hvala za info do sedaj
..:: [ R S T ] ::..

matjash ::

... hmm

tist ki ti je reku da se da tud xpje gor dat ti verjetno ni povedal da samo crack iz reloaded/deviance prekopiraš pa ne rabiš nobenga čipa, za internet so pa popravek naredili tako da je odporen na viruse, Chucka Norrisa pa so najeli da cheatarje preganja.

aja pa kot medijski predvajalec podpira celo dvostranske LP plošče.



@Joker
Kot predvajalec se slabše obnese kot škatla1 saj lahko na njem gledamo le dvdje in wmvje (če hočemo zvok v wmvjih pa mora biti istočasno kodiran z wma-jem) se ga pa da povezat z PCjem (najlažje z media centrom) in lahko z pcja glasbo poslušamo, zasledil pa sem da se da tud divxe gledat s tem da jih v bistvu program na pcju realnočasovno transformira verjetno v mpeg2 format. Bom poročal enkrat drug teden ko probam.
... bolje pozno kot nikoli.

WishLogic ::

@matjash

chucka norrisa :) rofeljada :)) hehe .. no hvala za info .. bom pa cakau na nasledni teden da ti to malce bol obsirno pa podetajlirano porocas :)
zaenkrat pa lepa hvala :) si dost pomagau

Lep pozdrav
..:: [ R S T ] ::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815295 (4955) oo7
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110993368 (40111) XsenO
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514482 (11001) PARTyZAN
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777377 (5079) brecoboy
»

Xbox 360 - morebitne nove težave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
9510347 (7341) ganzi

Več podobnih tem