» »

Kako dolgo bi zdržal ?

Kako dolgo bi zdržal ?

dado89 ::

Ze nekaj časa razmišljam o nakupu računalnika predvsem za igranje iger, pa me zanima kako dolgo bi takšen pc lahko zdrzal pri igrah na high grafiki ... : (brez navijanja)

MB : Asus P5N32-SLI Premium/WiFi - quad SLI
CPU : E6600
RAM : 2 GB ddr800 - corsair
VGA : 8800 GTS ( januar) - dx10
HDD : wd 250 gb sata2 16 mb

Zanima me koliko časa bi pa zdrzal z navijanjem in z SLI (2x8800 GTS in kasnej z 3x 8800gts)
seveda tudi z več rama itd.. seveda z vsem na high oz. ultra high (v igrah) ......:)

Hvala za odgovore ...... Lp

MeGreat ::

Eh, jaz bi vzel vsaj 3x 320gb disk :)
Drugače pa to je težko reči, kmalu pridejo štiri jedrni procesorji... mogoče bo zdržal leto dve na ultra high :)

igor0203 ::

S to plato ne vem, če boš lahko ekstremno navijal oz. ne vem niti če boš proc solidno navil, ker naj bi bili nVidiini chipseti za Intela čist v k***u, kar se tiče navijanja.

dado89 ::

ja kero plato pa bi mi priporočali ..... ta je najmočnejša kar jih je ..... najdrazja tudi :))

Golden eye ::

kar je najdražje še ne pomen da je najbolše ;)

gfighter ::

Velja pa tudi to, da "najbolj se navije" ni vedno enako "najboljše". Odvisno od uporabnika in njegovih navad in potreb...
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gfighter ()

igor0203 ::

Quad SLI ipd. je brezveze, razen si denarno dobro založen. Počakaj, da pridejo take grafične kot je npr. GF7950GX2 in boš mel mir za neki cajta.

dado89 ::

GF 8800 GTS je (bo) za precejšen del boljša od GF7950 GX2 - januarja pride vn in je dx 10 !

mare92 ::

hmm..zakaj sploh kupujš use HIGH komponente za 1x? itak ti bojo tut za 2x mn dnarja laufale 1 let igrce normalno, pol pa upgradas cez ksn let oz vec pa tko...kr se bojo te stvari pocenile, in zdej ni igrc k bi naprimr rable 8800GTS:\ pa boš meu skos kul komp za špile, ne pa da boš dou zdej(okvirno, ne da se mi it gledat cen) 400k+ za komp pa bo čez 2 let že zastareu, do tistga cajta ti pa ne bo prov dost pomagu. sam se odloč, tvoj dnar je:D drgač pa nuben komp ni za večno

igor0203 ::

dado, preperi še enkrat kaj sem napisal. Napisal sem ti, da počakaj, da pride ven nova generacija grafičnih, ki bojo podobne GF7950GX2, t.j. da bojo imele 2 jedri na eni grafični.

P.S.: Pa da me pikolovci ne bojo šinfal, sej veste kaj mislim. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

dado89 ::

Se oproščam ... nisem vredu prebral :D .........
Lahko mi pa svetujete kakšno cenejšo verzijo ... ( da bi vseeno laufalo npr. eno leto na ultra high )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 9800 GX2 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
8411123 (7637) PrimozR
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137527 (21746) macgajver
»

Se splača prodat?

Oddelek: Kaj kupiti
141258 (739) OldSkul
»

Geforce 8800 gts

Oddelek: Kaj kupiti
332099 (1174) Mr.B
»

8800gts

Oddelek: Kaj kupiti
432525 (1161) JIM22

Več podobnih tem