» »

Sam svoj mojster: Sestavljanje računalnika

Sam svoj mojster: Sestavljanje računalnika

roli ::

V kratkim se nameravam odpraviti po nakup novega računalnika po komponetah pa me zanima nekaj o njegovem sestavljanju.Sicer sem že razstavil moj računalnik,ki pa ima P4 procesor.Zanima pa me kako je pri AMD procesorjih na AM2 podnožju (box varijanta).Je kaka posebnost na katero moram pazit? Kako se tukaj namesti hladilnik? Ker vem,da imajo nekateri to smotano.

P.S: Da ne odpiram nove teme. Kako je z dostavo vseh komponent pri mimovrste in plačilom po povzetju?
http://www.r00li.com
  • spremenil: roli ()

Trololololo1 ::

Pazit je ponavadi treba samo pri hladilniku, ko ga daš gor nas plato.

Pri mimovrste dobiš domov samo neko potrdilo o prispeli pošilki in potem greš plačat na pošto, kjer tudi komponente dvigneš.

ank ::

Ni res. Pri mimovrste dobiš paket na dom in plačaš pri prevzemu. Oz. dostava je dopoldan in če te takrat ni doma dobiš obvestilo in greš na pošto iskat. Za dostovo popoldne pa je treba nekaj doplačati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ank ()

Trololololo1 ::

ank to je odvisno od poštarja(s čim se vozi). Pri nas se vozi z motorjem in ne nosi monitorjev na balanci.

sid911 ::

A ne dostavijo paketov s posebnim poštarskim kombijem? Vsaj pri nas je tako.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Poldy ::

Pa saj ja ob nakupu izbereš način dostave...

Trololololo1 ::

Samo da nekatere je treba še doplačat.

roli ::

Hvala za nasvete.Danes sem dobil komponente in se bom lotil sestave.Edini problem je tole:
Kupil sem ohišje z LCD zaslonom,ki prikazuje temperaturo.... Sedaj pa so poleg senzorji za CPU,grafiko,disk.. Sedaj pa ne vem kam se ga vtakne.Za procesor je ploščat zato sklepam,da se ga,da pod hladilnik.Seveda poleg ni navodil kam se kaj priključi.
Poleg ohišja pa so tudi neki plastični čepki.Ne vem pa za kaj se uporabljajo.O spacerjih pa teh zadevah pa vem zakaj so:D .
Lahko kdo pomaga?
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4453856375 (2039) KiNgKoNgX
»

Mimovrste in Pošta Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6017163 (9112) opeter
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170755 (155585) zoot
»

Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
679062 (793) bluefish
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434200 (3146) Loaded

Več podobnih tem