» »

Mimovrste

Mimovrste

1
2
»

veteran ::

Ja, sestavijo ti računalo, tudi Windows inštalirajo (če jih kupiš, seveda;), tako da dobiš delujočo/testirano zadevo.

Jan987 ::

Samo pod opombe pri nakupu jim napiši, naj ti sestavijo, čeprov če boš kupu kompleten komp pa ne boš nič napisal te bodo verjetno pol poklicali če vse sestavijo (vsaj tko so kolega ki je tud kupoval pri njih)

Tomaž ::

Pa se res splača kupovat pri njih?
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Koca ::

ja ubistvu se splaca. majo ksne stvari cnej in to ucas kr dost. res da placas pustnino sam ta ni nevem kok.

mikimaus00 ::

No sam sem jim lepo v opombe napisal, da naj ga sestavijo, pa sem dobil lepo kose domov;((

Pošljem nazaj, pa neki problemi z grafo:O :O
Tako da od konec Avgusta pa do danes nisem dobil še PC-ja;( ;(

Ostale stvari, ki jih pa naročiš po komadih brez njihovega dela so OK. pride dosti hitro brez problema, vendar take izkušnje imam tudi v drugih e-trgovinah. (enaa, pc-dom ...)
kjer sem tudi že kupoval.

Torej z podporo me definitivno niso prepričali.

Tomaž ::

Edina stvar ki ni O.K je to da ti za pakiranje zaračunajo 700Sit in sploh ni tolko vredno.Jaz sem si naročil MP3ja v nedeljo in ga dobil v torek(razumljivo saj so komaj v ponedeljek lahko poslali) in ko ga dobim in odprem škatlo je bil v njej originalno zapakiran MP3 in čez to škatlo samo nekaj malega take bele pene.To pomojem sploh ni vredno 700Sit.Drugače pa so O.K.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

M-XXXX ::

Če imam taprave informacije ti za pakiranje in postnino računajo 700sit in ne samo za pakiranje!

Trololololo1 ::

700 sit za pakiranje in poštnino je zelo poceni. Za čeke, ki jih prejemam iz Amerike plačujem 7$ za "pakiranje" in poštnino.

Tear_DR0P ::

računaj da plačaš pavšal, za pakiranje enega mp3 playerja al pa monitorja je 700 sit, kajje drago, kaj je poceni???

jaz rad kupujem pri njih, sem mel edino sedaj z zadnjim naročilom težave. kot prvo mi ga pošta slovenije ni dostavla, kot drugo pa sem naročil eno kartušo, na papirjih za vraćilo je bila tudi ta napisana, na računu in v paketu pa je bila druga, pa bojo vse zamenjal

edini razlog zakaj pogosto ne kupim pri njih je ta, da dobim pri enaa cenej, če dvignem robo sam par 100 SIT razlike - ker pa sem pogosto v savskem naselju pač lahko grem na enaa dvignat
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

mtosev ::

se mi izplaca imeti VIP status na mm? manjka mi se 18e,da bi imel naslednje leto VIP status
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bluefish ::

Če bi bil sposoben, potem bi si ogledal ta link in presodil, če boš koristil "prednosti".

mtosev ::

premalo pise.mene zanima iz prve roke,ce se izplaca ali ne.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sajko ::

Meni se zdi edina prednost (ki jo sam zaenkrat koristim) brezplačna poštnina. Je pa res, da nisem nikoli nabiral in gledal nakupe, da bi mi zneslo za člana VIP.

Če ne kupuješ veliko, se ti pomoje ne splača, sploh, da bi nekej na silo vzel zarad članstva. Počakaj do novega leta, boš že kupoval kakšno darilo :)

fosil ::

Če se ti gre za vsak evro, je vprašanje če se splača vedno kupovat v mimovrste. Niso več tako ugodni kot so bili včasih.
Tako je!

sss ::

Se strinjam.
Itq so internetne trgovine pri nas več ali manj samo indexi izdelkov.
Zaloge nimajo pa nobene, tako je potrebno čakati ...

svetetko ::

Kolikor sem sam nakupoval pri mimovrste, so vedno imeli izdelek na zalogi, ce je tako pisalo. V primeru dopoldanskega narocila sem VEDNO dobil izdelek ze naslednji dan. Je pa tko, racunalniske komponente res niso med najcenejsimi, se pa vcasih najde kaka... so pa zelo konkurencni pri recimo tvjih ali kakih drugih zadevah. Je pa zastonj postnina dodaten plus, saj bi pri nekaterih drugih izdelkih, ki so sicer drugje cenejsi, skupno vsoto s postnino placal vec kot na mimovrste. Meni osebno se zdi, da se splaca imeti VIP (ga imam sam), vendar z nakupom pocakaj do januarja, ker se mi zdi da ti potem vip velja 2011 in 2012.

System ::

Ima morda kdo kakšno kodo za popust, prosim? :)

bluefish ::

Je ni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452853306 (1813) srus
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751548 (17745) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349490 (30312) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029361 (20687) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170503 (155333) zoot

Več podobnih tem