» »

VOLJADSL [se splača?]

VOLJADSL [se splača?]

sejmon ::

Torej,ker na moji lokaciji ni možno imeti Amia in Siola
(sem klical na 0802010 in 0801000 ter povedal telefonsko,da so preverili če je možen priklop,in so rekli,da ne),sem se odločil za voljadsl 1024/256 za 6111 SIT,ki je možen na moji lokaciji:))
(imam pa navaden telekomov priključek>PSTN< )

...in zdaj me zanimajo vaši komentarji(v + in - ) za voljadsl oziroma ta paket.
Torej,z besedo na dan...

Aja,pa še to;nekaj hiš stran ima en siol,jaz pa ga nemorem imet;mogoče kdo ve,zakaj?

lp

baron21 ::

Živijo!

Če so te zavrnili na Siolu in Amisu, tudi na Volji ne boš dobil nič, ko bodo preverili možnosti priklopa. Verjetno si v centrali priključen na BAV, zraven je še nekaj kandidatov, Telekom pa nima prosta parice za vse, da vas ločijo. Sem v enakem položaju. Rešitev je menjava kablja za večje število paric. Jaz imam upanje, da v kakšnem letu začne delovati optika od T-2, sem predvčerajšnjim dal soglasje za izgradnjo optičnega priključka, potem pa adijo Telekom in njihova ažurnost. Ponujajo nekaj kar ne bo mogoče uresničiti še dolgo časa, vestno pa beležijo vsa poizvedovanja drugih ponudnikov.
baron21

sejmon ::

sem preveril na volji (ko lahko preko interneta preveriš)in je napisalo da JE možno

za T2 pa lahko samo sanjam,ker v mojem kraju nikoli nebo centrale...:(

baron21 ::

Živijo!
Vso srečo ti želim pri pridobivanju ADSL. Ko sem jaz preverjal zase, sem tudi dobil odgovor, da je možno, potem sem dobil v podpis pogodbo, jo poslal na Voljo in nato presenečenje - poklicali so me z Volje in povedali, da priključek ni možen zaradi teh. ovir. Nato sem se obrnil na T-2, potem na Amis in enako kot prej. Ko sem šel še na Siol enako, le da mi je model na šalterju še oponesel, češ saj ste se že pri drugih prej pozanimali. To je to.
baron21

sejmon ::

hvala za info...

V kolkem času pa so te pozvali z Volje,ko si poslal podpisano pogodbo?

lp Simon

xabre ::

Če so na volji rekli da se da, potem se da.:D

Trajalo bo pa kašen teden, dva od podpisa pogodbe.

baron21 ::

Z Volje so me klicali teden dni po tistem, ko sem jim poslal podpisano pogodbo. Bil pa sem močno presenečen, da ne morem do ADSL, živim v centru enega večjih mest, do centrale imam le par sto metrov...
baron21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: baron21 ()

sejmon ::

Verjetno si v centrali priključen na BAV, zraven je še nekaj kandidatov, Telekom pa nima prosta parice za vse, da vas ločijo.


misliš s tem to,da ko je npr. sosed zval ti nisi mogel in obratno...?
mi smo tudi nekdaj bili na "dvojčka"priključeni,pol pa je foter zval na telekom in so v enem dnevu to uredili

če si ti tudi v tej situaciji,pol pozovi na telekom in...

Mirč ::

t-2bo razširil svoje centrale in je zaprosil za nslednje kraje klik

Jan987 ::

Sej te kraji so že nekaj cajta na novo.

Ko sm bral sem upal da so spet novi:D

baron21 ::

Če je priključek na BAV, ni isto kot nekdaj dvojčki. V tem primeru je lahko priključenih na eno parico do pet telefonov z dvojnimi številkami če so isdn in vsi lahko hkrati delujejo. Za Adsl pa potrebujejo prosto parico do tvojega telefona oz. hiše.
baron21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razvezan dostop - kalvarija

Oddelek: Omrežja in internet
192605 (2124) PaJo
»

Telekom in že spet Telekom ...

Oddelek: Omrežja in internet
454743 (2916) Tilen
»

Telekom zavrnil razvezan dostop

Oddelek: Omrežja in internet
265602 (4011) 'FireSTORM'
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311891 (6059) angus255
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269610 (65825) beta1

Več podobnih tem