» »

Nočno dirkanje okoli Ljubljane(obvoznica)

Nočno dirkanje okoli Ljubljane(obvoznica)

1
2
3

Bx ::

Ne tolk okol govort...
Če ste pozabil mamo tuki tudi 2 policaja:
Tomija in Tinko
mal pazte kaj govorite :D:D:D
Bx

Mercier ::

Če je pa že tako moram pa enga policajskega napisat.

- Kako se reče policiji, ki deluje neopazno?
- Tajna policija™

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Tomi ::

Kar se mene tiče, je tema za forum primerna, tako da se vem ni treba bati, da bi bila ogrožena..
Tako da lahko Tajna policija deluje res tajno, vsaj kar se tiče njenega uradnega udejstvovanja>:D
Kar pa se tiče teme kot teme, moram povedati, da sam sicer rad vozim malo hitreje, samo vedno si rečem, da grem toliko, dokler vem, da sem varen. Ker sem tip človeka, ki se skoraj najbolj boji zase.
Za izživljanje nad pravili in etiko vožnje imam raje kolo, kjer ni velikih hitrosti, je pa zabavno iti v varne rdeče in slalom med avtomobili, še bolj pa sredi mesta ob gneči..
Da sem res freak glede kolesa, si lahko mislite, ker sel danes malo pred četrto divjati na eno ledeno jezero.. Samo je bilo noro, posebej, ker je bil led zdrsan, tako da ni bilo ravno lahko pasti:D
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

kocba ::

DrSergioDJ:
V enem izmed prejšnih postov si rekel da če bi se ti zeletel in s tem tudi pristal na invalidskem, bi ti bilo vseeno.

Malo pomisli kakšne probleme bi s tem nakopal bljižnim. In ne bodi taki egoist.

lp
kocba

DrSergioDJ ::

kocba: they would just have to deal with it, like i would...
Mislim, ne narobe razumet, nimam nobene zelje po tem, da bi pristal v invalidskem vozicku. Ampak, ce bo do tega enkrat ze prislo, se ne bom "sekiral" oz. si ocital, saj se dejstva, da se to lahko zgodi, zavedam ze sedaj...pa se se vedno "teram" okoli...
...

Reso ::

whups napačen topic...se opravičujem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Reso ()

Neo32 ::

Sam res an, sm z zacel razmisljat kva ma dirkanje okoli LJ zveze z IP telefonijo. :)
Neo32 (c)

Justy ::

Ok, sej razumem da te take zadeve nc ne ganejo, samo ko pa enkrat v zivo (na kraju nezgode) vidis ko enmu pol glave fali, ta drugem pa visi kot da je lutka, mislim da ce pa tu nekaj ne pomislis sam pri sebi, pol pa tezko recem da sploh kaj cutis:P:D

Sej je ql ce se lahk fino peles:D, kurba je samo ko je to tako drag sport, ziher bi jih(nas) manj norel ce bi blo to vse skup cenej.... jebes kapitalizm

poweroff ::

DrSergioDJ - mogoče bi ti koristilo delo v takem centru. Ena stvar je strah, druga pa odgovornost. Če je nimaš, je pa dobro da vsaj pomagaš odpravljati posledice svoje neodgovornosti (tega ne mislim konktno zate, pač pa za vse ki povzročajo nesreče).

Aja, pa zanimivo bi bilo če bi na TV imeli kakšno oddajo tik pred Dnevnikom, kjer bi objavili slike mrtvih in slike povzročiteljev... in še kakšno izjavo povzročitelja kako se počuti.

gkovac ::

Tuki se strinjam z Matthaiem... fantje, dirkanje in prehitra vožnja so neodgovorna dejanja, ki največkrat prizadanejo nedolžne ljudi in ne tistih, ki ravnajo neodgovorno...

sergio... povej mi kako bi se počutil če bi vedel, da si zaradi lastne neumnosti ob življenje spravil 8 letnega fantka? To govorim zato, ker smo imeli pri nas na naši cesti že 3 take primere, ampak to naroda ne gane... tam čez še zmeri terajo 100 ali več...

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

krucymucy ::

fantje - pejte dirkat v hosto ... jest grem tud ... tam lahko kvečjemu kako bukev objameš ... boš vsaj sam sebe sesul ... ne pa drugih!!!
Al pa go-kart kupte... pa sploh ne boste mel več veselja z avtom se gonit!!! Ker noben avto ne potegne do 100 v 3sekundah oz. še manj...

DrSergioDJ ::

Sulc: preber se enkrat moje poste.....pa kaj sem omenjal, kdaj in kje dirkam....

delo v takem prostoru...zal me ne zanima...ce pa bi ze mogel delati ( magar prislino al pa kokr kol ze ), bi pa prezivel...pac, me ne gane prevec...
...

birdy ::

dajte s tem moraliziranjem se itaq nc ne doseze...

samo jest pa se vedno sprasujem ce je folk tle za to da na zacetku poletja(konec pomladi) najamemo nek mobikrog(predlagal nebivedu) ne vem kje tocno(samo ce ste vsi tok leni se lohka pozanimam)

pa gremo tja malo divjat...


ps: jest sem po cesti divjal ene 2x(in to z motorjem) pa se to nisem sel vec koker 120(za motor to sploh ni velik ker je zavorna pot krajsa reakcije so hitrejse itd(pa se cesta je bila odprta
kar se tice avtocest pa vec koker ne vem kok(manj kot 200) tud se nisem sel(tud ce bi htel avto ne zmore:)
lp
birdy

||_^_|| ::

vsekakor bi blo zanimivo eno dirkico udart ampak mal me skrbi škoda na avtu:)

billy ::

Jaz bi tudi bil za eno "srecanje" in po moznosti se kaksno dirko. Seveda pod pogojem, da spomladi uspem popravit avto in zmontirat turbo. :D

birdy ::

ja nebivedu je zagotovil v enem prejsnjih postov da pozna krog z veliko prostora ce zletis ven....

ja ce ste za to dejmo rect kdo priblizen bi prsu
jest sem hze povprasal par frendov
se pravi morebitni udelezenci
bmw 540i
volvo c70 turbo
skoda octavia turbo
honda civic vtec
fiat uno /turbo
golf III gti
alfa 75 1.8ie


in pa do sedaj samo se moja malenskost z alfa 75 1.6ie

kolikor vidite avtomobili niso ravno nizji razred tako da v mislih nimamo nikakrsnega zaletavanja itd...

pa ideja je zakupit dirkalisce za 12h

dejte povedat kdo bi prsu...
(vec k nas bo cnej bo pa tud bolj zabavno)
:)
lp
birdy

DrSergioDJ ::

a jebes to....90% avtov z 150+ konji....ne bo zanimiv... :D

mogoce, ce sosolca nafehtam za njegovga ( od njegovga fotra ) leona 1,8 turbo.... ( yeah right, dream on baby... ;( )

mislm...ne vem no...mene ne bo, razen ce dobim zdej kaj na 4-ih kolesih...
...

billy ::

Za zacetek bi bilo lepo, ce bi se samo srecali kaksni dirkaski zanesenjaki in ljudje ki radi predelujejo svoje avtomobilcke samo za zabavo. Recimo "garazni tipi" in bi pac izmenjali svoje izkusnje, mnenja, nasvete. Lahko bi naredili kaksno tekmovanje v 0-100 pospeskih, pa kaksna pijaca pa jedaca.....res pa da tudi dirkalisce v blizini nebi bilo slabo :)

Sicer pa ni vse v konjih....odvisno je predvsem od dirkalisca...kratke in zavite proge bodo obvladovali majhni in poskocni avtomobilcki, torej fiat uno turbo, daljse z ravnicami pa seveda velike posasti :D

||_^_|| ::

jst pol ne spadam v nobeno kategorijo:(
na voljo mam al p106 1,1 al pa audi 100 2,5 TDI (mogoče do takrat kej bolšga:)

DrSergioDJ ::

billy: v slo koker vem ni lih 15 dirkalisc, da bi zibral enga vsem primernega ( mal ovinkov, pa mal ravnin :D ). Kar je, je MOBI krog or wtf...al pa Grobnik v CRO..
...

billy ::

DrSergioDJ,

ne vem kako je z razpolozljivostjo dirkalisc v slovneiji, sam zahajam samo na karting steze, ki so pa premajhne za avtomobile :D. Kaj pa tiste steze na katerih imajo dirke s tistimi majhnimi fiat avtomobilcki....kaj so ze...fiat seinchento, ali nekaj takega?

SkIDiver ::

Jz bom sam neki povedu. Vi sploh ne veste kaj je vožnja z užitkom. Usedte se v oldtimerja pa se mal zapelte pa uživjte zravn. Norte pa po dirkališčih ne pa avtocestah. Večina nima pojma kaj je vožnja z užitkom. Če bi pa kdo rad izkusu adrenalin pr pospeševanju naj si pa raketo v rit zasadi jz bom pa rade vole špagco zapalu>:D

birdy ::

ja tole o oldtimerjih je vse lepo in prav sam sem bil lastnik VW1200 "74
pa mati vozi opel rekord berlina "84
saj se je lepo pelat v njemu ni kaj po udobju se lohka alfa skrije...samo tema tega razgovora so bile dirke...
zatorej predlagam dirko

btw nov avto na spisku
renault megan 1.4(al6 saj ne vem)

pa ni vse o konjih(trenutno ma moj avto skor najmanj)

pa saj to bi blo druzenje pa preseravanje po pisti k se po cesti ravno ne mors pa jest osebno se mislem tam veliko naucit ker dalec od tega da bi trdil da avto obvladam(motor ja avto se zdalec ne)

dej nebivedu ti pa prosim povej natancne podatke o dirkaliscu(da ne rabm sam iskat kje to tocn je)
lp
birdy

Justy ::

MobiKrog je v Cerkljah pri Brezicah, me pa zanima kolko pride zakup take proge za 12 ur?

Justy ::

Hheh, najboljs da nam pol se posodjo tiste Fiate (Seicente) in pol pa bi res lahko izenaceno dirko upalili:D

||_^_|| ::

hm..a se da une seicentote tut najet? ce bi se dal bi blo to idealno!

R0K ::

MOBI Krog ..

...skoda ka se jst nimam izpita ... bi vidli kdo je pol car, k bi se z avtom od strica tja prpelu z njegovim avtomobilom (Golf VR6 IV, kok sem ga uprsala ima nekaj cez 200 konjev)

billy ::

Tale proga je zelo primerna za obojne vrste avtomobilov, najdaljsi ravnici sta priblizno 300-400m dolgi, kjer lahko avtomobili naberejo najvec 150kmh...potem pa nekaj kraktih srednjih ovinkov, super za majhne in hitre avtomobilcke :D. Sedaj je samo vprasanje koliko bi prisel najem taksne steze?

dex ::

Sk|Diver: to mi deli>:D

birdy ::

ja glede najema avtov ne vem samo za progo sem pa 99% da se jo da najet(za primerno vsoto se ve)
samo ce se bo to dogajalo bo tm cca 30-50 avtomobilov...

ker kart progo sem ze enkrat zakupu s kolegi(sam tm smo avte mogl najet k karta a res nimam)
lp
birdy

||_^_|| ::

hm..jst tle najdem 4 desne pa 7 levih zavojev:)

dex ::

Če vas zanima Grobnik naj bi vožnja prišla 150 DEM/vozilo/dan, če hočeš pa stezo zakupit je pa 2500 DEM/dan. Podatki so z mobisux foruma.

DrSergioDJ ::

OwCKA: in, ti kr misls, da bi kr na lepe oke znal upravljat tak avto? Dej, premisl prvo mal...ni to tko, k da bi si uzel carrero 4 v NFS5, pa pol "restart" drknu, k bi se zaletu....200+ ( VR6 jih ima 204 ) je veliko prevec za zacetnika... pa ne mi v stilu " sej sm ze prej vozu "..
...

Loki ::

a je men slucajn en zbrisal post??

DrSergioDJ ::

roberto: ne...vsaj ne da bi jst vedu/vidu... si kaj takega napisu?
...

R0K ::

Recenzent : saj je biu joke ... sej jst se itaq tazga avta ne bom smel vozit 4 leta, sam pravim pa, da je to ful dober avto, mocn, z dobro šasijo, ki se dobr drzi ceste ... seveda pa ga mores tut obvladat ...

Tomi ::

Roberto, ne da bi jaz videl, da bi biol kakšen izbrisan post..
Sicer pa, a ni 2500/p.d malo veliko? Razen če naberete 50 ljudi, ki bi se vozilo..
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Folk vi sam dirkajte:D Owcka ti si pa mal preveč zagreta s tistim golfom:D. Jz nucam sam od mame forda 1.8 16V pa trga da je hudu ne rabm 220 konju mam 120 dost.

Loki ::

kaj takega nic...samo odgovor roku (oz. ovcki), da lahko jest dirkam prot njemu, ko bo enkrat dobil izpit, da bi mu s tem dokazal, da tudi z dobrim avtom nisi tezki frajer, Michael Schumacher ipd. (glej predzadnji post od ovcke)

aja owcka ce mene vprasas, se malo vec kot samo 4 leta.... (ne glede na to, a bos imel izpit ali ne)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

R0K ::

heh .. i hate M.S. !! sam tok da veš, in me ne primerjaj z njim ker tak slab voznik pa spet nisem ...

...nism mislu izpast frajer, ceprav se tega naziva ne branim ...

...jah, jst bi reku kr 4 ... ker bom zdajci dopolnil 15 let, sm sm teoretično ž ene parkart vozu avto (ne lih po glavni cesti...pos starnski in na dvorišči...)

...a se je ze kdo vozu z Smartom ? Thamn, kok je to en kulski avtič ... majh k strela, sam ful komot sediš noter ... avtomatik, avtomatska klima, cd player ...

DrSergioDJ ::

OwCKA: ti si komedijant...jest sm mislu, da jih ZE mas 18...LOL...mislim...ce se mas rad...ga ne vozi, preden 4 leta ne bos IMEL izpit...sam sem si hotu zdej kupit tipota 2.0 150KM...pa mi doma niso pustili..po eni strani jim dam prav....
...

Tomi ::

Sicer nisem ne vem kak voznik ( s tem mislim na hitro vožnjo ), ker raje v vožnji uživam, ampak vseeno se mi zdi izjava, da je lahko avtomatik kul avto, neumna. Če bi kdaj že vozil navaden ( da ne rečem pravi, kar smart skoraj ni ), bi vedel, da je ročno prestavljanje dosti boljše, če ne drugega, avto imaš dosti bolj pod kontrolo..
metrodusa.blogspot.com

Neo32 ::

Tomi: cista resnica, avto je veliko bolj pod kontrolo ker lahko zaviras z masino in ne obremenjujes bremze tolk, ker se ustavljas skupaj z masino in bremzami.Sicer pa vozit avtomatika ni sploh neben uzitek, vsaj za moje pojme. Sicer vsak ma svoje mnenje o tem.

Velika vecina od nas je mislila, preden je sla delat izpit da bo to u izi avto vozt, pa u prometu se znajdt. Za moje pojme ni dirkanje sam po odprti cesti da das gasa do daska, pa gres lepo skoz ovink. Dobr sofer se more znajdt tud v Lj. ob casu najvecje guzve, se prestavljat iz pasa na pas, gledat kuko bo najhitrej prsu skoz guzvo, seveda ce se kolona premika, ce pa stoji si pa ponavad mrzu. Ok pa ne recmo glih Lj. recimo Rim al pa kaksna druga velika mesta. Tko da dobr pa hiter sofer se more znajdt na vseh situacijah. To je moje mnenje.
Neo32 (c)

Matty ::

DJ... tvoji starsi so kar imeli prav!!! (zavoljo nas ostalih voznikov!)
>:D

R0K ::

Vidva : sej Smart je Tiptronic ! k si lahko naštelaš na ročno alpa avtomatsko prestavljanje ... in to moznost vem da imajo še Audijevi avtomobili ... za druge pa nevem ...

...btw - tist ko rece da voznja z avtomatikom ni uzitek, nima pojma kaj pomeni uzivancija v voznji ! tu je samo gas .. nich druga ... umes lohk cajtnge beres tok je cajta ...

||_^_|| ::

Tipični slovenski predsodki pred avtomatskim menjalnikom.
Tista izjava da z avtomatikom nemoreš zavirat z motorjem je bosa, ker ma avtomatik tut 4-5 stopenj in če daš v 2 bo uporablju samo 1. in 2. prestavo. Vi sploh ne veste kok sede met v mestu (npr. v LJ al pa še v kakšnem večjem) avtomatika! Pa če se morš v klancu ustavt, ko je treba startat sam nogo z bremze in to je vse! Avto gre sam naprej.
tisoč in en plus ma. Minusi so pa samo mal počasnejši pospeški in mičken večja poraba (te 2 stvari pa ne veljata za multitronic od audija, posebna brezstopenjska izvedba).
Odpade pa seveda gonjenje mašine v VIIIIIISOOOOOKE obrate itd, ampak vseeno je veselje ko pohodiš gas avto pa takoj prešalta v nižjo pa potegne.

BigFoot ::

jah tko bom reku, priznam, za po mestu so automatiki cool, pa tud predsodkov glede njih nimam (sem jih vozu ze kr neki). samo se zmeri, mam raj avto z rocnim menjalnikom. zakaj? zato ker rad prestavljam :D plain and simple.
ce vozim automatika mi je po pravici povedano kar dolgcas.
se pa strinjam da je Audijev Multitronic res carska zadeva. sem ga ze vozu, samo glih tko, sem pogresu saltanje. in s tem mislim pravo saltanje (s sklopko) ne da samo pritisnes knof na volanu/saltkeblu :D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

krneki0001 ::

najem steze na osebo (mobikrog) pride 20.000 sit za cel dan(12ur).

LP
Nebivedu

P.S. Z mojo turbinco se da full lepo noret po dirkališču, sam do bencinske pumpe je pol mal daleč za peš it - sm se nategnu in sem hodu eno uro do pumpe in nazaj.

DrSergioDJ ::

LOL :D

jeba...bos drugic mel eno 5l kantico sabo...al pa prej sou dol s proge :D
...

krneki0001 ::

Jo mam zdej vedno s sabo - pa gasiln aparat - to dvoje je nujno met skos u avtu.
LP
Nebivedu
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nove pridobitve videonadzornih sistemov v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
17114791 (10802) gruntfürmich
»

Najhitrejš iz enga kraja v drug kraj. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
594221 (3452) perci
»

Vaš sanjski avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8341340 (39928) krneki0001
»

Izpit za avto pri 21-ih!?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678522 (5358) ||_^_||
»

kateri avtocic (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1469973 (7830) krneki0001

Več podobnih tem