» »

kako HD filme predvajati na PC

kako HD filme predvajati na PC

bagi ::

Bi lepo prosil ce mi nekdo razlozi kako HD filme predvajati na pcju. namrec nasel sem tole temo :8) http://www.joker.si/mn3njalnik/index.ph...
malo prebral in probal po navodilih namestiti codece pa mi nikakor ne uspe zagnati filma!!!! Uporabljam namrec ACE mega kodek pack in pomoje nebi smelo biti problemov s kaksnim nasprotovanjem kodekov??

Prosim ce se kdo spozna, da naj mi pomaga:(

LP Bagi
Bagi

mte ::

Hm..sicer ne poznam ACE codec packa, pa vendar ne bi blo slabo poskusit pobrisat vse kar imaš od kodekov, potem pa namestit samo (!) kak ffdshow in matroska splitter. Če pa s tem ne gre pa poskusi enega po enega od dekoderjev opisanih na tistem forumu po tistem vrstnem redu.
Načeloma se je ravno zaradi "pretepanja" različnih kodekov za isto stvar najbolje izogniti raznim codec packom. Enim dela sicer vse lepo, drugim pa ne.

jan01 ::

Odinštaliraj vse kodeke in posnemi LE! tisto kar je tam en uporabnik spisal in celo podal linke!
Nikoli več v življenju ne snemaj kodek packov kot si posnel ace mega...

Druga stver pa je kakšen je ta hd film. V principu je lahko v kateremkoli kodeku(mpeg2, xvid/divx, x264,...) in v katerekoli containerju(avi, ts, mkv, mov, hdmov, ogg,...)

Torej odinstaliraj vse, posnemi le tisto(in pa ffdshow download za divx, xvid...).
Preberi pa navodila na jokerjevem forumu natančno(pazi: pri ffdshowu odkljukaj h264 dekodiranje!)

Če so še težave, skopiraj ime filma(natančno tako kot piše; primer Black.Hawk.Down.2001.720p.HDTV.x264-THOR.mkv)
Cyberlinko(powwer dvd)v dekoder h264(x264) zna delati težave, ker ima višjo prioriteto kot npr coreavc, a je zanič dekoder.
Če imaš power dvd, morašodregistrirati ta filter.... To lahko storiš (skoraj) v sakem playerju(bsplayer, media player classic,...) in pa v gspotu...
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159072 (14220) BaRtMaN
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11117296 (10181) GrimReaper
»

HD predvajanje filma- zaostajanje zvoka!

Oddelek: Zvok in slika
293380 (2972) Golden eye
»

Pri pregledu vsebine map se Explorer sesuje?

Oddelek: Operacijski sistemi
71292 (1222) jackorsen88
»

Težave z divx filmi

Oddelek: Programska oprema
71358 (1277) podtalje

Več podobnih tem