» »

Tv tuner

Tv tuner

sic ::

Dober dan:)

zanima me kako deluje Tv tuner, in katerega mi priporočate.
zanima me tudi če za delovanje potrebuješ televizijo ipd.

namreč sedaj imam samo 3 programe...ali bi potem s tv tunerjem imel enako?

hvala in lep pozdrav:):))

sthep ::

kar se tiče postaj; http://wwitv.com/
Tukaj ji je nekaj.

Drugač pa na tv tunerju boš mel isto 3 programe.

sthep ::

pa še to televizije ne rabiš, ker je tv tuner sam po sebi televizija. pri nekaterih zunanjih ne rabiš niti računalnika (samo monitor), pri notranjih pa moraš imeti prižgan računalnik in monitor.

sic ::

ubistvu potem se mi ne splača..ker sem upal da bom z nakupom tv tunerja pridobil nekaj kanalov..

ubistvu tv tuner je isto ko televizija..-enake programe imaš kot na televiziji..

leinad ::

Koliko kanalov imaš je odvisno od tvojega ponudnika, bodisi kabelskega operaterja, bodisi tvoje hišne antene.

Modri dirkač ::

Če maš kakšno staro TV brez posebnih (kabelskih - S01...) kanalov, potem pridobiš, drugače ne.
Everybody lies!

sic ::

:| mja mamo pač tv na anteno ane.. in lovimo samo slo 1,2..pop tv..

zato me zanima al bi s tunerjem pridobil še kakšen kanal..:8)

Gwanaroth ::

Antena je tista, ki lovi signale, ne tuner.
Lights often keep secret hypnosis..

leinad ::

Ako hočeš več programov potem si omisli satelitsko, če že nimaš dostopa do kabelske ali xDSL TVja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

Jan987 ::

Mene pa zanima kolk pride ena ok satelitska. Pa a je kšna šansa da bi mel na satelitski tud podnapise na disovery-ju pa nationale geografhic-u?

Ker druge možnosti razen lokalne kabelske z 15 programi ni.

leinad ::

Jani sam nimam satelitske, sem pa videl kako približno deluje zadeva pri kolegu. Podnapisov ne pričakuj, ker AFAIK za te na NGju in Discoveryju poskrbijo kabelski operaterji. Sploh je vprašanje ali boš lahko ta dva programa normalno prejemal, ker na satelitski se lahko oddaja samo lastna produkcija. Torej POP lahko že odpišeš, nekateri programi oddajajo samo takrat, ko se vrti njihova produkcija, pač odvisno od TV postaje. Glede cen pa se pozanimaj z Googlom.

Jan987 ::

Aja potem se mi ne splača. potem ostane edino lastovka, ki pa se mi nezdi ravno ugodna

Modri dirkač ::

@carnivore

Ne klobasaj preveč. To o lastni produkciji velja za HRT pa SLO (kar se da rešiti z odkodiranjem), POP Tv pa Kanal A itak ne oddajata prek satelita .

Discovery in NG sta kodirana in če jih znaš odkodirat boš tud gledal, seveda brez podnapisov, kar velja tud za ostale programe.

Če maš pravi receiver in si malo iznajdljiv boš lahko gledal vse živo, ni omejitev.:))
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

leinad ::

Sem jasno povedal, da jaz nimam krožnika in vem pač le vem kar sem videl pri kolegu, zato tudi ne vem za te tvoje nelegalne opcije. Pri njem pa nisem videl niti enega filma ali česarkoli drugega, kar ne bi bilo produkcija TV hiše, ki oddaja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lidl in vračilo blaga

Oddelek: Loža
242598 (1911) Sims
»

TV Tunerji - Kako naj se odločim?

Oddelek: Zvok in slika
303480 (2913) zzan
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65957255 (17579) dinozaver7
»

Ukinitev tujih programov med prenosom SP 2006 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20421442 (16181) lufthammer
»

digitalna satelitska

Oddelek: Loža
83338 (3154) Tody

Več podobnih tem