» »

kaj se bolj splaca

kaj se bolj splaca

kosa ::

imnam eno uprasanje, ki me tare zhe dalj casa. Za pocitnice grem delat in bom zasluzhu priblizno 450k. Sedaj nastane problem kaj kupiti in stvar bo namenjena izklucno predvajanju mp3jov. . Kaj naj naredim:
a)kupim dvd sistem z podporo mp3jov
b)kupim dvd player, 2 zvocnika od Jamota(100k+100k) in ojacevalec Onkyo(100k). Seveda si pustim tudi moznost , da naredim domaci kino z dokupom dodatnih zvocnikov in dekorderja.

Sedaj res ne wem kaj se mi bolj splaca z vidika kwalitete zvoka. Ali ima res res Dvd sistem primerljiv zvok s komponentami. Aja se tole v nadaljeno ne bom gledal dvdjev , dokler se cene Dvdjev ne spustijo. Obstaja kaksna moznost , da bodo izdelali dvd playerje s podporo mpeg 4 formata .

Hvala za odgovor.
MOJ IDOL JE TITO

XsenO ::

pomojem se najbolj splača kupiti kakšno DVD komponento ki zna brati MP3, eno so enkrat opisali v Jokerju
1 + 1 = 1

TESKAn ::

nekaj cajta (par številk) nazaj so opisal en DVD sistem za cirka 250 jurjev, ki je vseboval ozvočenje + DVD komponento. Po moje se splača.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

krucymucy ::

Ne gledat jokerja in podobno ... Hi-fi journal je prava revija za take reči... al pa tuje revije....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321551 (46895) cryptozaver
»

Kako iz DV narediti DIVX?

Oddelek: Zvok in slika
392388 (1775) marS
»

Predlogi za domači kino

Oddelek: Kaj kupiti
131646 (1397) gumby
»

Komponenta ali Rac. enota

Oddelek: Sedem umetnosti
131668 (1399) Chessman
»

Vaši DVD/home cinema sistemi

Oddelek: Sedem umetnosti
232383 (2092) Luigi

Več podobnih tem