» »

Čisto preprost DVD player

Čisto preprost DVD player

kuglvinkl ::

Well, rabm popolnoma glup DVD player. Absolutno me ne zanima predvajanje Divixov, samo navadne DVD-je mora znat predvajat. In bit mora obskurno poceni.

kakšni predlogi?

Thnx.

Izi ::

Če je bistvo, da mora biti obskurno poceni potem je vsekakor treba vzeti v obzir Yamado 6800 za 12.800 SIT

Težko verjamem, da obstaja kakšen DVD player, ki bo imel samo eno tipko za play in eno za stop in bi zaradi tega stal manj ko 10kSIT.

Stvar je, da so DivX playerji mnogo cenejši kot čisto enostavni DVD playerji.
Razlog je, da zelo enostavne DVD playerje izdelujejo samo zelo velike firme in zato že samo zaradi njihovega imena izdelek stane 2x več kot bi bilo normalno.
Noname firme iz tajvana in okolice pa si ne morejo privoščiti izdelavo čisto enostavnih zadev, ker jih nebi nihče kupoval. Če hočejo kaj prodati mora biti boljše kot izdelki velikih firm z dobrim imenom.

Torej odločiti se moraš ali rabiš čisto preprosto zadevo z parimi knofki, ki ne zna drugega kot predvajati DVD za katero boš pošteno plačal,
ali pa rabiš poceno zadevo, ki pa ni preveč enostavna, ker omogoča vse novotarije, ki so trenutno na voljo.

:D

kuglvinkl ::

13k je dovolj obskurno + hvala za pojasnilo, o tem svetu se mi ne sanja nič. Kje pa se da to kupiti?

Hardstyle ::

Prodam dvd player bench kh6777 za 8k. Star nekje dve leti. Črne barve. Na njem sem pogledal cca 5 dvdjev pa še to ne vem če sem.

Izi ::

Pri JAE imaš Yamado 6800 za 12.840 SIT in zraven ti dajo še en DVD film zastonj :D
Ne vem ali si film lahko sam izbereš ali ti dajo kar enega.

http://www.jae.si/tree.aspx?nodeid=1783

Vsekakor pa preštudiraj oglase za rabljene playerje, če rabiš za manj kot 10k SIT

kuglvinkl ::

Thnx, izi. :)

Zgodovina sprememb…

NiggerBob ::

"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Scorpia ::

V media world(trst) so imeli dvd predvajalnik okoli 8k. Predvaja celo divx, pa še pol manjši od navadnega dvd predvajalnika. Zlo luštn, ker ga lahko nosiš sabo pa lahek je.

KleBac ::

E.Leclerc ima nekaj 8.990.- SIT - pa še Divx bere

In my life....I should do what I could !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540928 (51811) GaS
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724285 (8899) bizi72
»

Amperi na napajalniku

Oddelek: Strojna oprema
91362 (1223) TechStreme
»

nakup novega pc-ja

Oddelek: Kaj kupiti
6850 (673) schurda
»

Kje dobiti soliden 500-550W napajalnik ?

Oddelek: Strojna oprema
432232 (1380) Brane2

Več podobnih tem