» »

dodtano zdravstveno zavarovanje

dodtano zdravstveno zavarovanje

dolenska ::

lp
mene pa zanima kaksne so razlike med ponudbami dodatnih zdravstvenih zavarovanj. ali je kaj razlike med ponudniki....
zdj jst sm pavzer in sm se odloču ker sm zvedu da obvezno zdravstveno zavarovanje ne pokriva praktično nobenih stroskov...
ali je res da če se jsz jutri vpišem in včlanim, začne zavarovanje teči šele čez 3 mesece.
Vprimeru da se redno zaposlim moram tudi čakati tri mesece da mi velja dodatno zavarovanje.
prosim, da mi nekdo, ki se spozna na te zadeve pojasni..
hvala

klemen22 ::

ali je res da če se jsz jutri vpišem in včlanim, začne zavarovanje teči šele čez 3 mesece.

Ne čakaš 3 mesece, seveda da ne. Seveda to velja pod pogojem da si pravočasno urediš dodatno zavarovanje! Če si bil sedaj pri vzajemni in če boš pri njih nadaljeval potem zagotovo ne traja 3 mesce do veljave. Saj je rok 1 mesec se mi zdi da se ti podaljša oz. obnovi zavarovanje.

Seveda je razlika da se sedaj dodatno ne zavaruješ ene pol leta. V tem primeru pa bi moral počakati 3 mesce preden začne zadeva veljati. Mislim da je tako, če ne me pač popravite;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

dolenska ::

jst nisem bil nikjer nikol dodatno zdravstveno zavarovan. bi se pa zavaroval za zmeri vendar ne vem ali se mi splača sedaj...
namreč pavzer sem ze eno leto. oktobra se pa redno zaposlim. bi se pa rad če je možno zavaroval že jutri.

klemen22 ::

Ja če si imel status si bil itak zavarovan po starših!
Ured si to nujno saj ne bi rad zvedel kakšni so stroški že če moraš na kakšen lažji operativen poseg. In če ne boš bil dodatno zavarovan te bo udarilo po žepu nepredstavljivo
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

dolenska ::

ma ja vem ja kak to stane. namreč v sredo me je ledvica bolela pa sm mislu da je vnet slepič. zvedu sem da bi bili stroški okoli 500-700 tisoč tolarjev. jebenti tale država pa je socialna..za popizdt

klemen22 ::

jebenti tale država pa je socialna..za popizdt

Ja zavaruj se pa bo. Pa kaj a si že brez statusa ali še ne???
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

dolenska ::

hja če sem pavzer sem brez statusa ja

klemen22 ::

Sicer pa imaš vse napisano v brošuri od denimo Vzajemne kaj in kako.;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

dolenska ::

ki je pa nazalost nisem prebral zato pa sprasujem tukaj. no sj jutr se grem zavarovat..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvezno in dopolnilno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9937837 (9677) jocoj
»

Dodatno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515407 (5970) Alexius Heristalski
»

Zdravstvo

Oddelek: Problemi človeštva
439006 (5966) LeQuack
»

Pavziranje

Oddelek: Šola
235636 (4962) jest10

Več podobnih tem