» »

kje na netu kupit slo glasbo v mp3 formatu?

kje na netu kupit slo glasbo v mp3 formatu?

Meamoto ::

rabim en komad, in to precej nujno na račun izdelave scenarija, tako da nimam časa iskat cd-ja po trgovinah..

any ideas?

Gandalfar ::

Meamoto: online trgovine klasicnih cdjev so tvoj best bet

Meamoto ::

gandalfar, na žalost to ne pride v poštev ker rabim komad v naslednjih 45 minutah, in prekleti band je na dopustu..

dolegar ::

www.zabavaj.se se mi zdi da ima nekaj takega

#000000 ::

Pa sej tud če daš 10 jurjev za cd, mensezdi ne smeš prpopat muske v kr en videospot, treba verjetno prej koga kontaktirat, če pa to delaš za bend in rabiš njihov CD pa komot snameš nekje z neta in uporabiš sej končno gre za njihov komad. Al kako si to zastavu ?? LP

Meamoto ::

če bi prebral topic, ne rabim komada za pripopat na video, ampak za izdelavo scenarija (OK, hvalabogu smo rešili drugače), in če rečem da mi za to plačajo, ja, je v dogovoru z bendom.. :P Oni so namreč naročnik.

Težava je v tem, da so mi pred časom poslali komad po mailu, ampak mail je bil pomotoma izbrisan in cd, na katerega je bil posnet komad je šel v k****, in danes, ko sem se dobil z soscenaristom, je cel band na dopustu...

Stepni Volk ::

Vsi neuporabni off-topic odgovori so bili brisani.

sverde21 ::

Sam neki a to, da potegneš iz P2P omrežja en komad, ki si ga prej že kupil in založil je kaznivo 8-O
<?php echo `w`; ?>

PARTyZAN ::

zabavaj.se je totalno neuporabna stran. Dela samo v IE v kombinaciji z WMP. Tudi, pesmi, ki jih potegnes so zascitene (DRM) in je tako prenosljivost na nuli. Oz, ups. Pod nulo. :P *thumbs down*

Ce, bi bila stvar brez vsega tega sranja, bi si marsikdaj nabavil kako pesem, tako pa raje posezem po p2pju. (Ce se gre samo za en komad)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna glasbena prodajalna zabavaj.se je prenehala z delovanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
829973 (6621) jype
»

iTunes popularnejši od P2P (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10812057 (9954) christooss
»

RIAA toži - spet (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
1279738 (7639) Dman
»

iTunes preko telefona

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
73102 (3102) B-D_
»

Nova spletna glasbena trgovina pri nas (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
878371 (8371) Pithlit

Več podobnih tem