» »

Kje dobit neoriginalne dele za Peugeot 206?

Kje dobit neoriginalne dele za Peugeot 206?

Fizikalko ::

Tkole je, danes popoldne sem se orenk skreširal --- 120 km/h v jarek :( :(

Vstal od mrtvih, he he. Mam pa ful škode in me zanima, če kdo ve, kje dobit:

- desna sprednja in zadnja vrata, desno vzratno ogledalo, sprednja havba, zadnji in sprednji desni blatnik,...

za Peugeot 206 (prejšnji model, letnik 2003...).

Vsaka pomoč dobrodošla...

Ch4N93 ::

da si vsaj ti cel.

za ogledalo poglej na bolho ali pa v kak oglasnik, trgovine z avtodeli pa imaš tukaj, 4,5 in 6 povezava.
Ni nam lahko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ch4N93 ()

Tody ::

MOTOMAT v lj ima precje dobor zalogo, vsaj včasih jih je imel...

Fizikalko ::

Hvala!

mn ::

Prav tako ima ANET precej robe. Se splača še tam pogledat. Prav tako pa se ti splača malce po Salomonu povprašati za rabljene dele. Zna biti ceneje in kvalitetnejše kot ponaredki.

Fizikalko ::

Aha, pa res, hvala tudi tebi.

Keyser Soze ::

???

120km/h v jarek in je karoserija še vedno OK? Podvozje tudi?

Ker če je bila huda nesreča zna biti, da je avto neuporaben oz. nevozen. Kar se pokaže kasneje v bolj kritičnih situacijah. Če pa ni bila tako huda nesreča potem pa OK.

Fizikalko ::

Hja, precej sreče sem imel. Zletel z avtoceste, podrl par stebričkov, letel 1m od velike table za izvoz in se po par akrobacijah po sreči vrnil nazaj na cesto in ustavil. Nato peljal do servisa še 40km z razbitim avtom brez problem. Vse je delalo ok, če sem volan spustil, ni nič zanašalo,... Torej sklepam, da je ok in je samo pleh pa to...

Fizikalko ::

Sam nimam niti praske. Temu se reče sreča.:)

Brane2 ::

Če ni skrivnost, zakaj si zletel s ceste ?

Če je kaj bolj sočnega, lahko tudi na ZS, ni se treba blamirat tle... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Fizikalko ::

Ah, ni problema: idiot, kot sem, sem podil oso iz avta. In to skozi zadnje okono (za mano). Genialna ideja, kaj? Ja, si zaslužim oenk keša spušit za tole...

marnit ::

Heh, sam da si ti ok.

Drugače pa slišim, da se da veliko avtodelov dobiti tudi v Italiji... Če pa rabiš kakšna vrata pa lahko obiščeš kakšen odpad - če imaš toliko sreče kot si jo imel v nesreči tudi v lajfu, potem ne bo problema. :D

klemen22 ::

Lepo je slišati da si ostal cel!
Ja tisto z oso je bilo precej neumno.
Glede delov za avto je pa takole: pelji ga nekam k mehaniku in kleparju da ti oceni koliko je kaj dela, če se sploh splača popravljati.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

NavadniNimda ::

Ah, ni problema: idiot, kot sem, sem podil oso iz avta. In to skozi zadnje okono (za mano). Genialna ideja, kaj? Ja, si zaslužim oenk keša spušit za tole...
A si oso potem uspel spoditi? Baje je precej neugodno, če te piči...

Pomembno je, da si ostal živ, yebeš une fičenke.;)

tonic ::

EuroTon ima poceni dele; jaz sem za 306 dobil prednji odbijač cca. 14k cenej kot pa pri drugih - tudi neorginalnih

;-) ::

Če že enkrat kopuješ kupi lepe plastike:D


edit: uuuups ti rabiš dele...aja pa vseen

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tody ()

OChack ::

ah sj P206 je kr varn avto, ga sicer mam, edin moti me da so dragi deli ko ps, pa zna se zlo kvart, men spred neki bremze piskajo, pa je tud 2003 letnik
drugač ej pa tm zravn avtoleketrike Zalaznik en avtoklepar k zlo dobr nardi, zlo pocen, dele pa mislm da iz italije ufra, pa lih tko oky zgleda (moja sestra sesula p106 pa zlo dobr zrihtov)
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

Ch4N93 ::

pozanimaj se še malo pri kleparjih/ličarjih za ceno popravila, ter če lahko dele sami nabavijo. Ponavadi imajo taki majstri popuste, ker pač veliko robe jemljejo.
Ni nam lahko...

OptiMist_vw ::

lahko pa tud mal pogledaš po oglasih če kdo prodaja zbitga za dele (zbitga po drugi strani)..

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.a...
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.a...

Ta dva imata levo stran razbito....


LP
OpTi
MCP 70-270, MCP 70-290; CompTIA N10-003, CompTIA SY0-101


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avtomobila (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
48589378 (21723) PARTyZAN
»

Kolk te pride tuning?

Oddelek: Loža
272709 (2049) IceIceBaby
»

Nakup rabljenega avtka.

Oddelek: Loža
323323 (2498) globoko grlo
»

Kater avto

Oddelek: Loža
101790 (1563) stromar
»

fiat bravo 1.4 sx

Oddelek: Loža
355261 (4704) stromar

Več podobnih tem