» »

Rubrika TESTI...

Rubrika TESTI...

Poletnik ::

Najnovejši test na tej strani bo jutri praznoval svoj 1. roj. dan... Administratorji?!?!?! A se ne bi malo zamislili, to rubriko odstranli ali pa refrešali?

Lp

P.s.: Včasih sem se veselil in prebral kak nov test... zdej že pa dolgo ni blo nč...
http://www.norestrani.com

iMark ::

Res žalostno

kokos25 ::

Katastrofalno...ni omembe vredno...

Pa saj znate brisat vse po spisku(oglase) pa zaklepat teme (ker tako pač je), tk da ta izgovor odpade

LP
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokos25 ()

BigWhale ::

No, kar nekdo izmed vas naj pove kaj bo testiral... ;)

dëych ::

Lahko bi testiral pudinge. Kupiš jih npr. 5 različnih, skuhaš, poslikaš, poješ in podaš mnenje.

mtosev ::

LOL 8-)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

para! ::

Točno to, pudinge. Ker hardwarea kdo drug kot vodstvo Stja ne more testirat. Razen, če hočete, da vam stestiram performanse moje 7300GT grafične.

lp
Death before dishonor!

mtosev ::

Zakaj pa ne? Testiraj 7300.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

para! ::

Zato, ker je serija 7 stara že toliko časa, da je vsak test irelevanten. Na internetu je toliko testov serije 7, da bi bil edini smisel takšnega testa posodobitev STjevega oddelka testi, kar pa je samemu sebi namen. Bralci od tega nimajo nič, ker vse to že vejo. Tisti, ki jih to seveda zanima.

Na forumu mamo sicer kr nekaj mojstrov, ki podirajo rekorde, ampak kot smo videli nekaj časa nazaj, se vodstvo z njimi ne razume ravno najbolje. Rezultat? Ni testov.

lp
Death before dishonor!

iMark ::

Na internetu je toliko testov serije 7, da bi bil edini smisel takšnega testa posodobitev STjevega oddelka testi, kar pa je samemu sebi namen. Kej pa ni testirano, sej vse še prej ko pride vn se dobi teste po netu, poglejte kok jih je za Conroe in najnovejše plate sej je vsega, sam lpo bi blo če bi bli testi BY SLO-TECH :D

nekdo_02 ::

Na slo-techu so vsi admini in moderatorji nesposobni...
Največji problem je vsi to delajo iz prostega časa in prostovoljno a hkrati pa se grejo nek profesionalitem.
To dvoje po mojem mnenju ne gre skupaj

zbogi ::

zakaj naj bi testiral te stvari če pa na internetu najdeš vsaj 10 testov na podobno tematiko, ki so objavljeni vsaj en mesec preden bi mi sploh lahko dobili robo na test... pointless...

tole je bržkone uradno stališče vodilnih na STju do te tematike
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

miko 55 ::

vsaj mal copy paste bi lahko dal,al pa linke

ups hrčki ne zmorejo tega tko da ne nič

OChack ::

Če bi ST mev zaslužek od svojega obstoja in sponzorjev tako kot tuje strani, bi verjetno lahko imeli admine ki bi se posvečali le STju in bi bila tako kvaliteta večja.
žal pa ima vsak tudi svoje osebno življenje, zaposlitev, šola, tako da je zadeva amaterska, a iz mojega stališča zadovoljiva (le v poletju se mi zdi da je ena novica na teden).
Int€l inside, IDIOT Outside

Tody ::

ja zelo lepo je če kopiraš tuji izdelek in se po možnosti še podpišeš pod njega.

billgates ::

Bilo bi tistega sončnega jutra...čakal bi me vonj po kavi, spil bi jo v popolnem miru in tišini.potem bi šel na S-T in zagledal nov test...:D No sicer pa vse najbolše!

billgates ::

No tale test je bilo pa kar dobr prebrat.moj prvi post je postal resnicen:))

roli ::

Meni se zdi,da bi lahko naredili teste kot jih imajo nekatere druge strani.Primer: uporabnik kupi neko stvar, poslika vsebino paketka,napiše specifikacije,rezultate in njegovo mnenje o tem izdelku.Potem pritisne pošlji in test se ustavi pri pregledu vodstva,če je vodstvo zadovoljno se test objavi.
http://www.r00li.com

Tody ::

vse kar rabiš je uporabnika, ki bo neko novo(tako časovno kot materjalno) stvar kupil, poslikal, napisal specifikacije, jo stestiral in pritisnil pošlji. >:D

roli ::

Odvisno kaj vzameš kot novo.Ni nujno,da se pojavi test tri dni za tem,ko pride stvar v našo deželico.Lahko bi bil tudi en mesec pozneje.Seveda bo kdo rekel,da ta čas lahko že pobereš polno testov drugje.Res jih lahko ampak dobro je včasih prebrati kak test v Slovenščini za spremembo.

Pa kaki gumb "dodaj test" tudi nebi škodil.

V tem primeru bi tudi sam kaj napisal.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

BluPhenix ::

Lahko pa pišeš ZS kakšnemu TP in poveš kaj si stestiral. Če bo zanimivo bo verjetno objavjljeno.

ST smo tudi uporabniki. Več kot bomo prispevali, boljši bo. Z jamranjem ne bo nič boljši.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

m0LN4r ::

Se strinjam z tem, da testov že kmalu nekaj let ni. Veliko je nas ki bi prispevali kaj, ampak kaj bomo ko nimamo sredstev.

Predlagam teste za navadne smrtnike. Veliko je ljudi ki bi jih namreč zanimal test kaksnih cenejših stvari.
Naprimer test mišk od 2000 SIT do 5000 SIT.
ALi test grafičnih kartic, ki niso namenjene igram, (9200, 9250, 6200, 7300, gs,gt,pro,xt etc.)
Saj ni poanta v tem da je naj test iz najdražjih stvari v glavnem kot nekoč je bilo tukaj vse polno testov in predlogov.
Vsaj nekaj naj se zgodi na tej strani ST-ja. In to predlagam predvsem tistim ki imajo sredstva za to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

CaqKa ::

ni problem v sredstvih.


sicer pa ja.. žalostno da ima slomod test miške ko slotech šele novico o njej spiše :>

klemen22 ::

Lahko v rubriko test prispevamo tudi rudiji? Mora biti test strogo tehnični? Testiralo bi se lahko tudi druge reči, denimo najboljša burkečina v centru Ljubljane ali kaj podobnega saj je znano da geek kultura še posebej pali na hitro pripravljene jedi
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

CaqKa ::

glede na to da je že bil test pijač.. mislim da nebo imel nihče nič prot ;)

roli ::

To treba spravit v pogon.Me zanima,če bi objavili test naprave,ki je sicer na trgu že celo leto.Pa prosim dodajte gumb "DODAJ TEST".

Če boste objavili bom z veseljem napisal test mobilnega telefona Sony Ericsson K600i.Podkreplenj z slikami,vtisi in spisan slovnično čimbolj pravilno.
http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[HI-FI primerjalni test] potek, organizacija... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1218264 (6285) gumby
»

Kaj se zgodi, ko slo-techu ponudiš pomoč... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1018041 (5150) hruske
»

Resna kritika piscem novic, člankov in testov (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
856565 (4269) Stepni Volk
»

Slo-Tech postaja nezanimiv!

Oddelek: Slo-Tech
481897 (1140) tejo
»

TT MINI COPPER ORB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121124 (992) AtaStrumf

Več podobnih tem