» »

Access is denied

Access is denied

Landowner ::

Sedaj pa sem si naredil škodo, ker vedno odlašam z backup kopijami.
Račun v XP-jih mi je namreč izredno počasi delal, zato sem podatke iz mojih dokumentov prenesel v mapco na c disk in račun izbrisal. ustvaril sem novega vendar ni bilo dosti bolje, saj map, ki sem jih s prejšnjega računa prenesel na disk C nisem mogel več odpreti. Napiše access is denied pač not accessible No nato sem povrhu teh winsov naložil nove, kar je bila še večja neumnost. Nujno potrebujem te podatke, zato bi prosil, da mi kdo svetuje kaj narediti. Če dam v CD rom cd z linuxi, lahko te mape odpiram vendar jih ne morem shraniti ali kopirati, da bi jih dal na USB disk in kasneje odprl v winsih.

Zelo zelo bi bil vesel, če mi kdo pomaga rešiti ta problem, saj je med tistimi izgubljenimi fajli moja seminarska, ki jo moram v parih dneh oddati. Če ima kdo kakšne linuxe da jih ni prezahtevno naložiti bi prosil, če mi jih pošlje preko MSNja, saj s temi ki se poganjajo z zgoščenke ne morem nič kopirati niti nove mape ne morem narediti na disku.

HVALA!
God is good

Microsoft ::

A ce se pa v Winse logiras, pa ne vidis tiste mape, kjer imas podatke?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Sixty9 ::

Hm... zanimivo... imaš problem enkripcije po mojem... naj ti po domače povem - tiste datoteke so zaklenjene na "OWNERJA"... to pomeni, da jih lahko le tisti odpira oz. uporablja ki jih je ustvaril... poskusi narediti novega uporabnika identičnega tistemu, ki si ga zbiral... :\
"I Am The ALPHA And The OMEGA!"

berta ::

Naredit uporabnika identičnega tistemu ki si ga zbrisal ne pomaga ker bo SID drug. Probi tko da se na računalnik prijavi z uporabnikom, ki ima administratorske pravice in naredi naslednje:
Najprej izklopi Simple File Sharing. Potem pa:

- Desni klik na mapo kjer imaš te dokumente
- Properties
- Security
- Advanced
- Owner
- Označi novega lastnika in obkljukaj Replace owner on subcontainers and objects ter pritisni OK

Če nisi mel teh podatkov kriptiranih z EFS bo tole pomagal. Drugače bo pa večji problem.

Sixty9 ::

Se mi je zdelo, da ne bo tak slo da... tole bi pa po mojem moglo it... ker verjetno sploh ne ve da je imel encryptane file-e... po mojem je samo nastavil, da mu win personalizirajo te datoteke in je bilo to avtomatsko narejeno... po mojem bi sedaj mogu talke uredit ko si ti reku...

Veliko srece...
"I Am The ALPHA And The OMEGA!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490421265 (4904) jedateruk
»

eTRAYz (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Strojna oprema
57071656 (11904) misek
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443055 (25095) BorutK-73
»

Pravice in skupna raba datotek v Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
305084 (4691) SLO_Matej
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497411 (6245) Lyon

Več podobnih tem