» »

MSN problem!!!

MSN problem!!!

Micho-mar ::

Mam problem z messengerjem. Ko se prijavim v messenger drugim sploh ne napiše da sem se prijavu in sem za njih nedosegljiv, sam pa mam naštimano dosegljiv.Jst jih lahko kliknem in si pišem z njimi, oni pa mene ne morejo ker sem za njih nedosegljiv.To me je dans začelo zabavat. Prejšnje dni pa ko sem se prijavu v messengerja jim je napisalo da sem se prijavu sam sem čez nekaj časa bil spet nedosegljiv za njih! Pa še ko smo si pisali je njim včasih napisalo da tega sporočil ni mogoče dostavit. Dan po tem ko sem ga kupil je to začelo delat.

Prosim če ve kdo, kaj je narobe naj mi napiše. Hvala

Sadida ::

Si že probu na novo inštalirat. Ponavad pomaga;)

balocom ::

Cel MSN al kr cele XP-je>:D ?
Ni edini ki ma take probleme;(
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Micho-mar ::

ja sem msn zbrisal in ga tud na novo inštaliral, pa je isto. Sem poskusil tud z Trillianom pa je tud isto. Ka bi lahko blo narobe?

balocom ::

Hvala da si povedal rezultate poskusa:D ;( :\ . Možno je da ma M$ probleme z msn serverji, pa jim RAM packa mau okrog>:D .

Btw, a kdo ve na katerem portu deluje msn?
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

muzičar ::

Probaj aMsn. Drugače pa probaj kako drugo različico (starejšo). Če pa nič od tega ne deluje pa shraniš vse kontakte v en file in ustvariš nov račun .

Micho-mar ::

Sem ustvaru nov račun in zaenkrat deluje in upam da bo še naprej. Hvala vam za pomoč. Carji ste!!! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava s prijavo v SloTech

Oddelek: Slo-Tech
111209 (1010) Phantomeye
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675333 (15974) tilinho20
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272085 (1398) rikta33
»

windows messenger live

Oddelek: Programska oprema
243467 (2741) sidd
»

Msn Messenger problem

Oddelek: Programska oprema
71006 (870) Uporabnik

Več podobnih tem