» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
28 / 29
»»

Smurf ::

Blisk vsi vemo, da se lahko znebi oblakov s spuscajnem delcev v zraku (ce ne druzga so to naredili Kitajci na Olimpijskih igrah in Rusi na vojaski paradi).

Tukaj pa se pogovarjamo ali se to pocne na globalni ravni s pomocjo komercialnih letov. Popolnoma razlicni stvari.

Kot pravi Aston, do sedaj nisi dal se nobenega dokaza za to. Torej daj v enem postu napisi trditev pa dodaj dokaz. Ce ne lahko tole temo mirne volje zaklenemo.

Blisk ::

Malajlo je izjavil:

Hitrost nastajanja, oblika in obstojnost sledi za letali SO ODVISNI od višine, temperature, vlage (položaja planetov in verjetnosti, da je Sonce ravno v hiši Marsa, ...). In ne, iz nobene sledi še ni deževalo niti ni povzročilo "nastajanja" meglic in oblakov.
Zdej pa nehaj.

A to je zato ker ti tako praviš ali ker lahko podaš dokaze. Zame je tole čista izmišljotina, naprimer! NImaš dokazov!

Smurf je izjavil:

Blisk vsi vemo, da se lahko znebi oblakov s spuscajnem delcev v zraku (ce ne druzga so to naredili Kitajci na Olimpijskih igrah in Rusi na vojaski paradi).

Tukaj pa se pogovarjamo ali se to pocne na globalni ravni s pomocjo komercialnih letov. Popolnoma razlicni stvari.

Kot pravi Aston, do sedaj nisi dal se nobenega dokaza za to. Torej daj v enem postu napisi trditev pa dodaj dokaz. Ce ne lahko tole temo mirne volje zaklenemo.


Ja res je, ker nisi odprl in prebral niti enega linka ki sem ga dal, lhko jih dam 100 pa ne bo pomagalo, dokler ne bo to objavljeno na POPTV potem bo res.
Mi je pa zanimivo, zadeva se ponavlja, isto kot pri Fukušimi, ko sem trdil, da je katastrofa tipa Černobil ali hujša, pa nihče ni imel pametnega protiargumenta kot samo da sem teoretik zarote in pa nimaš pojma :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Aston_11 ::

Link ni dokaz. Preberi pravila, pa boš videl, kaj se zahteva za argumentirano debato. Bi ti napisal, pa ti ne bi škodilo, da prideš sam do kakšnega spoznanja o pravilu, dejstvih in posledicah.

Blisk ::

Fantje, ko se začne debata na nivoju žaljenja odstopam, ker to kaže nivo inteligence komuniciranja.
Dal sem dovolj, da bi lahko dobil kako pametno debato iz tega vse kar sem dobil je neke žaljivke, zato ker se to ne sklada s konceptom razmišljanja določenih ljudi, ki niso pripravljeni niti toliko pogledati iz svojih okvirov, da bi lahko prilepili kakšen dokaz ali protidokaz da je to le teorija zarote.
Na nivoju, "zato ker sem jaz rekel in vsak, ki sploh razmišlja in ki su upa rečt kaj proti temu je retardiranec" si pač jaz ne grem debate ker je tudi kršenje pravil slotecha.
Isto je bilo pri temi Fukušima ko se je zgodila katastrofa, samo nabijanje nihče pa ni imel nič za protidokaz.
In v vsej zgodovini slotecha se je moja teorija zarote vedno pokazala za resnico v roku 1/2 leta do 2 let.
Možnost konstruktivne debate ali nezmožnost le te pove dovolj o določenih ljudeh, zato zame je tole zaključeno, razen če bo kdo podal kak pameten protiargument in ne bo tipa.
"zato ker sem jaz tako rekel" ali "zato ker je mama tako rekla", takih zadev je dovolj v politiki, ki me tu ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

CoolBits ::

Komaj ko daš argument lahko dobiš protiargument... Ne vem kaj je tako žaljivega v tem?

Aston_11 ::

Jup, tole nabivanje s protidokazi, ko pa ne da nobenega dokaza, to ni nič. Od nas zahteva neke protidokaze svojim izmišljitinam. To je žaljivo, da od ljudi, od katerih terja neke odgovore, pričakuje neko podložnožniško priznanje svojih blodenj in potem je užaljen, ko se nihče noče igrati njegove igrice.

Starodavni ::

aston_11

Podpis:

Svoje hipoteze moraš dokazat sam, ne pa drugi! Če tega nisi sposoben si navaden lenuh in pametnjakovič, ki ga ne moreš jemat za resno osebo.

Resna oseba bo svoje hipoteze skušala podkrepiti in dokazat, če se izkaže da se moti bo hipotezo vrgla skozi okno in postavila novo in jo skušala dokazat dokelr ne pridemo do tega, da je hipoteza dokazljiva, to postane teorija in z vedno več dokazi teorija postane dejstvo.

Tako deluje znanost in znanstveni principi.

Ti blisk pa kršiš te znanstvene principe že s tem, da siliš folku, da mora sam zbrat dokaze za tvoje blodnje. Ne hvala, kar sam si jih naberi.

Jaz sem svoje protidokaze pokazal, da so bili contraili že v preteklosti, praktično datirajo odkar se uporablja letalsko gorivo za pogon letal. In jih je vedno več z gostoto letalskega prometa in obratno.

dzinks63 ::

Danes je namreč nebo nad slovenijo tako zelo počrtano in prečrtano, da mora biti že največjemu skeptiku jasno, da to ne morejo biti redne letalske linije.
Brez, da gremo iskat dokaze po internetu.
Torej zanimajo me mnenja, dokazi so na nebu.


Kakšni dokazi? ,
da skeptiku jasno, da to ne morejo biti redne letalske linije.

To so redne letalske linije

Prav tako lahko na tem videu vidimo sledi, ki so dobesedno nemogoče za letalsko linijo, torej?

Za tisti video z obračalnimi krogi letal, to so sledi letalske avtošole, ko obrnejo in se vrnejo na letališče.

Zdaj pa še eno vprašanje, zakaj pred 20 leti tega ni bilo, kaj se je v gorivu tako drastičnega spremenilo?

Seveda je bilo, vedno je bilo, izpolnjeni morajo biti fizikalni pogoji, da se vse skupaj poklopi.

Pa kaj morajo res vse po TV objavit, da folk verjame da je res?

TV je tazadnji medij kateremu moraš verjeti.

Naprimer, v soboto lepo vreme jasno nebo in letala, seveda izpuhi izginjajo, ne ostajajo na nebu v nedeljo isto jasno vreme, izpuhi ostajajo na nebu črte križem kražem.
Pritisk zraka približno enak.

Vse skupaj ni odvisno samo od pritiska zaraka, fizika okoli teh pojavov ti je popolna neznanka.

niti stavka od teh strani nisi prebral in še vedno čakam na protidokaze

oz. dokaze da to ni res kar sem objavil.

Če hočeš nekaj dokazati, ker hočeš aktualno preverjeno fiziko postaviti na glavo, si ti tisti kateri mora to narediti in dokazati, če ti bo to uspelo, ti nobelova nagrada ne uide.

. Konstruktivna debata deluje kot na sodišču, jaz predložim dokumente ti predložiš dokaze, da to ni res.

Zadevo si obrnil na glavo, v tem primeru ti trdiš da je s sledovi na nebu nekaj narobe, vsem je jasno da tako po fizikalnih zakonih mora biti, v tem primeru je na tebi, da to ne drži, da to no res in da sesuješ vse to z tvojimi dokazi.

Bomo videli kdo je retardiran, ko bo to na POPTV? boš potem priznal?

Če že hočeš nekaj dokazati, daj vse skupaj na instutut Jožefa Stefana, da ti naredijo profesionalno expertizo, ne pa na POP TV kjer nimajo pojma o pojmu.

Sicer pa če bodo še naprej padale takšne nebuloze, bo tema šla pod ključ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

BigWhale ::

Blisk je izjavil:

No ok, ker se pač nikomur ne da pogledat iza ekrana čez okno, naj mi kdo od vas pojasni tole letalsko linijo, za katero ni treba bit ravno strokovnjak in ni treba imet IQ ravno 150, da se vidi da nekaj ne štima.
Aston LOL pozanimal sem se večkrat in ja izpuh pri normalnem letalu brez barija in aluminija izgine po nekaj minutah.


Sedaj pa preberi post od JanKa, ki je v tej temi, ze kar nekaj casa nazaj izracunal koliko barija bi potreboval, ce bi hotel uspesno kontaminirati zemljo z njim.

https://slo-tech.com/forum/t222419/p221...

Lahko podas kaksen kriticen komentar, kje na primer se je JanK zmotil s svojim izracunom, ce se je.

PS: Razlage, da letala nimajo barija/aluminija in da posipavajo majhne nano robotke s katerimi nas potem kontrolirajo, ne sprejemo.

ahac ::

kot so pred 20 leti, črte za letali so izginjale ne glede na višino in temperaturo zraka, ni ostalo sledi zadaj več kot 2 ali 3 minute

Kako potem razložiš, da se spomnim, da sem kot otrok gledal te črte in jih je bilo ravno tolk kot zdaj? So mi ustavil fake spomine? Iluminati? Američani? Aliens?
Jih pa med vojno na Balkanu mogoče res ni blo tolk, ker je bilo pač manj prometa.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

energetik ::

Blisk je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Trditev - dokaz - zaključek. Lepi strani kot hočeš.

niti stavka od teh strani nisi prebral in še vedno čakam na protidokaze

oz. dokaze da to ni res kar sem objavil.
Ne gre stvar tako. Ti si prišel z absurdno idejo, da so sledi za letali dandanes nekaj posebnega oziroma posledica zarote. Na tebi je, da to izredno trditev dokažeš, ne na ostalih, da damo neke protidokaze proti zalaseprivlečeni trditvi.
Torej dokaži - pa ne z nekimi absurdnimi linki, ampak ali z pravo znanstveno študijo, ali priskrbi posnetke in laboratorijske analize letalskega goriva, ali pa laboratorijske analize vzorca zraka iz letalske sledi.
Dokler pa tega ne narediš (ali kdo drug) pa velja povsem enostavna razlaga, da je na nebu kondenzirana vodna para, ki izhlapi različno hitro v odvisnoti od RH na tisti višini. Pika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Mipe ::

ahac je izjavil:

kot so pred 20 leti, črte za letali so izginjale ne glede na višino in temperaturo zraka, ni ostalo sledi zadaj več kot 2 ali 3 minute

Kako potem razložiš, da se spomnim, da sem kot otrok gledal te črte in jih je bilo ravno tolk kot zdaj? So mi ustavil fake spomine? Iluminati? Američani? Aliens?
Jih pa med vojno na Balkanu mogoče res ni blo tolk, ker je bilo pač manj prometa.


Ma ne, motiš se, to so bile bakine bele vrvice za obešanje perila, ki si ga videl, ko si se pod njimi kobacal po travniku.

Matev ::

Možnost konstruktivne debate ali nezmožnost le te pove dovolj o določenih ljudeh, zato zame je tole zaključeno, razen če bo kdo podal kak pameten protiargument in ne bo tipa.
"zato ker sem jaz tako rekel" ali "zato ker je mama tako rekla", takih zadev je dovolj v politiki, ki me tu ne zanima.


blisk kar svoj post si preberi kot odgovor tebi

...
komot zbrišete tudi ta post... itak je brezveze

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

pegasus ::

Pismo spet en pameten ... Blisk poglej si vremensko napoved in ugotovi, zakaj so sledi danes na nebu veliko bolj obstojne kot so bile npr. v začetku tedna.

In ja, tudi pred 20imi leti so bili dnevi, ko sledi niso bile obstojne in dnevi, ko so bile. Tako bo tudi čez 20 let.

BlaY0 ::

Zanimivo, včeraj sem čisto tako za foro, bilo je okrog 18h, pogledal gor in naštel 9 letal... niti eno ni spuščalo gnojnice za sabo in tudi sicer ni bilo na nebu noben sledi gnojnice. Hmm, zgleda da so se vse letalske družbe zmenile, da 11. oktobra 2013 ne bodo spuščale gnojnice.

PacificBlue ::

Včeraj, vsaj koliko je sijalo sonce je bilo moč opaziti dosti meglic in oblakov povzročenih s contraili. Se razlezejo čez nebo pa ti kradejo pogled na modrino neba.

Ziga Dolhar ::

PacificBlue je izjavil:

Včeraj, vsaj koliko je sijalo sonce je bilo moč opaziti dosti meglic in oblakov povzročenih s contraili. Se razlezejo čez nebo pa ti kradejo pogled na modrino neba.


Zanimiva personifikacija.

(Po tem se pa počasi konča ...)
https://dolhar.si/

PacificBlue ::

Ja, tko je da chemtraili ne obstajajo. Tudi nikoli niso sprejali neba, da bi zastrupljali ljudi. Nobena raziskava tega ni potrdila, ali kakrsnekoli meritve.
Skovanko "chemtrail" je izumil Art Bell, znani ufolog in radijski voditelj iz 90 let. Čeprav mogoče je, da je bil to tudi Val Valerian. Vse skupaj se je v glavnem razširilo v začetku 90 let prejsnjega stoletja. In ljudje so pobrali to kot vroče žemljice..in ljudje imajo domislijo. Vse skupaj je prišlo tako daleč, da je celo senator Kuchinich leta 2001 predstavil senatu HR 2977, nov zakon, ki bi prepovedal uporabo orožja v vesolju, med njim je omenjeno tudi exotic weapons-chemtrails. Besedilo so morali zaradi tega kasneje spremeniti oz popraviti.
Je pa obstajala ideja, da bi s kovinskimi delci posipali ozračje, in tako vplivali na podnebje. Kar opisuje Walsbachov patent. Pa omenjeno je tudi v enem poročilu trilateralne aka bilderberg skupine, ki omenja isto stvar.

Meteorolgi so morali zaradi contrailov izumit novo vrsto oblakov..

in ti oblaki mene motijo. V mestu ljudje ne gledajo tako pogosto v nebo, tule na podezelju pa je mal drugače.

Mipe ::

Tako je tudi nastala vera. Ljudje so se čudili naravnim pojavom, ki jih niso znali pojasniti, in so izumili razne bogove.

MilanP ::

PacificBlue je izjavil:

in ti oblaki mene motijo. V mestu ljudje ne gledajo tako pogosto v nebo, tule na podezelju pa je mal drugače.


kok sele mestne srajce mot smog k ga delate podezelci k se z avti zguzvate u sluzbe

pa nikome nista

PacificBlue ::

Unbelievable:).

Mogoče bi moral drugače napisat, če bi jaz živel v mestu, ne bi tako gledal v nebo. A je bolje?:).

Senitel ::

PacificBlue je izjavil:

Meteorolgi so morali zaradi contrailov izumit novo vrsto oblakov..

In katera vrsta je to?

Matev ::

pacific blue

a res ne vidiš da te imajo za norčka
?

in jim sploh ne zamerim

PacificBlue ::

Senitel je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Meteorolgi so morali zaradi contrailov izumit novo vrsto oblakov..

In katera vrsta je to?


contrail cirrus?

Matev

Stulti est aliena curare, sua negligere.

lonz ::

Mene pa samo zanima zakaj se tile ki bi naj chemtraile delal ne spametujejo in špricajo samo ponoč...? Problem solved.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Matev ::

PacificBlue je včeraj ob 18:53:07 izjavil:
Meteorolgi so morali zaradi contrailov izumit novo vrsto oblakov..


ja tu so tipi oblakov - tudi contrail med njimi med sekcijo razno
List of cloud types @ Wikipedia

na da ti pomagam
Contrails (/'k?ntre?lz/; short for "condensation trails") or vapor trails are long thin artificial (man-made) clouds that sometimes form behind aircraft. Their formation is most often triggered by the water vapor in the exhaust of aircraft engines, but can also be triggered by the changes in air pressure in wingtip vortices or in the air over the entire wing surface.[1] Like all clouds, contrails are made of water, in the form of a suspension of billions of liquid droplets or ice crystals.

se pravi nič zarote tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

francek1 ::

Najboljša je navedba na strani, ki podpira teorijo:

"da se mora vsak sodelavec Air Berlin zavezati, da se bo cepil proti Morgellonovi bolezni, bolezni norih krav in paranoji? Kdor cepljenje zavrne, umre najkasneje v stotih letih za nekim skrivnostnim staranjem vseh organov."
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

PacificBlue ::

Matev

Verjamem, da večina ljudi tu gor VE, kaj so to contraili, kako nastanejo in v kaj se lahko spremenijo, torej v cirrus oblake, like cirrus unicus.
Moj namen ni bil debatirat o tem, niti nimam želje odkrivat tople vode.
Sem želel samo opisati, kako so nastale teorije o chemtrailih, da ne bi kdo mislil, da je mogoče kaj kančka resnice v tem.

Goran's Blog ::

Jaz osebno večje neumnosti nisem še bral:
http://www.ujet.si/senzacionalno-razkri...

Kaj vi mislite o tem?:)

jype ::

Da sem že bral večje neumnosti, ampak ta pride precej blizu največjim.

mirage ::

Moraš met kar domišljijo, da razviješ tako teorijo :D

jype ::

Če je kdo morda željan branja podobnih reči, lahko toplo priporočam http://www.ati-e-import.si/

CoolBits ::

mirage je izjavil:

Moraš met kar domišljijo, da razviješ tako teorijo :D

Al pa moraš bit vsaj malo trčen...

Goran's Blog ::

Sploh ne morem verjeti, da folk res verjame v to stvar in jih ni malo!

jype ::

Trik je prodajat te reči zgolj tistim, ki ne bodo tožili.

Hayabusa ::

Saj so ko t.i. iskalci zarot govorili, da NSA po svetu prisluškuje, kar se prisluškovati da, so bili označeni za vaške posebneže in norce, o tej temi se bo razkrilo čez 5-10 let, ko bodo skeptiki lahko končno utihnili in se posvetili iskanju drugih iskalcev zarot.

jest10 ::

Hayabusa je izjavil:

Saj so ko t.i. iskalci zarot govorili, da NSA po svetu prisluškuje, kar se prisluškovati da, so bili označeni za vaške posebneže in norce, o tej temi se bo razkrilo čez 5-10 let, ko bodo skeptiki lahko končno utihnili in se posvetili iskanju drugih iskalcev zarot.

Poleg iskalcev zarot je o prisliškovanju govoril še marsikdo.
O kemtrejlih, UFOtih, reptilih,... pa govorijo/te samo bluziči.

Matako ::

NSA je bila zvezda člankov o bližnjicah v PGP/RSA kriptografiji že v zgodnjih devetdesetih.
Da o takratni polemiki okrog "prepovedi" uporabe kriptografije zaradi ogoržanja državne varnosti sploh ne govorimo. Ok, ni kraljevala samo NSA, se je pa čisto dovolj omenjala.
Wired Magazine roba. Še celo na BBC so se kdaj pojavili s svojimi rabotami že v prejšnjem stoletju.

Mimogrede, enkrat takrat so se tudi pojavili prvi HAARP članki. :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mipe ::

Danes sem pa opazil chemtraile. Ne, ne na nebu - na ulici, ko so se vlekli za pretirano nadišavljenimi damami. Komaj sem dihal! 8-O

jype ::

Hayabusa> Saj so ko t.i. iskalci zarot govorili, da NSA po svetu prisluškuje, kar se prisluškovati da, so bili označeni za vaške posebneže in norce

Ne, to ni res. Mene ni nihče označil za norca. Rekli so, da sem paranoik, a ker so vedeli, da imam prav, je pri tem ostalo.

Mipe> Danes sem pa opazil chemtraile. Ne, ne na nebu - na ulici, ko so se vlekli za pretirano nadišavljenimi damami. Komaj sem dihal! 8-O

Srečo imaš - te substance so narejene tako, da kontrolirajo tvoj um! Če bi jim uspelo prodreti vanj, se ne bi spominjal ničesar!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

IQ42 ::

OK. Kar se mene tiče, Oswald ni ubil JFKja. Area 51 obstaja. In ja, 9/11 je bil uprizorjen s točno določenim ciljem. In ja, tudi ufote sem že videl, ne enkrat.

Apak tole s chemtraili je pa res totalno mem!
I have learned from my mistakes
and I am sure I can repeat them exactly.

Starodavni ::

IQ42, vse kar si naštel je tudi totalno mimo...

a to, da so ti chemtraili mimo, ker je to večji absurd kot tisto, kar si ti naštel...

area51 obstaja, tega ne bom zanikal, vendar tam ni nobenih ufojev, so samo letala in prototipi, ki jih testirajo, in menda še tega tam ne delajo več, ker je preveč znan kraj.


Blagor ignoranci in zavedenosti. Res ne vem, kako lahko vi živite vsak dan v laganju samega sebe in odpovedi razumne skeptičnosti, ne skeptičnosti teoretikov zarot.

Goran's Blog ::

Starodavni je izjavil:

IQ42, vse kar si naštel je tudi totalno mimo...

a to, da so ti chemtraili mimo, ker je to večji absurd kot tisto, kar si ti naštel...

area51 obstaja, tega ne bom zanikal, vendar tam ni nobenih ufojev, so samo letala in prototipi, ki jih testirajo, in menda še tega tam ne delajo več, ker je preveč znan kraj.


Blagor ignoranci in zavedenosti. Res ne vem, kako lahko vi živite vsak dan v laganju samega sebe in odpovedi razumne skeptičnosti, ne skeptičnosti teoretikov zarot.


Najbolj znana je pa Area Ljubljanski Parlament:D
Da vidiš tam kakšne prototipe delajo :D
Drgači, pa ja tisti ki verjame chemistralom mu manjka 15 do 12h.

Matako ::

Goran's Blog je izjavil:


Najbolj znana je pa Area Ljubljanski Parlament:D


Ne pozabimo seveda na Kuščarje. V vsako državo so hoteli podtakniti enega. Pri nas je bil Melancan (kdo nekaj le!), na srečo smo ga odstranili!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

IQ42 ::

Pa res. Kuščarji, benti. How could I.
I have learned from my mistakes
and I am sure I can repeat them exactly.

IQ42 ::

Starodavni je izjavil:

IQ42,

area51 obstaja, tega ne bom zanikal, vendar tam ni nobenih ufojev, so samo letala in prototipi, ki jih testirajo, in menda še tega tam ne delajo več, ker je preveč znan kraj.


Blagor ignoranci in zavedenosti. Res ne vem, kako lahko vi živite vsak dan v laganju samega sebe in odpovedi razumne skeptičnosti, ne skeptičnosti teoretikov zarot.

O. Torej si bil tam in so ti vse pokazali?
I have learned from my mistakes
and I am sure I can repeat them exactly.

Smurf ::

IQ42 je izjavil:

Starodavni je izjavil:

IQ42,

area51 obstaja, tega ne bom zanikal, vendar tam ni nobenih ufojev, so samo letala in prototipi, ki jih testirajo, in menda še tega tam ne delajo več, ker je preveč znan kraj.


Blagor ignoranci in zavedenosti. Res ne vem, kako lahko vi živite vsak dan v laganju samega sebe in odpovedi razumne skeptičnosti, ne skeptičnosti teoretikov zarot.

O. Torej si bil tam in so ti vse pokazali?

Jaz recimo se nisem bil na severnem polu a vem, da bozicka ni.

Oz. dokazovanje je na drugi strani.

Matev ::

tema bi bila za zaklenit

in to že od začetka

jype ::

Jaz se bolj nagibam k konstruktivnejši rešitvi. Ustanovi se nov oddelek za komedijo absurda in se to in tej podobne teme prestavi vanj.

M-XXXX ::

««
28 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012501 (9827) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713379 (9572) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233733 (2574) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284169 (3357) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410130 (8282) imagodei

Več podobnih tem