» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
27 / 29
»»

jype ::

globalna80> Contraili izginejo.

Ne.

globalna80> Poleg tega se kemične sledi chemtraili spuščajo iz dodatno namontiranih orodij za to. Sodeloval naj bi Nato v sodelovanju z vladami in vzrok naj bi bil uradno globalno segrevanje.

Ne.

Contraili so kondenzirane kapljice vode, ki lahko izhlapijo nazaj v ozračje, če so razmere ustrezne. Če niso, ne morejo. Oblačnost na višini nastane tudi brez njih, take oblake pa imenujemo stratocirusi: Cirrus cloud @ Wikipedia .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

pegasus ::

Poleg tega v izpuhu motorjev ni samo vodna para, je še množica drobnih sajastih delcev, ki predstavljajo odlična kondenzacijska jedra. Če je v višinah vlažen zrak, se začne voda na njih izločati. Zato kondenzacijske sledi "rastejo".

Poglej si še današnjo vremensko karto, ti bo hitro marsikaj jasno.

Mipe ::

@globalna90, misliš, da bi kdorkoli od NATO-vega osebja zavestno sodeloval pri spuščanju kemikalij na svojo družino? Veš, koliko osebja šteje NATO? Zakaj ni niti eden pisnil o tej zaroti? So zagrozili prav vsem, vsakega posebej podmazali, da bi lahko nemoteno razpečevali kemikalije po nebu, čeprav obstajajo toliko bolj učinkovite (in cenejše!) metode za okužitev populacije? Kje so NATO-vi žvižgači?

Poleg tega lahko sam preveriš VSE prelete Slovenije, ugotoviš, kaj so tovorili, od kod so prišli in kam so šli. Lahko preveriš modele teh letal. Daj, spravi se na delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

_commandos_ ::

innerspace ::

Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

globalna80 ::

jype je izjavil:



Contraili so kondenzirane kapljice vode, ki lahko izhlapijo nazaj v ozračje, če so razmere ustrezne. Če niso, ne morejo. Oblačnost na višini nastane tudi brez njih, take oblake pa imenujemo stratocirusi: Cirrus cloud @ Wikipedia .


contrail je pojem za sledi vodne vlage, ki jih spuščajo motorji reaktivnih letal in hitro izginejo za letalom, pojavijo se le ob izrednih pogojih, sicer niso vidne
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

PaX_MaN ::

Nehi trolat.

Truga ::

Sej ne trola to je vse res. Lej, chemtraili so bli ze v ww2 (saj takrat ni blo reaktivnih letal, kateri edini puscajo contraile):

innerspace ::

@globalna - poglej si linke, ce si zelis resnice.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

globalna80 ::

Jaz ne govorim o contrailih. Iz teh ne rata noben oblaček. Govorim o geoinženiringu. O zmanjševanju temperatur. Podpisane naj bi bile zaveze o molčečnosti.

Po mnenju Hagbergove je zapraševanje neba združena operacija vojne obveščevalne službe ZDA (CIA) in službe za narodno varnost ZDA (NSA), kot tudi švedske vlade v svoji lastni državi, z namenom spreminjanja atmosferskih pogojev z namernim pršenjem aerosolov. In v tej ''nevarni'' mešanici aerosolov so vsebovane različne kemične komponente, virusi in virusni delci, kovine kot aluminij in barij, za kateri je že bilo dokazano, da se kopičita v vodnih zajetjih in zemlji po vsem svetu. (http://chemtrails.cc/)


http://www.naturalnews.com/037451_chemt...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Mipe ::

says Swedish Green Party leader Pernilla Hagberg


Prvič, ta baba sploh ni vodja švedskih zelenih. Poguglaj, v resnici je nepomembna glavarka manjše skupine iz kraja s štiri tisočimi prebivalci.

Prav tako je verodostojna kot ti: nekaj je pobrala na internetu in zdaj to izrablja za lastno promocijo.

globalna80 ::

To ni pomembno kdo da informacijo. Pomembno je če se jo da preveriti.

Pomembno je, kar vidiš z lastnimi očmi. Danes sem bil na dolgem sprehodu in vem kaj sem videl. Videl sem črte iz katerih so nastajali oblački. Nekoč sem tudi opazoval contraile in vem kakšna je razlika.

Nisem pa kriv, da se nekaterim ne da premaknit z računalnika in prepričat.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Senitel ::

globalna80 je izjavil:

Jaz ne govorim o contrailih. Iz teh ne rata noben oblaček.

Iz česa pa nastane oblaček?

globalna80 je izjavil:

Govorim o geoinženiringu. O zmanjševanju temperatur. Podpisane naj bi bile zaveze o molčečnosti.

Note to self: Moram si spisat en browser plugin, ki bo enostavno vse okrog "naj bi" pobrisal, pa kjer koli že to najde.

globalna80 ::

Če te zanima kako ustvarijo umetne megličaste oblačke si preberi:

Znanstveniki iz Carnegie Institution so našli novo rešitev, s katero bi Zemljo ubranili globalnega segrevanja. V ozračje bi izpustili drobne delce, aerosole, ki bi odbijali sončno energijo nazaj v vesolje, modro nebo, ki smo ga vajeni, pa bi postalo skoraj belo.


http://carnegiescience.edu/news/geoengi...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Mipe ::

globalna80 je izjavil:

Nisem pa kriv, da se nekaterim ne da premaknit z računalnika in prepričat.


Kot ljubitelj narave sem zunaj pogosteje, kot si misliš. Dosti teh sledi sem videl, zadnja leta jih je več, ker je tudi več letalskega prometa. Tele danes niso nič posebnega.
Jasen poletni dan, sinje nebo, dolge bele sledi bolj pritegnejo pozornost.

Sicer pa naslednjič poglej tole: http://www.flightradar24.com - sam lahko preveriš, katera letala prečkajo nebo in prdijo kemikalije. Prav ta hip Slovenijo preletava deset letal, kmalu še več. Zaradi svoje lokacije lahko iz Ljubljane vidiš skoraj vsa, ker pač letijo precej visoko. Nad Trebnjem se križata dve sledi, kar se ujema s potmi teh letal. Ravno nastaja nova sled, ki jo pušča še eno potniško letalo pri preletu Dolenjske.

Nič novega. Zgoraj je prometno, visoko nad tlemi je ledeno mrzlo in para se hitro kondenzira, sploh ker že nekaj časa ni bilo dežja in je precej sranja v zraku, okrog katerega se para kondenzira.

globalna80 ::

Uradno se govori o teh rešitvah tako da ne vem zakaj je za vas to nepredstavljivo. Poglej si zgornji link Carnegie institution for Science, geoinženiring - Whiter Sky.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

innerspace ::

globalna80 je izjavil:

To ni pomembno kdo da informacijo. Pomembno je če se jo da preveriti.

Pomembno je, kar vidiš z lastnimi očmi. Danes sem bil na dolgem sprehodu in vem kaj sem videl. Videl sem črte iz katerih so nastajali oblački. Nekoč sem tudi opazoval contraile in vem kakšna je razlika.

Nisem pa kriv, da se nekaterim ne da premaknit z računalnika in prepričat.


Ce bi v oceh imel vgrajen spektroskop, bi takoj ugotovil, da so chemtrejli zgolj kontrejli. Razliko naredijo tvoji mozgani, ki oblikujejo "realnost" na podlagi zablod, s katerimi so se futrali.

"Nekoc"(se nanasa na tvoje opazovanje kontrejlov) so bili atmosferski pogoji drugacni od danasnjih, kot so danasnji drugacni od jutrisnjih. Ko bos to zastopil, ti bo jasno, zakaj gre za enak pojav, kontrejle.

Kriv si, da se ti ne da pozanimati kako te zadeve(vreme - zracni tokovi, razlicne stopnje rel. vlaznosti, temperature...) delujejo in sebe ter ostale prepricujes, da vidis nekaj, cesar ni.
Btw, "NaturalNews" ni kredibilen vir informacij, to bi lahko ze zdavnaj dojel.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

globalna80 ::

Chemtraili ne prihajajo iz iste odprtine kot contraili. Pogledal sem si kako na letalo namontirajo to bolj ob strani in potem to spuščajo.

Se pravi če bi jaz recimo res želel spuščati chemtraile bi gledalec spodaj rekel ah to je običajni contrail?
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

globalna80 ::

Na BBc-ju o modifikaciji vremena.

Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Tega ni pri nas. Če bi se šli modifikacijo vremena, bi o tem že vedeli. Noben politik si ne more ne pripisovat zaslug v javnosti.

CaqKa ::

globalna, če praviš da si se z lastnimi očmi prepričal, da je zadeva preverljiva, potem prosim povej za koliko se je temperatura zaradi tega spremenila.

globalna80 ::

Ta moment, tisti ki ste v Lj, dejte prosim pogledat v nebo. Zelo nenavadno. Imamo navadne oblake in za njimi in pred njimi neke saje, neke razpostrajoče se beline. Vse zgleda nenaravno ampak bomo vsaj imeli 1 ali 2 stopinji manj. V tem trenutko zablokirano sonce.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

globalna80 ::

Poznam oblake, poznam pa tudi uradni geoinženiring, umetne aerosole. Zaradi takih lahko elite počnejo kar želijo. Taki nikoli ne bi pogruntali kdaj so ali kdaj bodo začeli izvajati napovedano rešitev iz linkanega inštituta v prejšnjih postih.

Ben Kravitz, post-doctoral research scientist at the Carnegie Institution for Science's Dept. of Global Ecology on the Stanford University campus discussing:




Znanstveniki iz Carnegie Institution so našli novo rešitev, s katero bi Zemljo ubranili globalnega segrevanja. V ozračje bi izpustili drobne delce, aerosole, ki bi odbijali sončno energijo nazaj v vesolje, modro nebo, ki smo ga vajeni, pa bi postalo skoraj belo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

V Sloveniji jih ne izpuščajo. Ni denarja ne motiva zanje.

Matev ::

V ozračje bi izpustili drobne delce, aerosole, ki bi odbijali sončno energijo nazaj v vesolje,


glede na ekstremne temperature
tega zagotovo ne počnejo

innerspace ::

Globalna80> Poznam oblake...

HA!

Ocitno ne ves, da so na razlicnih visinah in so zato eni bolj, drugi manj osonceni. Svasta.

Danes opoldan sem slucajno bil v LJ in opazoval t.i. križe na nebu, tiste "nasprejane". Sem takoj vedel, da bom danes zvecer spet bral tole temo.

"Ob pogledu na nebesna znamenja me je prežela spokojnost in uzrl sem Jezusa. Kdo ve katere kemikalije so v meni sprozile tako prijetno dozivetje. Hvala tistim, ki to pocnejo(tretja oseba mnozine), zaradi njih sem razsvetljen. Sedaj verjamem. Sedaj vem."

Avtor: Innerspace
Vir: TheObviousNews
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

Blisk ::

Zanima me je to še teorija zarote ali je dejansko nekaj narobe s tem?
Danes je namreč nebo nad slovenijo tako zelo počrtano in prečrtano, da mora biti že največjemu skeptiku jasno, da to ne morejo biti redne letalske linije.
Brez, da gremo iskat dokaze po internetu.
Torej zanimajo me mnenja, dokazi so na nebu.

Truga je izjavil:

Sej ne trola to je vse res. Lej, chemtraili so bli ze v ww2 (saj takrat ni blo reaktivnih letal, kateri edini puscajo contraile):



Zadevo so uporabljali že med Vietnamsko vojno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

MilanP ::

Blisk je izjavil:

Danes je namreč nebo nad slovenijo tako zelo počrtano in prečrtano, da mora biti že največjemu skeptiku jasno, da to ne morejo biti redne letalske linije.


ti si pa res hud strokovnak za letalski promet, tko da ti vse verjamemo

not

Aston_11 ::

Takega skeptika ni, da bi sledil domnevi o nerednih letalskih linijah.
Lepo bi bilo, da bi se blisk in podobni malenkost pozanimali o osnovah fizike, recimo kondenzaciji, predenj iz najbolj osnovne fizikalne razlage preskočijo na bolj komplicirano domnevo o tem, da se v tistih repih skrivajo marsovski zvitorepi s sodobnih fenskih puhalnikom pare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Smurf ::

Blisk je izjavil:


Danes je namreč nebo nad slovenijo tako zelo počrtano in prečrtano, da mora biti že največjemu skeptiku jasno, da to ne morejo biti redne letalske linije.

Hoces reci, vsakemu pol inteligentnemu cloveku je jasno, da to kar si ravno povedal ni noben argument. Sploh ni nujno, da je bilo vec letal na nebu kot ponavadi, cisto mozno, da se je le tebi tako zdelo (morda zato, ker je bilo jasno). Potem tudi, ce bi bilo vec letal se zmeraj ne bi nic dokazal (lahko jih je pac preprosto tisti dan letelo vec). Skratka potrudi se malce bolj, tale izjava je bila precej naivna.

Blisk ::

No ok, ker se pač nikomur ne da pogledat iza ekrana čez okno, naj mi kdo od vas pojasni tole letalsko linijo, za katero ni treba bit ravno strokovnjak in ni treba imet IQ ravno 150, da se vidi da nekaj ne štima.
Aston LOL pozanimal sem se večkrat in ja izpuh pri normalnem letalu brez barija in aluminija izgine po nekaj minutah.

Torej kakšna letalska linija je tole? Posneto zjutraj


ali pa tole, redne letalske linije :)


in ja videl sem 2 letala, ki sta ravno takrat letela tukaj in za sabo puščala sledi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Blisk ::

Pa še lepo pojasnjena razlika med vodnimi parami pri navadnem izpuhu in pri kemičnem izpuhu.
Prav tako lahko na tem videu vidimo sledi, ki so dobesedno nemogoče za letalsko linijo, torej?

Aston_11 ::

Pozanimaj se še n+1 krat. Oziroma vzemi kaj pametnega v roke in se nauči, okrog česa se ti kondezira voda. Ne boš sedaj trdil, da je okrog moje hiše polno barija in aluminija, ker imam meglo? Ti ne bo škodilo. Za nas, ki smo dejansko hodili v šolo in smo morali argumentirati svoje trditve, je trditev, da je nekaj res zato, ker sem se n-krat pozanimal, bedarija, nevredna argumentirane debate, v šoli pa ti niti cveka ne bi dali za tako floskulo.

Če lepiš slike, potem povej, kaj trdiš in nato to argumentiraj. Če ne veš, kaj je argument, googlaj za argumentom in si med drugim poglej logical falacies.

Ne gre, da bi ugibali, če misliš in kaj sploh misliš in namesto tebe opravljali domačo nalogo.

Pardon: - tema je v loži, torej namenjena raznim entuziastom tipa WTC je plod ameriške zarote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Smurf ::

Tudi, ce je tema v Lozi se pricakuje nek minimalni nivo argumentirane debate.

@Blisk mocno sumim, da vlozis niti trohico razmislekav to kar pises. Primer: Gor si dal random sliki posneti na neznani lokaciji ob neznanem casu. Me prav zanima kako bi se po tvojem naslo letalo na podlagi teh podatkov :)? S kristalno kuglo?

Sedaj pa se glede vsebine slik to, da letala puscajo sled zna opaziti vsak 5 letni otrok, vseeno ti cestitam zato, zakaj se to zgodi se pa uci nekje v osnovni soli (in je bilo tukaj ze 100x razlozeno).

Skratka dvigni nivo debato, to ni za nikamor.

Aston_11 ::

Od bliska tega ne pričakujem - benefit of ignorance!

moderator ::

Chemtrailsi :))

A ni čudn da jih nikol ni ko je nad srednjo evropo suh zrak in območje visokega zračnega pritiska?

Takrat so chemtrailerji čist vedno na dopustu.

ProGo ::

Blisk to veš da se zračne gmote premikajo, temu se reče veter. Ki ni vedno enakomeren. Torej nekje piha bol, drugod manj, v različnih smereh...

No in potem se kondenzat ukrivi, in nastane "nemogoča sled".
Malo prosim premisli, preden pišeš.

Blisk ::

Smurf je izjavil:

Tudi, ce je tema v Lozi se pricakuje nek minimalni nivo argumentirane debate.

@Blisk mocno sumim, da vlozis niti trohico razmislekav to kar pises. Primer: Gor si dal random sliki posneti na neznani lokaciji ob neznanem casu. Me prav zanima kako bi se po tvojem naslo letalo na podlagi teh podatkov :)? S kristalno kuglo?

Sedaj pa se glede vsebine slik to, da letala puscajo sled zna opaziti vsak 5 letni otrok, vseeno ti cestitam zato, zakaj se to zgodi se pa uci nekje v osnovni soli (in je bilo tukaj ze 100x razlozeno).

Skratka dvigni nivo debato, to ni za nikamor.


No torej, kot sem rekel že nekajkrat folk ne bere in dela takoj zaključke že ko prebere prvi stavek.
Lokcaija Ljubljana, danes ob 7h zjutraj.
Zdaj pa še eno vprašanje, zakaj pred 20 leti tega ni bilo, kaj se je v gorivu tako drastičnega spremenilo?
Ali vsi tisti whistleblowerji LAŽEJO, ki so povedali, da se to dejansko dogaja in celo kako zelo zapleten je postopek pri polnjenju rezervarja, zato, da še piloti tega ne opazijo?

In še zadnji dvom, naprimer, zdaj se ratificira, da se bo geoinženiring začel izvajati uradno, torej ali ni malo čudno, da bodo zdaj, ko folk s prstom kaže že nekaj časa na tele zadeve pa to uradno začeli delati, me prav zanima, kaj boste pa takrat rekli ko bo zadeva zgledala identično?

Pa kaj morajo res vse po TV objavit, da folk verjame da je res?

Aston_11 je izjavil:

Od bliska tega ne pričakujem - benefit of ignorance!

Brez komentarja, takoj ko si napisal WTC = ni zarota mi je bilo jasno, da ti ni nič jasno.
Vse kar je znaš dajati protiargumente, ki to dejansko niso, ker so samo tvoja razmišljanja breu podkrepljenih dokazov.
Tako kot moram jaz dokazati, da imam prav, moraš tudi ti da nimaš, blebetanje NI dokaz.

ProGo je izjavil:

Blisk to veš da se zračne gmote premikajo, temu se reče veter. Ki ni vedno enakomeren. Torej nekje piha bol, drugod manj, v različnih smereh...

No in potem se kondenzat ukrivi, in nastane "nemogoča sled".
Malo prosim premisli, preden pišeš.

Zanimivo je to, da večina od vas tega NE spremlja in govorite na pamet, niti toliko ni nihče da bi kdo prlimal znanstveno podkrepljen dokaz.
Naprimer, v soboto lepo vreme jasno nebo in letala, seveda izpuhi izginjajo, ne ostajajo na nebu v nedeljo isto jasno vreme, izpuhi ostajajo na nebu črte križem kražem.
Pritisk zraka približno enak.
Razloži zakaj? pa ne tvoje mnenje pač pa dokaz!

Pa če ti NE verjameš ali to avtomatsko pomeni da pa to ni res? ti jaz povem da NE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Starodavni ::

Jezus Kristus, še en, ki nima pojma in misli da je z branjem internetnih strani zajel vse znanje

http://contrailscience.com/contrail-pho...

Poglej si to povezavo, contraili obstajajo odkar imamo letala na gorivo, poglej tudi med drugo svetovno vojno so bili contraili.

Danes jih je pač več, ker je v zraku več letalskga prometa kot ga je bilo med in prva leta po drugi svetovni vojni.

Pa tudi z izračuni so dokazali, da z barijem in aluminjiem ne bi pokril niti 1 promil površine zraka po celemu svetu in hkrati bi letno porabljal 600 milijard $, to je več kot pa letni proračun ZDA.

A ni očitno, da je "zastrupljanje" premalo učinkovito in predrago, temu se reče cost/effect razmerje.

Samo teoretiki zarot in kospiratoriki bodo pa še naprej lajali svoj prav, zakaj, ker so ujeti v svoj okvir in nočejo poslušati kritike in druga mnenja ter pretuhtat račune. Nočejo, ker bi jim podrlo njihov ljubljeni fantazijski svet, ki nima nobene veze z realnostjo.

Vsekakor pa se dogaja onesnaževanje v zraku, kot vsaka stvar, ki jo poganja naftni derivat bo puščala onesnaževanje in to vidimo v obliki teh sledov od letal. Izpušni plini.

Da pa bi zastrupljali celoten svet s tem je pa neumnost brez primere, ki nima niti realne podlage in jo preprosti izračuni fizke in kemičnih lastnosti snovi uničijo.

Več aluminija boš pojedel v ribji konzervi, kot pa ga boš dobil iz ozračja, dokazano. Da ne govorim o živemu srebru, ko ga je več v morski hrani kot pa drugje in nekateri ljudje jedo ribjo hrano praktično vsak dan in se jim v organizmu nabira živo srebro. Zastrupljajo se nevede, obenem pa so panični ko berejo o chemtrailih, ki niso nič drugega kot izpušni plini v zraku.

Aston_11 ::

Kako, da ni bilo sledi 20 let nazaj? Pa ti si dal sliko bombnikov zgoraj. Ko boš dal argumente, boš dobil protiargumente. Pa še vedno ne moreš ovreči običajne kondenzacije s preprostim argumentom - niti dokazov nimaš, razen slik kondenzacij.

Malajlo ::

20 let (in celo več) je bilo ravno tako. Kondenzacijske črte so se, ali pa ne, risale po nebu, je pa res bilo malo manj letal v zraku. Saj veš, povečanje letalskega prometa in podobno.
Prav nobenega dvoma ne rabiš tukaj. Je vse krislatno jasno (kot nebo, na katerem vidiš črte).
Blisk, vzemi uro, fotoaparat, pa začni pisati meritve. Potem jih primerjaj z meteo podatki. Poišči višine letal ob preletu. Potem pa z malo znanja fizike primerjaj podatke in boš ugotovil, da te nategujejo. Dvomljivci, jasno.

(sam res, pogledam ven, pa nebo v oblakih... Zjutraj je bilo še jasno, zdaj pa tole! In to takoj po preletu dveh letal)

Blisk ::

Malajlo je izjavil:

20 let (in celo več) je bilo ravno tako. Kondenzacijske črte so se, ali pa ne, risale po nebu, je pa res bilo malo manj letal v zraku. Saj veš, povečanje letalskega prometa in podobno.
Prav nobenega dvoma ne rabiš tukaj. Je vse krislatno jasno (kot nebo, na katerem vidiš črte).
Blisk, vzemi uro, fotoaparat, pa začni pisati meritve. Potem jih primerjaj z meteo podatki. Poišči višine letal ob preletu. Potem pa z malo znanja fizike primerjaj podatke in boš ugotovil, da te nategujejo. Dvomljivci, jasno.

(sam res, pogledam ven, pa nebo v oblakih... Zjutraj je bilo še jasno, zdaj pa tole! In to takoj po preletu dveh letal)


Da to sem naredil in sem ugotovil, da črte izginejo po nekaj minutah, tako kot so pred 20 leti, črte za letali so izginjale ne glede na višino in temperaturo zraka, ni ostalo sledi zadaj več kot 2 ali 3 minute.
Danes črte ostajajo in ne samo ostajajo razpršijo se in delajo se na nebu sive razpotegnjene meglice, ki seveda potem povzročijo dež ponavadi.
Pogledal sem tudi zadeve, ko so nemvi merili vodo in zrak na področjih, kjer ni industrije, prav tako so merili američani, daleč v divjini daleč od posegov ljudi in v vodi izmerili barij in aluminij, ali ni to čudno. Ali je pač nekdo vedel, da bodo merili pa hitro stresel v vodo nekaj?

Ne glede na vse napisano še vedno nisem dobil oprijemljivih odgovorov na moja vprašanje. Zame to da nekdo nekaj reče ne velja, jaz sem vsaj nekaj pokazal medtem ko nazaj ne dobim nič drugega kot. Ker sem jaz to tako rekel, tako to je.

Verjetno še ena neresna stran z teorijo zarote?
http://oilprice.com/The-Environment/Glo...

še nekaj na to temo, verjetno spet kaka blonony spletna stran? ali pač ne?
http://www.newscientist.com/article/dn2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Aston_11 ::

Pa začni od začetka. Trditev - dokaz - zaključek. Ni težko, če imaš kaj v rokah. To pa da jamraš, kakši da smo, ker ne sledimo tvoji domišljiji, je pa tvoj problem.

Pri dokazih se vse ustavi. (in napačnih zaključkih)

Blisk ::

Aston_11 je izjavil:

Pa začni od začetka. Trditev - dokaz - zaključek. Ni težko, če imaš kaj v rokah. To pa da jamraš, kakši da smo, ker ne sledimo tvoji domišljiji, je pa tvoj problem.

Pri dokazih se vse ustavi. (in napačnih zaključkih)



Evo že tretja spletna RESNA stran
http://www.britannica.com/EBchecked/top...

protidokaza nisem do zdaj dobil niti enega, ki bi vsaj vrgel senco dvoma, da to ni res!

Sicer lahko te dam zraven ko polnijo letalo in letiš na letalu ki to počne, pa ne boš verjel, zato, ker živiš v svojem varnem balončku in si se prepričal da to ni res in tega ti nihče ne more vzet ne glede na dokaze. No torej čakam na proti dokaze?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Aston_11 ::

Trditev - dokaz - zaključek. Lepi strani kot hočeš.

Ma protidokaze proti čemu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Blisk ::

Aston_11 je izjavil:

Trditev - dokaz - zaključek. Lepi strani kot hočeš.

niti stavka od teh strani nisi prebral in še vedno čakam na protidokaze

oz. dokaze da to ni res kar sem objavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Aston_11 ::

DOkaza nimaš, lepiš pa strani in misliš, da si me zjebal. Dokaz daj. Bral bom takrat, kadar boš argumentirano nastopil. Dokler ne bo trditve, dokaza, zaključka, kršiš pravila foruma in si zrel za izbris.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Blisk ::

Aston_11 je izjavil:

DOkaza nimaš, lepiš pa strani in misliš, da si me zjebal. Dokaz daj.

Nisem te zjebal, samo tako ne more it konstruktivna debata, jaz ti dam papirje poglej tole je res.
Ti pa samo besede ne ni. Konstruktivna debata deluje kot na sodišču, jaz predložim dokumente ti predložiš dokaze, da to ni res. Zato dokler ne bo kdo predložil nekaj spletnih strani, ki spodbijajo to kar sem jaz dokazal, da obstaja, torej Geoinženiring, ne bom več pisal ker nima smisla.
Protiargument ni "ker sem jaz tako rekel", pač pa vsaj do neke mere strokovno podana publikacija, ali politična ali znanstvena!

Malajlo ::

Hitrost nastajanja, oblika in obstojnost sledi za letali SO ODVISNI od višine, temperature, vlage (položaja planetov in verjetnosti, da je Sonce ravno v hiši Marsa, ...). In ne, iz nobene sledi še ni deževalo niti ni povzročilo "nastajanja" meglic in oblakov.
Zdej pa nehaj.
««
27 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012541 (9867) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713404 (9597) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233740 (2581) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284182 (3370) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410176 (8328) imagodei

Več podobnih tem