» »

Nakup oblačil

Nakup oblačil

rajc123 ::

Zdravo zanima me kje bi lahko nabavil kakšne dobre ponaredke/replike oblačil slišal sem dosti za bosno hrvaško kje natančneje me zanima in pa kako je z italijo ce se tam da to dobiti kakšen trst ali kaj takega aja lahko pa tudi preko neta našel sem eno stran samo me skrbi glede carine in pa glede tega če bom sploh dobil to stvar ki sem jo naročil http://www.ioffer.com/ torej kam pa dobre ponaredke/replike oblačil priznanih znamk?

gendale ::

ugotovi iz kje pošiljajo, če iz eu, pol načeloma ni panike iz drugje maš pa šanso da ti carina zapleni ponaredek
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

rajc123 ::

gendale je izjavil:

ugotovi iz kje pošiljajo, če iz eu, pol načeloma ni panike iz drugje maš pa šanso da ti carina zapleni ponaredek


ni eu baje da je iz amerike ali kitajske

turk1990 ::

Kitajske...odvisno od firme in carinikov. Zadnje leto vedno več ustavljajo in dajo na uničenje. Enkrat ti bo slo skozi, drugic ne. Vedno bolj pazljivi so..:)

rajc123 ::

turk1990 je izjavil:

Kitajske...odvisno od firme in carinikov. Zadnje leto vedno več ustavljajo in dajo na uničenje. Enkrat ti bo slo skozi, drugic ne. Vedno bolj pazljivi so..:)


aha tako torej glede te strani ali pozna se kdo kako stran in pa se vedno me zanima glede tujine hrvaška, bosna, italija, avstrija...

b00mer ::

V Bosni mas Arizono. Prodajajo svega i svacega + zadeva je HUGE.

rajc123 ::

aha kaj pa kakšen Trst oz. kje v italiji ker je bližje aja pa za bosno sem slišal tudi za prijedor da naj bi tam tudi bilo dosti tega ima kdo izkušnje ?

rajc123 ::

kaj pa če bi naročil stvari preko tega bi se s tem izognil carine? http://www.reship.com/

bluefish ::

How do I pay tax and duty? How much tax and duty will I need to pay?
Duties and taxes are determined by your home country. Please contact your local customs office for more information.


Skratka, stvar gre v vsakem primeru čez našo carino.
Ta storitev je namenjena nakupom robe iz trgovin, ki ne pošiljajo izdelkov na naslove izven ZDA. Ob naročilu navedeš naslov te storitve, prodajalec pošlje robo njim, oni nato prepakirajo in pošljejo tebi. Vendar pa je pošiljka v vsakem primeru iz ZDA in posledično faše carinski postopek.

Če ti je toliko do ponaredkov, so itak na voljo pri naših trgovcih. Seveda po ceni originalov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

rajc123 ::

saj to me moti ker so po ceni originalov

[D]emon ::

Kot ze receno, zapelji se do Bosne. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Ales ::

Kar veliko folka ne ve je, da v BiH in Srbiji dejansko proizvajajo tudi originale. Hugo Boss, Pierre Cardin, Burberry, Adidas, Nike, Airstep, itd. imajo vsi proizvodnjo v BiH in/ali Srbiji.

Airstep čevlji so npr. v Srbiji precej cenejši kot v Nemčiji, ampak so original iz tovarne v Šimanovcih. V Vladimircih imajo proizvodnjo za Gucci, Prado in Louis Vuitton, V RS blizu Banja Luke proizvaja npr. Adidas, kup stvari se proizvaja tudi v obratih Borca v Travniku, itd.

Je treba bit mal pazljiv pri nakupu. Tako v BiH kot v Srbiji se dobi en kup orginalov in kup ponaredkov, vse lokalna proizvodnja.

ramiz?! ::

Ales je izjavil:

Kar veliko folka ne ve je, da v BiH in Srbiji dejansko proizvajajo tudi originale. Hugo Boss, Pierre Cardin, Burberry, Adidas, Nike, Airstep, itd. imajo vsi proizvodnjo v BiH in/ali Srbiji.

Airstep čevlji so npr. v Srbiji precej cenejši kot v Nemčiji, ampak so original iz tovarne v Šimanovcih. V Vladimircih imajo proizvodnjo za Gucci, Prado in Louis Vuitton, V RS blizu Banja Luke proizvaja npr. Adidas, kup stvari se proizvaja tudi v obratih Borca v Travniku, itd.

Je treba bit mal pazljiv pri nakupu. Tako v BiH kot v Srbiji se dobi en kup orginalov in kup ponaredkov, vse lokalna proizvodnja.

No sej verjetno je avtorju potem vseeno ali je ponaredek ali original, samo da je cena nizka.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

rajc123 ::

torej ker sem ravno pred nakupom me se enkrat me zanima predvsem tiste ki ste ze narocali ali imate izkusnje z tem se pravi lahko vzamem kaksno majico kratke hlače in kaj takega seveda ne na veliko ampak glede superg me še enkrat zanima ali jih lahko vzamem ali bi slučajno šle čez carino ali pa ste 100% da jih bojo zasegli ker kolega je naročal že superge sicer z neke druge strani tudi ponaredek nike pa jih je dobil brez problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rajc123 ()

turk1990 ::

Kot vem in poznam ljudi, ki so narocili razne gucci, nike, allstar, so vse zasegli, to da gre skozi mejo se nisem slišal. Seveda govorim za superge in ne ostale stvari. Ostalo pa je bolj na sreco.

rajc123 ::

aha se pravi superge ne grajo cez

rajc123 ::

Nekaj me zanima mislite da bi smučarska jakna šla čez carino če bi naročil iz ioffer (colmar, goldwin, bogner...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5615418 (6092) rkobarov

Republika Srpska (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25349986 (44677) bluefish
»

Gore-tex čevlji - premočijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12331519 (27814) Kleemen
»

Slobodan miloševič (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17413028 (9263) Doman

Več podobnih tem