» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
3 / 29
»»

hamax ::

Ti si predstavil izredne trditve in te trditve potrebujejo izredne dokaze. Ni na nas, da ti dokazujemo, da to ni res.
To se enostavno ne da. Tako kot se ne da dokazati, da okoli marsa ne leti velikanska skodelica.

PacificBlue ::

Ti si predstavil izredne trditve in te trditve potrebujejo izredne dokaze. Ni na nas, da ti dokazujemo, da to ni res.
To se enostavno ne da. Tako kot se ne da dokazati, da okoli marsa ne leti velikanska skodelica.


Preberi si moj prejšni post.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Gandalfar ::

@PacificBlue ali lahko odgovoris na moja vprasanja prosim? Torej jasne HD slike, z zemlje slikane, ki imajo oznacene vzorce in razlage kako to videt. Ce se da se meteoroloske faktorje, ki jih moram upostevat in omogocajo idealne pogoje za to prepoznavat.

PacificBlue ::

@gandalfar

Sori zahtevaš nekaj od mene, kar ti nisem nikoli obljubil oz da sem ti dolžan odgovoriti. Tvoje vprašanje je bilo o vzorcih..ne pa o HD slikah. Če želiš izvedeti kaj več o tem, pač uporabi google.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

R33D3M33R ::

A analize zemlje pa nihče ne bi delal? Ali bo le nabijanje z nekimi optičnimi pojavi.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Gandalfar ::

@gandalfar

Sori zahtevaš nekaj od mene, kar ti nisem nikoli obljubil oz da sem ti dolžan odgovoriti. Tvoje vprašanje je bilo o vzorcih..ne pa o HD slikah. Če želiš izvedeti kaj več o tem, pač uporabi google.


Mi lahko das kaksne vire, ki to kompetentno obravnavajo? Me preseneca, da ni nekega jasnega tutoriala za zacetnike, ki se zelijo zascitit in morajo sami iskat po mnozici nejasnih strani. Wikipedija pa tudi ne pomaga :/

Okapi ::

PacificBlue skriva dokaze, pa jih bom jaz objavil. Tule je nekaj od blizu fotografiranih dokazov za zapraševanje. Menda bi moralo biti vsakomur jasno, da to ne more biti vodna para.











Pa še en dokaz, da so to počeli že med 2. sv. vojno. Kronski dokaz je na 42. sekundi, ko se sled kemikalij zaradi nepravilnega delovanja razpršilcev za hip prekine. Če bi bil to atmosferski pojav, se ne bi mogla sled samo za hip prekinit.



O.

PacificBlue ::

@gandalfar

Preberi si tole:

http://www.holmestead.ca/chemtrails/jek...

@Okapi

Zakaj raje nisi na kakšnem straniščnem forumu? bi se ti lahk vsaj kdo smejal.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

bi se ti lahk vsaj kdo smejal.

A ti imaš še boljše dokaze? Na dan z njimi.

O.

bluefish ::

kot je dogovorjeno se potrudi objaviti še povzetek.

hamax ::

Se en dokaz o tem, da so ze med WWII skropili:

PacificBlue ::

kot je dogovorjeno se potrudi objaviti še povzetek.


Nisem se jaz z kom kaj takšnega dogovarjal. Če si se ti, jaz ne.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

bluefish ::

@hamax: :)

@PB: velja enako kot za linkane youtube videe o katerih se je debatiralo v drugih temah. Menda ne pričakuješ, da bomo brali 12 strani nekega intervjuja, kjer lahko spregledamo pomembne citate in prezremo resnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PacificBlue ::

hamax

Ja res so, pa tudi med leti 1950 do 1970 so sprejali po celi angliji. Pa to šele zaj prihaja v javnost.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

bluefish ::

sarkazem detektor pa imaš očitno na off.

PacificBlue ::

Menda ne pričakuješ, da bomo brali 12 strani nekega intervjuja, kjer lahko spregledamo pomembne citate in prezremo resnico.


Ok, zdaj imam pa zadosti. Ni vaš namen kakorkoli spoznati kaj se v resnici dogaja, mapak vaš namen je čista zajebancija. Veš nekateri smo vrtec prerasli že zdavnaj.

Če ti je iz 12 strani težko kaj potegnit, potem ti nasploh nikoli ne bo kaj potegnilo.So long..
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Okapi ::

Poglej si mal video posnetke, ki smo ti jih prilepili.

Ne razumem, kaj pizdiš. Na njih ni nič niti približno tako prepričljivega kot oni posnetek bombnikov. Tista prekinitev je jasen dokaz, da ni para. Poleg tega je logično, da so med 2. svetovno vojno zavezniki s strupi škropili po Nemčiji. Takrat so to tehnologijo Illuminati tudi razvili.

O.

hamax ::

Ocitno sprejajo ze od kar obstajajo letala, ki lahko dosegajo relativno velike visine.
Zanimivo naklucje...

jest10 ::

Poglej si mal video posnetke, ki smo ti jih prilepili.

Ne razumem, kaj pizdiš. Na njih ni nič niti približno tako prepričljivega kot oni posnetek bombnikov. Tista prekinitev je jasen dokaz, da ni para. Poleg tega je logično, da so med 2. svetovno vojno zavezniki s strupi škropili po Nemčiji. Takrat so to tehnologijo Illuminati tudi razvili.

O.

Zame je tista prekinitev jasen dokaz, da je na tistem mestu manj vlažen zrak.

Sicer pa kot je bilo že rečeno-postrežite nam s kemijsko analizo zemlje. Če špricajo, se to more poznati ane

Haniball ::

Poglej si mal video posnetke, ki smo ti jih prilepili.

Ne razumem, kaj pizdiš. Na njih ni nič niti približno tako prepričljivega kot oni posnetek bombnikov. Tista prekinitev je jasen dokaz, da ni para. Poleg tega je logično, da so med 2. svetovno vojno zavezniki s strupi škropili po Nemčiji. Takrat so to tehnologijo Illuminati tudi razvili.

O.

Zame je tista prekinitev jasen dokaz, da je na tistem mestu manj vlažen zrak.


Ali pa da so se motorji za delček sekunde iz nekega razloga "ustavili" (prekinjen tok goriva ali kaj takega).

Okapi ::

Zame je tista prekinitev jasen dokaz, da je na tistem mestu manj vlažen zrak.

Kako bi lahko samo na enem tako ozkem koncu bil zrak manj vlažen? Poleg tega, če dobro pogledaš, se zraven vidi sled sosednjega letala, kjer te prekinitve ni.



O.

PacificBlue ::

PacificBlue, ti si vse bolj na poti do tio2, pač gliha vkup štriha, manjka ti le še korak, da boš dosegel njegovo abstraktno nirvano, pri nas bi po domače rekli "adijo pamet".


Točno tako. In ti povem zakaj..adijo pamet je edina rešitev, ki bo še rešila ta svet. Vaša pamet bo očitna zjebala svet do konca. In ja Tio2 in jaz boma v prihodnosti, še veliko prispevala k usmerjanju človeštva na pravo pot. Pa ni malo nas takšnih. Res ne vem a bi rekel temu modrost, inteligenca ali kaj drugega, ampak vidimo stvari ki vam očitno še zdaleč niso jasne..pa se zelo nerad poslužujem ego tripov, kot je bilo razvidno v tej temi, ampak hudiča če nočete sprejeti oz vsaj razmisliti malo o takšnih pojavih, jih povezati z celotno sliko...Poleg tega,pa se poslužujete sarkazma in delanja norcev iz mene in isto mislečih.

Potem mi preostane samo eno, da zapustim ta forum in prepustim vas same sebi, z vašim pogledom na svet, ki pa je izkrivljen in vodi v totalno nepravo smer..v manipulacijo in življenje v navidezni realnosti. Če želite biti del tega, bodite..no vsaj za čas, dokler ne boste spoznali drugače.(kar pa ni več tako dolgo).

Jaz pa se poslavljam, del mojih trenutkov na slotechu je bil prijeten , rad sem se vračal posebno zaradi nekaterih soforumašev,s katerimi sem z veseljem poklepetal,ampak nenmorem mimo tega, da me potem skoraj vsak drugi gleda postrani in me ima za čudaka, hoaxerja ali kaj podobnega.Pa niti nisem zahteval kdaj opravičila, samo razumevanje...
Moj lajf se pa bo razvijal v pričakovani smeri, torej dosegu najvišjega kar je v človeški duši možno. Dosegu popolnega znanja, razumevanja in modrosti.

Vaya con Dios.

Matjaž J.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

PaX_MaN ::

Zame je tista prekinitev jasen dokaz, da je na tistem mestu manj vlažen zrak.

Kako bi lahko samo na enem tako ozkem koncu bil zrak manj vlažen? Poleg tega, če dobro pogledaš, se zraven vidi sled sosednjega letala, kjer te prekinitve ni.



O.

Dve sekundi zatem pa pri tem sosednjem letalu vidiš tole:
 Luknje

Luknje

d0rK ::

Joj, dej ne jokej.


Nared raziskavo, predstavi kaj vec kot slike belih crt na nebu pa bomo mogoce verjel. Najdi te strupe in jih povezi z letali.

Bom takoj on-board.

bluefish ::

če nočete sprejeti oz vsaj razmisliti malo o takšnih pojavih, jih povezati z celotno sliko

Bi jih lahko, vendar pa je za kaj takega potrebno malo več kot le nekaj slik in youtube linkov. Gandalfar ti je zastavil nekaj precej zanimivih vprašanj, pa se nisi odzval s konkretnimi odgovori ampak si podajal meglo.

No, te bomo pogrešali v hladnih zimskih večerih, ko ne bo druge zabave, kot branje in nabijanje postov v hoax temah. Morda pa te bomo prepoznali v Anonimnem eksperimentu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jest10 ::

Zakaj se izogibate vprašanju?? Kje so kemijske analize zemlje, ki bi dokazovale škropljenje?

Okapi ::

Dve sekundi zatem pa pri tem sosednjem letalu vidiš tole:

Tam jim je pa očitno zmanjkalo snovi, ali pa so izklopili zapraševanje. Na tej sliki se lepo vidi, da je eno letalo še puščalo sled, sosednje tik zraven pa ne več. Motorjev pa tudi niso ugasnili.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Okapi ::

Kje so kemijske analize zemlje, ki bi dokazovale škropljenje?

Očitno ni takšnih analiz, ne. Če bi bile, bi bilo vse jasno. Snov je očitno takšna, da hitro razpade in se v zemlji ne obdrži. Ali pa deluje v tako majhnih koncentracijah, da je ne zaznajo. Ali pa je sploh ne znamo prepoznati. Ali pa Illuminati poskrbijo, da rezultati nikoli ne pridejo v javnost.

O.

jest10 ::

Ali pa preprosto nič ne škropijo a?;)

imagodei ::

Pordečeli, tudi če imate preveč časa, ni treba nujno sodelovat v temi, ki vam gre na jetra.

Sem konzervativno brisal, ampak preveč je pa preveč. Malo več resnosti prosim.
- Hoc est qui sumus -

Arto ::

Kje so kemijske analize zemlje, ki bi dokazovale škropljenje?

Očitno ni takšnih analiz, ne. Če bi bile, bi bilo vse jasno. Snov je očitno takšna, da hitro razpade in se v zemlji ne obdrži. Ali pa deluje v tako majhnih koncentracijah, da je ne zaznajo. Ali pa je sploh ne znamo prepoznati. Ali pa Illuminati poskrbijo, da rezultati nikoli ne pridejo v javnost.

O.


Če hitro razpade, kako je potem lahko nevarna? Pa zanima me, če smo sploh dorekli ZAKAJ naj bi škropili vsepovprek? Za zmanjševanje populacije, proti globalnem segrevanju ali kar vse po vrsti?

Okapi ::

ZAKAJ naj bi škropili vsepovprek?

Da bi zmanjšali lahkovernost po svetu, ampak so očitno zelo neuspešni. Verjetno res prehitro razpade ta snov.

O.

jest10 ::

ZAKAJ naj bi škropili vsepovprek?

Da bi zmanjšali lahkovernost po svetu, ampak so očitno zelo neuspešni.

Ti si torej kronski dokaz, da ne škropijo-si lahkoveren na kvadrat

imagodei ::

Okapi je že precej časa ironičen. Zdej pa počasi dosti te šarade, no. Okapi, come clean. :)
- Hoc est qui sumus -

Okapi ::

Ti si torej kronski dokaz, da ne škropijo-si lahkoveren na kvadrat

And you wouldn't recognize sarcasm if it painted itself purple and danced naked on top of a harpsichord.

Okapi, come clean

Kako, če mi pa brišeš ključne poste.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Karaya 52 ::

Okapi> Tam jim je pa očitno zmanjkalo snovi, ali pa so izklopili zapraševanje. Na tej sliki se lepo vidi, da je eno letalo še puščalo sled, sosednje tik zraven pa ne več. Motorjev pa tudi niso ugasnili.

Tisti ki se ljubiteljsko ukvarjamo z letalstvom (posebno WW2) nam je znano delovanje radialnih motorjev in upravljanje pri prehajanju v višje lege. Pogooglaj si "supercharger stage". Drugače povedano, pišeš bedarije.

Me zanima kaj je V RESNICI aurora oz. s čim jo illuminati ustvarjajo.

Karaya 52 ::

Še flight checklist:



swamigi ::

Na tej strani lepo piše kaj vsebujejo chemtraili

http://www.chemtrails911.com/lab_tests_...


lp

hamax ::

> Exact location in Phoenix of the samples collected and names involved will not be disclosed in this report.

Probi to poslat cez peer review...

swamigi ::

Na koncu te strani še več dokazov

http://www.rense.com/general82/chemit.h...

hamax ::

Matr sm ti dober bral misli s prejsnim postom.

Sedaj pa eno cisto neumesno vprasanje.
Priblizno koliko ljudi na celem svetu je oz. je bilo v to vpletenih od kar se je skroplenje zacelo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hamax ()

JebatGa ::

Moj oče je imel že od malega veliko veselje do vseh letečih stvari. To je prenesel tudi name in skoraj vsakič ko nad mano leti avion ali kakšen helikopter pogledam v zrak če se le da. Odkar se spomnim, vsaj 15 let, so avioni stalno puščali sledi za sabo. Seveda če so leteli dovolj visoko. Ne vem če je to kakšen dokaz o tem zapraševanju. Sem tudi vprašal očeta, če se on spomni ali so avioni kaj spuščali 20, 30 let nazaj in je rekel da so zmeraj spuščali sledi. Včasih so izginile, včasih ostale. Zraven je bila tudi stara mama, ki je rekla da ko so med 2. sv. vojno nekateri bombniki leteli visoko na nebu so za sabo spuščali stvari.

Sam vidim kako veliko avionov leti nad mojo glavo in nikoli nisem opazil nobenega vzorca(šahovskega kot nekje omenjeno) poti avionov. Videl sem samo neke stalne poti, po katerih letijo ti avijoni. Sicer pa videl sem ogromno avionov, ki spuščajo te sledi, ki izginejo po nekaj sekundah a se potem čez nekaj 10 minut vidi kje so leteli, saj se zdi kot da se kondenzirajo oblaki. Sicer pa kot sem opazil, poleti ob največji vročini ko ti avioni spuščajo te sledi, te izginejo skoraj takoj in se ne pojavljajo več.

bluefish ::

Sicer pa kot sem opazil, poleti ob največji vročini ko ti avioni spuščajo te sledi, te izginejo skoraj takoj in se ne pojavljajo več.

Logično.

Steinkauz ::

Ja ker kemikalije razpadejo hitrej :>

Matev ::

ko jaz z mojim avtom štartam
imam tudi bel dim za seboj

ko se pa zadeva ogreje pa ta bel dim izgine

zarota

ojej

PaX_MaN ::

Na tej strani lepo piše kaj vsebujejo chemtraili
http://www.chemtrails911.com/lab_tests_...
lp

d. MCL = Maximum Containment Level

MCL. Voda != zrak.

a. Air was sampled through an air filter which operated approximately 4 hours during the day and 4 hours after sunset for 28 days.

Šurči. Če pustim cagar v z radonom polni bajti za en mesec, bo vsota odčitane radioaktivnosti genocidna.

BigWhale ::

Chemtraile spuscajo tudi ladje. Kdor je zadnja leta gledal vzorce ladjinih sledi lahko takoj ugotovi, da niso taksne kot so bile vcasih.

 Chemtrail za letalonosilko

Chemtrail za letalonosilko

bluefish ::

Sploh je pa zanimiv naslov teme, še posebej del o neidentificiranih letalih. Očitno je zračni prostor nekaterim velika neznanka.

THX 1138 ::

bluefish ::

Huh, tukaj pa očitno zaradi množice kemije nihče ne živi spodaj. Še čudno, da da so drevesa.
««
3 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012394 (9720) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713246 (9439) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233698 (2539) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284109 (3297) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410061 (8213) imagodei

Več podobnih tem