» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
4 / 29
»»

jest10 ::

Opa, en paranoik se je prijavil le za to, da bi z nami delil lepo slikico, ki najverjetneje kaže nebo blizu letališča, kjer frčoplani obračajo.
Lahko zraven pripišeš še temperature in % vlažnosti na višini črt?:P

THX 1138 ::



The Ministry of Defence turned large parts of the country into a giant laboratory to conduct a series of secret germ warfare tests on the public.

A government report just released provides for the first time a comprehensive official history of Britain's biological weapons trials between 1940 and 1979.

Many of these tests involved releasing potentially dangerous chemicals and micro-organisms over vast swaths of the population without the public being told.


Vir

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

THX 1138 ::

High level contamination by natural and industrial sources of the alkali earth metal, barium (Ba) has been identified in the ecosystems/workplaces that are associated with high incidence clustering of multiple sclerosis (MS) and other neurodegenerative diseases such as the transmissible spongiform encephalopathies (TSEs) and amyotrophic lateral sclerosis (ALS). Analyses of ecosystems supporting the most renowned MS clusters in Saskatchewan, Sardinia, Massachusetts, Colorado, Guam, NE Scotland demonstrated consistently elevated levels of Ba in soils (mean: 1428 ppm) and vegetation (mean: 74 ppm) in relation to mean levels of 345 and 19 ppm recorded in MS-free regions adjoining. The high levels of Ba stemmed from local quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries, as well as from the use of Ba as an atmospheric aerosol spray for enhancing/refracting the signalling of radio/radar waves along military jet flight paths, missile test ranges, etc. It is proposed that chronic contamination of the biosystem with the reactive types of Ba salts can initiate the pathogenesis of MS; due to the conjugation of Ba with free sulphate, which subsequently deprives the endogenous sulphated proteoglycan molecules (heparan sulfates) of their sulphate co partner, thereby disrupting synthesis of S-proteoglycans and their crucial role in the fibroblast growth factor (FGF) signalling which induces oligodendrocyte progenitors to maintain the growth and structural integrity of the myelin sheath. Loss of S-proteoglycan activity explains other key facets of MS pathogenesis; such as the aggregation of platelets and the proliferation of superoxide generated oxidative stress. Ba intoxications disturb the sodium-potassium ion pump--another key feature of the MS profile. The co-clustering of various neurodegenerative diseases in these Ba-contaminated ecosystems suggests that the pathogenesis of all of these diseases could pivot upon a common disruption of the sulphated proteoglycan-growth factor mediated signalling systems. Individual genetics dictates which specific disease emerges at the end of the day.


Vir

bluefish ::

Opa, en paranoik se je prijavil le za to, da bi z nami delil lepo slikico, ki najverjetneje kaže nebo blizu letališča, kjer frčoplani obračajo.

V IMDB vnesi njegov nick pa ti bo takoj vse jasno.

@THX 1138: v svojih zgodnejših dneh je tudi PacificBlue znal limati samo linke, citate, slike,... Za kaj več bo potrebno še malo lastnih besed in razmišljanja.

THX 1138 ::

@THX 1138: v svojih zgodnejših dneh je tudi PacificBlue znal limati samo linke, citate, slike,... Za kaj več bo potrebno še malo lastnih besed in razmišljanja.


Rabiš prevod?

High level contamination by natural and industrial sources of the alkali earth metal, barium (Ba) has been identified in the ecosystems/workplaces that are associated with high incidence clustering of multiple sclerosis (MS) and other neurodegenerative diseases such as the transmissible spongiform encephalopathies (TSEs) and amyotrophic lateral sclerosis (ALS). Analyses of ecosystems supporting the most renowned MS clusters in Saskatchewan, Sardinia, Massachusetts, Colorado, Guam, NE Scotland demonstrated consistently elevated levels of Ba in soils (mean: 1428 ppm) and vegetation (mean: 74 ppm) in relation to mean levels of 345 and 19 ppm recorded in MS-free regions adjoining. The high levels of Ba stemmed from local quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries, as well as from the use of Ba as an atmospheric aerosol spray for enhancing/refracting the signalling of radio/radar waves along military jet flight paths, missile test ranges, etc. It is proposed that chronic contamination of the biosystem with the reactive types of Ba salts can initiate the pathogenesis of MS; due to the conjugation of Ba with free sulphate, which subsequently deprives the endogenous sulphated proteoglycan molecules (heparan sulfates) of their sulphate co partner, thereby disrupting synthesis of S-proteoglycans and their crucial role in the fibroblast growth factor (FGF) signalling which induces oligodendrocyte progenitors to maintain the growth and structural integrity of the myelin sheath. Loss of S-proteoglycan activity explains other key facets of MS pathogenesis; such as the aggregation of platelets and the proliferation of superoxide generated oxidative stress. Ba intoxications disturb the sodium-potassium ion pump--another key feature of the MS profile. The co-clustering of various neurodegenerative diseases in these Ba-contaminated ecosystems suggests that the pathogenesis of all of these diseases could pivot upon a common disruption of the sulphated proteoglycan-growth factor mediated signalling systems. Individual genetics dictates which specific disease emerges at the end of the day.

PaX_MaN ::

Rabiš prevod?

[imagodei: odstranjen žaljiv del]

quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries

Zakaj se pa teh ne krivi za visoko vsebnost barija? Zakaj pa oni ne morejo biti del iluminatske™ zarote? A ker je lažje verjeti v neke namišljene projekte in potem na blogih pisarit sestavke tipa "oni delajo to pa to, dokazov je milijon, kr poglejte si jih" v isti sapi pa "nimamo pojma, kva delajo, ker so super duper skrivni"?
Nehite že težit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

THX 1138 ::

[imagodei: odstranjeno osebno obračunavanje]

Preberi si še enkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

PaX_MaN ::

Please do:
local quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries

THX 1138 ::

Please do:
local quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries


Ne izpuščaj zanalašč iz konteksta!!!

The high levels of Ba stemmed from local quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries, as well as from the use of Ba as an atmospheric aerosol spray for enhancing/refracting the signalling of radio/radar waves along military jet flight paths, missile test ranges, etc.

imagodei ::

Umirite strasti.
- Hoc est qui sumus -

THX 1138 ::

Jaz sem čisto miren. Pozivam pa moderatorje da v prihodnje zbrišejo komentarje,ki ščuvajo k razgretju strasti. Te osebe tudi sam opozarjam, da jim niti ne bom odgovarjal, če se ne bodo držali vsaj minimalne človeške kulture.

PaX_MaN ::


Ne izpuščaj zanalašč iz konteksta!!!


Aha, potem priznavaš, da chemtraili niso vzrok za MS?

THX 1138 ::

Ne izpuščaj zanalašč iz konteksta!!!


Aha, potem priznavaš, da chemtraili niso vzrok za MS?


Poskusi z kakšnim bolj umestnim vprašanjem. Me pa zanima zakaj te tako muči to. Jaz sem dal svoje dokaze, pričakujem da se tema razvija v tej smeri, ne pa da vnašaš osebno noto. Kar si jaz mislim trenutno sploh ni pomembno.

PaX_MaN ::

Jah, ne vem, Saskatchewan ni ravno najbolj čista provinca na svetu. Kopljejo uran, svinec, cink, kadmij, nikelj, selenij, črpajo nafto.

Massachusets je bil nekdaj prvi v ameriški tekstilni industriji, poleg oskrbovanja s papirjem kar četrtine ZDA.

Colorado je bil včasih velik posrednik tiskovin, zdaj pa se razvija visoko-tehnološka panoga in, seveda, črpajo nafto ter kopljejo minerale.

In pri večini se med drugim uporablja barij.

Povrh je nekaj indicev, da na pojavitev MS vpliva več faktorjev, od genskega zapisa do okolja kot tudi mikroorganizmi, kar bi pojasnilo večjo incidenco MS v Guamu (otok). Menda je večja možnost, da dobiš MS, če jo ima kdo od tvojih sorodnikov, kar bi spet pojasnilo pojavitve na Škotskem (klanovstvo).

bluefish ::

Please do:
local quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries


Ne izpuščaj zanalašč iz konteksta!!!

The high levels of Ba stemmed from local quarrying for Ba ores and/or use of Ba in paper/foundry/welding/textile/oil and gas well related industries, as well as from the use of Ba as an atmospheric aerosol spray for enhancing/refracting the signalling of radio/radar waves along military jet flight paths, missile test ranges, etc.

Pravzaprav bi moral poudariti še en del stavka: as an atmospheric aerosol spray along military jet flight paths, missile test ranges, etc.

Zadeva se torej nanaša na domnevno škropljenje blizu letališč (verjetno predvsem vojaških) in poligonov, ne pa na neko splošno onesnaževanje.
Bi bilo pa tudi fino vedeti, od kdaj je ta članek oz. iz katerega leta so povzeti podatki. Zdajšnja komunikacija poteka predvsem preko satelitskih vez za kar pa ne potrebuješ nekega ojačevalca, sploh ne v zraku.

THX 1138 ::

Jah, ne vem, Saskatchewan ni ravno najbolj čista provinca na svetu. Kopljejo uran, svinec, cink, kadmij, nikelj, selenij, črpajo nafto.

Massachusets je bil nekdaj prvi v ameriški tekstilni industriji, poleg oskrbovanja s papirjem kar četrtine ZDA.

Colorado je bil včasih velik posrednik tiskovin, zdaj pa se razvija visoko-tehnološka panoga in, seveda, črpajo nafto ter kopljejo minerale.

In pri večini se med drugim uporablja barij.

Povrh je nekaj indicev, da na pojavitev MS vpliva več faktorjev, od genskega zapisa do okolja kot tudi mikroorganizmi, kar bi pojasnilo večjo incidenco MS v Guamu (otok). Menda je večja možnost, da dobiš MS, če jo ima kdo od tvojih sorodnikov, kar bi spet pojasnilo pojavitve na Škotskem (klanovstvo).


Vse to je res kar praviš. Se popolnoma strinjam.

Vendar meni je bolj zanimiva omemba "as well as from the use of Ba as an atmospheric aerosol spray".Torej tudi sprejajo ozračje. In link je iz .gov strani kar mu daje še posebno težo.

In tisti link od guardiana, ki sem ga dal pred tem tudi nazorno opisuje sprejanje ozračja. Poleg vseh drugih govoric in fotografij, ki se širijo po netu o chemtrailih in zastrupljanju ljudi je moje videnje teh stvari, da se v resnici dogajajo. Če me boš prepičal v nasprotno, mi bo res odleglo.

PaX_MaN ::

Vendar meni je bolj zanimiva omemba "as well as from the use of Ba as an atmospheric aerosol spray".Torej tudi sprejajo ozračje. In link je iz .gov strani kar mu daje še posebno težo.

Kaj pa vem, če greš guglat "barium aerosol" dobiš nekaj akademskih člankov, ki opisujejo posledice vdihovanja v zraku razpršenih delcev - ampak to v kontroliranih razmerah, torej laboratoriju - nič pa ni takih, ki bi raziskovali ta "ducting" effect, ki ga kot glavni vzrok uporabe navaja vseh ostalih milijon najdenih strani, ki imajo povrh en in isti tekst.

In tisti link od guardiana, ki sem ga dal pred tem tudi nazorno opisuje sprejanje ozračja. Poleg vseh drugih govoric in fotografij, ki se širijo po netu o chemtrailih in zastrupljanju ljudi je moje videnje teh stvari, da se v resnici dogajajo. Če me boš prepičal v nasprotno, mi bo res odleglo.

Ne vem, toliko omenjajo nek "Ministry of defense report", nikjer pa ni najti podatka, kje bi se ga naj našlo. Povedo pa celo, koliko strani ima! Edini papir, ki ga najdem na straneh ministrstva in ki obravnava katerega od podanih naslovov poglavij poročila, je tisti, ki obravnava cink kadmijev sulfid, in sicer tale, ki pa pove le to, da je ves hoobajoob okoli tega pretiran.

Okapi ::

Chemtraile spuscajo tudi ladje

In to celo zares.


Z železom, da bi plankton bolj uspeval in iz zraka odstranjeval CO2.

O.

THX 1138 ::

Vendar meni je bolj zanimiva omemba "as well as from the use of Ba as an atmospheric aerosol spray".Torej tudi sprejajo ozračje. In link je iz .gov strani kar mu daje še posebno težo.

Kaj pa vem, če greš guglat "barium aerosol" dobiš nekaj akademskih člankov, ki opisujejo posledice vdihovanja v zraku razpršenih delcev - ampak to v kontroliranih razmerah, torej laboratoriju - nič pa ni takih, ki bi raziskovali ta "ducting" effect, ki ga kot glavni vzrok uporabe navaja vseh ostalih milijon najdenih strani, ki imajo povrh en in isti tekst.

In tisti link od guardiana, ki sem ga dal pred tem tudi nazorno opisuje sprejanje ozračja. Poleg vseh drugih govoric in fotografij, ki se širijo po netu o chemtrailih in zastrupljanju ljudi je moje videnje teh stvari, da se v resnici dogajajo. Če me boš prepičal v nasprotno, mi bo res odleglo.

Ne vem, toliko omenjajo nek "Ministry of defense report", nikjer pa ni najti podatka, kje bi se ga naj našlo. Povedo pa celo, koliko strani ima! Edini papir, ki ga najdem na straneh ministrstva in ki obravnava katerega od podanih naslovov poglavij poročila, je tisti, ki obravnava cink kadmijev sulfid, in sicer tale, ki pa pove le to, da je ves hoobajoob okoli tega pretiran.


Zanimivo, škoda da nisi prilepil tudi kakšnega podatka, recimo:

1.We have investigated the possible effects on health of the dispersion of Zinc Cadmium Sulphide particles as a simulator of biological warfare agents. These dispersion tests took place between 1953 and 1964. We estimate that, during this period, some 250 kg of this material was dispersed from the land based sites listed in Table 4, (mainly RAF Beaulieu airfield and Porton Down); and up to a further 4600 kg from ships and aircraft mainly over BDE Cardington, Bedfordshire and over the English Channel and the North Sea.
2. Similar tests were performed in the United States. The US National Research Council (NRC) published, in 1997, an extensive report on their tests, which came to the conclusion that no health hazard had arisen there.


Potem pa naletim na tole stran:

A Climate Change Manhattan Project



The projected insufficiency of Kyoto's emission reduction regime, [FN126] and the problems of absence, cost, and incentives discussed in part II, cry out for an alternative to our present state of climate change policy myopia. Geoengineering--intentional, human-directed manipulation of the Earth's climatic systems--may be such an alternative. This part proposes that, unlike a regulatory "Marshall Plan" of costly emissions reductions, technology subsidies, and other mitigation measures, a non-regulatory "Manhattan Project" geared toward developing feasible geoengineering remedies for climate change can meaningfully close the gaps in global warming and avert many of its most dire consequences.



What would a Climate Change Manhattan Project look like? In the first stage, it would consist of a shifting of existing environmental agencies' climate change priorities: away from more research into whether the globe is warming, away from further negotiations and unpopular incentive programs, and towards research into how to solve global warming if it happens.



In some ways, this phase has already begun, as geoengineering has moved from the pages of science fiction to respectable scientific and policy journals. [FN127] One of the most encouraging proposals today focuses on the creation of vast carbon sinks by artificially stimulating phytoplankton growth with iron "fertilizer" in parts of the Earth's oceans. [FN128] Another proposal suggests creating miniature, *106 artificial "Mount Pinatubos" by allowing airplanes to release dust particles into the upper atmosphere, simulating the greenhouse- arresting eruption of Mount Pinatubo in 1991.
Vir

Zdaj me pa bega par stvari.V linku, ki si ga ti podal,pravi, da naj bi šlo za "simulacijo" biološkega bojevanja.Ta link,ki ti ga pa jaz prilagam, pa pravi, da bi z spuščanjem prašnih delcev v ozraćje iz letal, lahko zmanjšali vpliv tople grede..Torej se dejansko opravljajo ta sprejanja ozračja. Problem je samo, da ne vemo natančno! kakšne posledice ima to na okolje in človeka.
Količine, ki so bile spuščeme iz letal in tudi iz ladij! so zame dokaj velike. Je pa zanimiva ta omemba, da niso uspeli v celoti primerjati morebitne posledice na ljudeh:

Although we have not been able to compare the incidence of kidney disease in more and less exposed areas, informal soundings from Dr M Macanovic, (consultant renal physician in Dorchester) do not suggest an unusual incidence of renal disease in Dorset where the highest ZnCdS particle numbers were recorded; and kidney disease has not given rise to any public concern in this connection.



Pa poglej si še tole:

This picture shows that electromagnetic field intensity changed structure of this cloud to star shaped regardless strong wind (5°).

This proofs that clouds are electromagnetic sensitive and considering that vapour does not have this sensitiveness it proofs that these are not exhaust fumes or steam but chemtrails made of aluminium dust sensitive to electromagnetic radiation.


Vir

Če bi predpostavljali, da je del teh contrailsov, ki jih opazimo na nebu v resnici chemtrailov(pa tudi če jih uporabljajo v namene za zmanjšanje greenhouse efekta) se resnično sprašujem, ali smo dovolj seznanjeni kaj se v resnici dogaja. In ravno tudi zato mi podatki, ki si mi jih ti postregel zaenkrat puščajo še veliko preveč dvoma v neko splošno sprejeto dejstvo. Da bi si lahko zagotovo odgovoril na to vprašanje bi zagotovo rabil še več preverjenih podatkov!..mogoče lahko to vsak posameznik opravi na osnovi te omenjene Welsbachove metode.

Arto ::

Meni se niti ne zdi preveč logično, da bi neke kemikalije spuščal iz 10.000m. Je preveč nenatančno, najbrž sploh ne prispe do želenega območja. Razen če "menimo", da gre za preprečevanje globalnega segrevanja. Ampak je tako ali tako vsakič nekaj drugega.

THX 1138 ::

Meni se niti ne zdi preveč logično, da bi neke kemikalije spuščal iz 10.000m. Je preveč nenatančno, najbrž sploh ne prispe do želenega območja. Razen če "menimo", da gre za preprečevanje globalnega segrevanja. Ampak je tako ali tako vsakič nekaj drugega.


Mnenja tukaj ne igrajo dosti vloge, če nimamo na voljo dovolj dokaznega materiala kaj se v resnici dogaja. Iz tega lahko jaz tudi predvidevam, da ne opravljajo preprečitve globalnega segrevanja ampak da zastrupljajo ozračje in s tem tudi nas. Ali je to zavedno ali ne , ne vem. Vsekakor pa pušča dvom.

jest10 ::

Meni se niti ne zdi preveč logično, da bi neke kemikalije spuščal iz 10.000m. Je preveč nenatančno, najbrž sploh ne prispe do želenega območja. Razen če "menimo", da gre za preprečevanje globalnega segrevanja. Ampak je tako ali tako vsakič nekaj drugega.


Mnenja tukaj ne igrajo dosti vloge, če nimamo na voljo dovolj dokaznega materiala kaj se v resnici dogaja. Iz tega lahko jaz tudi predvidevam, da ne opravljajo preprečitve globalnega segrevanja ampak da zastrupljajo ozračje in s tem tudi nas. Ali je to zavedno ali ne , ne vem. Vsekakor pa pušča dvom.


Hm... Potem so pa ti hudobni možici res "geniji" saj tudi sebi zastrupljajo ozračje:P

ShowDown ::

Problem teh teorij je, da tudi v primeru da bi katera bila dejansko res, je nebi noben sprejel, ker tako samozavestno verjamemo v svet, ki nam ga podajajo oblasti. Če nam lažejo glede stvari veliko manjšega obsega, kaj pri vragu vam govori, da nam ne morejo v takih primerih? Nevem kje je tista meja, do katere oblastem in njenim znanstvenikom veramete in od kje naprej se začnejo stvari, ki so "teorije zarote". Sem mnenja, da marsikdo ne pretehta razlogov in enostavno določenih stvari ne verjame, ker so klasificirane kot "teorije zarote". Nekdo je na prejšnjih straneh rekel: "kaj bi hoaxerji brez youtube-a?" Kaj pa bi ne-hoaxerji brez njega? Od kje pa vi navajate "dokaze"? Iz kakšne knjige "absolutne resnice sveta"?

P.S.: Ne zagovarjam ali zavračam NOBENE teorije zarote, ker se enostavno ne počutim dovolj pametnega da bi prišel takim stvarem do dna. Očitno pa je takih, ki to brez dvoma vedo na ST-ju ogromno. Ponosen sem da imamo v Sloveniji genije takega obsega.;)

PaX_MaN ::

Zdaj me pa bega par stvari.V linku, ki si ga ti podal,pravi, da naj bi šlo za "simulacijo" biološkega bojevanja.

Je šlo. Ene parkrat so spustili nekaj ton tega v zrak in merili, do kam bi potencialen napad razpršil biološka/kemična orožja. Cink kadmij sulfat so verjetno uporabili, ker se ga je dalo lažje meriti.

Ta link,ki ti ga pa jaz prilagam, pa pravi, da bi z spuščanjem prašnih delcev v ozraćje iz letal, lahko zmanjšali vpliv tople grede..Torej se dejansko opravljajo ta sprejanja ozračja. Problem je samo, da ne vemo natančno! kakšne posledice ima to na okolje in človeka.

Drugi delci, druge implikacije. Mislim, Al2O3 že uporabljajo kot nadomestilo kot kovino za nadomestne kolke, tako da ne vem kako strupen ne more biti, če ravno ne ješ tega (kislina v želodcu). Pri vdihovanju prahu te bo pa zjebal skoraj karkoli, še fin pesek ti bo naredil celo štalo.

Količine, ki so bile spuščeme iz letal in tudi iz ladij! so zame dokaj velike. Je pa zanimiva ta omemba, da niso uspeli v celoti primerjati morebitne posledice na ljudeh:

Jah, sej, bogve, s katere višine so spuščal in kakšne so bile vremenske razmere. Lahko, da je kdaj kje potegnil vzhodnik in vse skupaj razpihal na odprto morje.

THX 1138 ::

Hm... Potem so pa ti hudobni možici res "geniji" saj tudi sebi zastrupljajo ozračje


Prosim za malo bolj utemeljene trditve. Če želiš diskutirat z mano poskusi malo bolj z drugačnim pristopom..nisma v gostilni.
Ni rečeno, da to počnejo nad svojim lokalnim okoljem.

Arto ::

Tukaj preprosto ni prave logike zadaj. Zakaj za vraga bi zastrupljal območje z prahom, ki dolgo ostane v zraku na istem mestu? Zakaj ne bi uporabil prahu, ki hitro pade na tla. Ena izmed lastnosti "chemtrailov" je namreč ta, da ostanejo dalj časa v zraku, kot contrail. Mislim, meni tukaj nekaj ne štima. Če bi jaz zastrupljal neko območje z letali (kar je tudi malo tako-tako), bi uporabil snov, ki se hitro razprši in pade proti tlom, ne pa da ostane "sumljivo" dolgo časa v zraku.

PaX_MaN ::

Pa poglej si še tole:

This picture shows that electromagnetic field intensity changed structure of this cloud to star shaped regardless strong wind (5°).

This proofs that clouds are electromagnetic sensitive and considering that vapour does not have this sensitiveness it proofs that these are not exhaust fumes or steam but chemtrails made of aluminium dust sensitive to electromagnetic radiation.


Vir

Če bi predpostavljali, da je del teh contrailsov, ki jih opazimo na nebu v resnici chemtrailov(pa tudi če jih uporabljajo v namene za zmanjšanje greenhouse efekta) se resnično sprašujem, ali smo dovolj seznanjeni kaj se v resnici dogaja. In ravno tudi zato mi podatki, ki si mi jih ti postregel zaenkrat puščajo še veliko preveč dvoma v neko splošno sprejeto dejstvo. Da bi si lahko zagotovo odgovoril na to vprašanje bi zagotovo rabil še več preverjenih podatkov!..mogoče lahko to vsak posameznik opravi na osnovi te omenjene Welsbachove metode.


Al2O3 je izolator...

THX 1138 ::

Al2O3 je izolator...


Popravljen link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

THX 1138 ::

Dogajanja na Hrvaškem:

 Sledi chemtrailov

Sledi chemtrailov



Vir

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

Okapi ::

Ponosen sem da imamo v Sloveniji genije takega obsega

Eh, sploh ni treba biti noben genij, samo malo zdrave pameti moraš imeti in logično ter kritično razmišljati (pa srednješolsko znanje naravoslovja ni odveč), da ugotoviš, da so chemtraili pravljica za lahkoverneže.

Če uporabiš enaka orodja skeptičnega razmišljanja, kot jih uporabljaš, ko ocenjuješ reklame za pralne praške, zobne paste in konzerve tunine, ali ko kupuješ rabljen prenosnik ali avto, bi ti moralo biti vse jasno. Če te pa lahko nategne vsak marketingar in prodajalec na bolhi, ki ima pet minut časa, potem pa ...

O.

Arto ::

Dogajanja na Hrvaškem:

To zgleda kot saharski pesek. Sem že nekajkrat doživel to.

bluefish ::

tudi v LJ.

THX 1138 ::

Okapi

Potem pa uporabi svojo zdravo pamet. Tako enostranske trditve vsekakor niso pokazatelj tega.

arto

From the start of the operation, chemtrail powder has fallen on the surface many times, only few times in the form of very feeble and short, almost dry rain, whose drops contain almost more powder than moisture. After some time hardly anybody bothers to wash their cars anymore. Because of it's adhesiveness, even, now rare, summer showers cannot wash it away completely.


Vir:http://www.deepspace4.com/pages/chemtra...

Tale slika je bila posneta 20 min pred tem dogodkom:

PaX_MaN ::

Al2O3 je izolator...


Popravljen link

Ja, kaj potem, če lahko na eno stran nalimaš aluminij, na drugo pa zlato in iz tega dobiš zelo dober detektor magnetnega polja? Kaj zdaj, s čim škropijo? Barijevimi solmi (ki jih je precej), barijem, aluminijem, aluminijevim oksidom, zlatom? Ali kar z vsem po vrsti?

bluefish ::

Zakaj je potem ena slika Rijeka, druga pa Kukuljanovo.

Arto ::

Jaz sem skoraj prepričan, da je tisto na avtu saharski pesek, ker sem sam že videl točno to na strešnih oknih. In kaj je takega na sliki? Oblaki?

PaX_MaN ::

Okapi

Potem pa uporabi svojo zdravo pamet. Tako enostranske trditve vsekakor niso pokazatelj tega.

arto

From the start of the operation, chemtrail powder has fallen on the surface many times, only few times in the form of very feeble and short, almost dry rain, whose drops contain almost more powder than moisture. After some time hardly anybody bothers to wash their cars anymore. Because of it's adhesiveness, even, now rare, summer showers cannot wash it away completely.


Vir:http://www.deepspace4.com/pages/chemtra...

Tale slika je bila posneta 20 min pred tem dogodkom:



Mhm, pozabljajo dejstvo, da je 17km stran konkretna ladjedelnica, plus nebroj obratov, v katerih obdelujejo raznorazne kovine. Morda so pa ravo tisti dan po vstopu v Gibanje za mir, začeli z deli za novo ladjo?

THX 1138 ::

Pax man

electromagnetic radiation through chemtrails which are mixture of barite with aluminium


arto

Če si prepričan ti ok, samo mene še nisi prepričal. Ne bi šli delat internetne strani zaradi puščavskega peska.Pa omenjajo tudi zelo težko odstranitev tega "peska" iz avtomobilov. Vem drugače kako izgleda ta pesek, sem že doživel to. In po tem opisu na tej strani se mi močno zdi da to ni to.

Okapi ::

Tisto na avtu je saharski pesek, lahko pa bi bila tudi poljubna druga svinjarija, ki je v zraku. Saje recimo, ali karkoli pač. Poglej si enkrat tisto črno svinjarijo, ki se nabira na zunanji strani oken v Ljubljani, in se vprašaj, kaj je bolj verjetno - da je to posledica onesnaženja ali chemtrailov.

O.

THX 1138 ::

Pax man

Pojdi kdaj v Jesenice, ali Ravne na Koroškem. Če ti bodo ljudje pritrdili tvojim trditvam imaš prav.

swamigi ::

Kaj vse učijo v ameriških osnovnih šolah

A is for Apple.
B is for Boy.
C is for Chemtrails.
At least this is what one American father found while paging through his child's science book. SmT was astonished to find seventh graders being taught about chemtrails. And geoengineeering their home planet.

več o tem:
http://www.willthomas.net/chemtrails/Ar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: swamigi ()

PaX_MaN ::

Pax man

electromagnetic radiation through chemtrails which are mixture of barite with aluminium



Mhm. Buče. Lepo se zaštihajo v hrbet s tole povedjo:

These features are clearly arriving from Welsbach?s patent about chemtrails: aluminium dust reflects UV radiation and creates electromagnetic field with barite.

Al2O3 != aluminium dust.

bluefish ::

Torej vlada načrtno in v tajnosti posipa nebo s škodljivim prahom, hkrati pa jih v šolah uči o tem.

swamigi ::

Zanimiv satelitski posnetek

PaX_MaN ::

Pax man

Pojdi kdaj v Jesenice, ali Ravne na Koroškem. Če ti bodo ljudje pritrdili tvojim trditvam imaš prav.

What, you don't know how to google?
Observe:
 Ravne na koroškem

Ravne na koroškem

bluefish ::

Zanimiv satelitski posnetek


Sploh zato, ker je ime slike contrail clutter.

Arto ::


arto

Če si prepričan ti ok, samo mene še nisi prepričal. Ne bi šli delat internetne strani zaradi puščavskega peska.Pa omenjajo tudi zelo težko odstranitev tega "peska" iz avtomobilov. Vem drugače kako izgleda ta pesek, sem že doživel to. In po tem opisu na tej strani se mi močno zdi da to ni to.


O seveda bi šli delat internetno stran. Obstajajo internetne strani tudi za druge bedarije, pa jim to ne daje nikakršne kredibilnosti. Če misliš, da je stvar bolj verjetna zato, ker je na internetu, se zelo motiš.

Pa še to. Nihče te ne bo prepričal. Ker si conspiracy theorist. In fina stvar pri tem je, da je kakršen koli dokaz proti tvojim trditvam lahko dodaten dokaz ZA njih.
Primer: Obširna raziskava pokaže, da chemtrailov ni.
Zaključek teoretika zarote: Vlada je podkupila znanstvenike, da bi prikrila svoje početje.

Pa smo tam. Ko verjameš v chemtraile in podobne stvari te ne bo nihče prepričal v nasprotno. Lahko se samo SAM spametuješ in ugotoviš, da si bil morda malce preveč naiven.

THX 1138 ::

Pax man

Prav ničesar pomembnega nisem zaznal v tvoji trditvi:

electromagnetic radiation through chemtrails which are mixture of barite with aluminium


Mixure!= Al2O3

Torej vlada načrtno in v tajnosti posipa nebo s škodljivim prahom, hkrati pa jih v šolah uči o tem.


Prosim za utemeljitev. Brezvezno ironično nabijanje postov sodi drugam. Mislim ,da imate na vašem forumu temo zato. Namreč Nakladalnico.

THX 1138 ::

O seveda bi šli delat internetno stran. Obstajajo internetne strani tudi za druge bedarije, pa jim to ne daje nikakršne kredibilnosti. Če misliš, da je stvar bolj verjetna zato, ker je na internetu, se zelo motiš.

Pa še to. Nihče te ne bo prepričal. Ker si conspiracy theorist. In fina stvar pri tem je, da je kakršen koli dokaz proti tvojim trditvam lahko dodaten dokaz ZA njih.
Primer: Obširna raziskava pokaže, da chemtrailov ni.
Zaključek teoretika zarote: Vlada je podkupila znanstvenike, da bi prikrila svoje početje.

Pa smo tam. Ko verjameš v chemtraile in podobne stvari te ne bo nihče prepričal v nasprotno. Lahko se samo SAM spametuješ in ugotoviš, da si bil morda malce preveč naiven.


Opa, zdaj si me pa označil kar za conspiracy theorista. Sem mislil, da sem prišel na forum, kjer deluje razum in utemljeno dokazovanje dejstev. Če primerjam to kar sem vam jaz pokazal in to kar ste mi vi, je večja teža trditev na moji strani. Razen če je za vas nekdo, ki mogoče malo bolj drzno razmišlja kar conspiracy theorist in so njegovi argumenti neupoštevanja vredni. Če je tako, mi povejte pa bom zapustil ta forum.

Arto ::


Opa, zdaj si me pa označil kar za conspiracy theorista. Sem mislil, da sem prišel na forum, kjer deluje razum in utemljeno dokazovanje dejstev. Če primerjam to kar sem vam jaz pokazal in to kar ste mi vi, je večja teža trditev na moji strani. Razen če je za vas nekdo, ki mogoče malo bolj drzno razmišlja kar conspiracy theorist in so njegovi argumenti neupoštevanja vredni. Če je tako, mi povejte pa bom zapustil ta forum.


Chemtraili so definitivno teorija zarote. In seveda, saj vsi teoretiki samo "malo bolj drzno razmišljajo". Zato pa so teoretiki zarote, verjamem da je nek čar v tem. Da si lahko misliš, kako veš več kot ostale "ovce". Zanima me, ZAKAJ se ti zdijo ti "dokazi" sploh prepričljivi. Meni se ne zdijo, v bistvu jih sploh ne bi označil za dokaze. Ne vem, zakaj bi sploh sklepal, da gre za karkoli drugega kot contraile. Res ni nobenega razloga, da bi verjel, da gre za neke blazno komplicirane vladne programe. Tako velika stvar ne bi mogla ostati skrita! Nikakor! Poglej watergate, je šlo za zelo majhen krog ljudi, pa jim stvari ni uspelo skrivati prav dolgo. Pri tako ogromni stvari bi pa tako ali tako že cel svet vedel in je nikakor ne bi mogli prikrivati. In tako je v glavnem pri vseh teorijah zarote.
««
4 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012543 (9869) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713405 (9598) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233740 (2581) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284182 (3370) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410176 (8328) imagodei

Več podobnih tem