» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
5 / 29
»»

THX 1138 ::

arto

Tvoja trditev

Chemtraili so definitivno teorija zarote.


pove vse. A ljudje(kot sem jaz) pa še kdo drugi, ki opozarjamo na te pojave smo kar teoretiki zarote? Mislim, da si nisi nič kaj prebral vseh linkov, ki sem jih dal.Ti .gov in ostali linki govorijo o sprejanja aeorosola. Ne bom ti jih ponavljal še enkrat. Resnično sem presenečen nad tvojimi preprostimi izjavami. Z njimi bi mogoče prepričal kakšnega iz podeželja, ampak mene ne boš.

Pa prosim moderatorje, da brez pomisleka brišejo takšne stvari, kot jih piše arto, pa mogoče še kdo. Takšne enostranske trditve, brez upoštevanja dokazov so nevredne resnega foruma.

Pa arto nisi odgovoril na moje vprašanje.

Ziga Dolhar ::

Vsekakor bomo v nadalje zelo striktno brisali slike in youtube linke BREZ utemeljitve oz. opisa, kaj naj bi dokazovali, in zakaj.
https://dolhar.si/

THX 1138 ::

Vsekakor bomo v nadalje zelo striktno brisali slike in youtube linke BREZ utemeljitve oz. opisa, kaj naj bi dokazovali, in zakaj.


Nisi odgovoril na mojo prošnjo. Iz moje strani pa lahko to vsekakor pričakujete. Je tudi vidno.

PaX_MaN ::

Ti .gov in ostali linki govorijo o sprejanja aeorosola.

Nič ne govorijo o sprejanju aerosola. Samo omenijo ga kot možen vzrok za MS (tisto o Angliji je pa sploh nerelevantno, ker so že zdavnaj nehali, o teoriji, ki se opira na Welsbachov patent pa smo že rekli, da so buče).

THX 1138 ::

Ti .gov in ostali linki govorijo o sprejanja aeorosola.

Nič ne govorijo o sprejanju aerosola. Samo omenijo ga kot možen vzrok za MS (tisto o Angliji je pa sploh nerelevantno, ker so že zdavnaj nehali, o teoriji, ki se opira na Welsbachov patent pa smo že rekli, da so buče).


O..

Ne morem verjeti.

Praviš, da ga omenjajo kot možen vzrok za MS, zraven pa praviš da ne sprejajo.

Mislim, da grem raje ven si osvežit glavo od vseh teh čudnih, manipulativnih trditev.

bluefish ::

arto

Tvoja trditev

Chemtraili so definitivno teorija zarote.


pove vse. A ljudje(kot sem jaz) pa še kdo drugi, ki opozarjamo na te pojave smo kar teoretiki zarote? Mislim, da si nisi nič kaj prebral vseh linkov, ki sem jih dal.Ti .gov in ostali linki govorijo o sprejanja aeorosola. Ne bom ti jih ponavljal še enkrat. Resnično sem presenečen nad tvojimi preprostimi izjavami. Z njimi bi mogoče prepričal kakšnega iz podeželja, ampak mene ne boš.

Pa prosim moderatorje, da brez pomisleka brišejo takšne stvari, kot jih piše arto, pa mogoče še kdo. Takšne enostranske trditve, brez upoštevanja dokazov so nevredne resnega foruma.

Pa arto nisi odgovoril na moje vprašanje.

Kot je omenil arto. Če je stvar tako zelo škodljiva in negativno vpliva na okolje in ljudi, zakaj o tem ne govori nobena večja nevladna naravovarstvena agencija.
Dejstvo je, da mora biti v stvari vpletenih en kup ljudi, ki navsezadnje niso nič drugega, kot povprečni Zemljan. Kako to, da nihče od njih še ni uradno in javno nastopil s svojim mnenjem. Pav tako bi zadevo slej ko prej pograbili tudi novinarji.

Arto ::

Pa tudi ČE ga sprejajo v vojaške namene, ne vidim razloga, da bi naredil ogromen skok in vse skupaj razširil na cel svet in označeval contraile za chemtraile, ki jih sprejajo vsepovsod. Enostavno logika tukaj odpove. Verjamem pa, da lahko hitro nasedeš tem stvarem, če malce premalo razmisliš o zadevi.

Pa glede enostranskosti. Če je to, da imam glede tega že izoblikovano stališče "enostranskost", potem sem seveda enostranski.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

THX 1138 ::

Kot je omenil arto. Če je stvar tako zelo škodljiva in negativno vpliva na okolje in ljudi, zakaj o tem ne govori nobena večja nevladna naravovarstvena agencija.
Dejstvo je, da mora biti v stvari vpletenih en kup ljudi, ki navsezadnje niso nič drugega, kot povprečni Zemljan. Kako to, da nihče od njih še ni uradno in javno nastopil s svojim mnenjem. Pav tako bi zadevo slej ko prej pograbili tudi novinarji.


Mene tudi zanima zakaj je tako. Pač jaz sem povprečen človek, samo začel sem malo bolj raziskovati to stvar in sem prišel do vseh na teh straneh nazaj navedenih trditev. Res je zanimivo zakaj se o tem nič ne govori v javnosti, res zanimivo.

THX 1138 ::

Pa glede enostranskosti. Če je to, da imam do tega že izoblikovano stališče "enostranskost", potem sem seveda enostranski.


Pa mi obljubiš, da me ta tvoja enostranskost ne bo ovirala na tem forumu? Jaz sprejemam tvojo enostranskost, samo zdi se da ti mojo ne. Ker če je tako potem bom zapustil ta forum. Pa res upam, da do tega ne bo prišlo.

Arto ::

Mene tudi zanima zakaj je tako. Pač jaz sem povprečen človek, samo začel sem malo bolj raziskovati to stvar in sem prišel do vseh na teh straneh nazaj navedenih trditev. Res je zanimivo zakaj se o tem nič ne govori v javnosti, res zanimivo.


TOČNO o tem govorim. Res, kako "zanimivo". Seveda, ne da bi pomislil, da morda chemtrailov ni. Samo zanimivo (woooo) je, da se o tem nič ne govori v javnosti.

P.S.: Pa se že vnaprej opravičujem, če sem malce oster ampak tako je moje mnenje. Bog pomagaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

Arto ::

Mene tudi zanima zakaj je tako. Pač jaz sem povprečen človek, samo začel sem malo bolj raziskovati to stvar in sem prišel do vseh na teh straneh nazaj navedenih trditev. Res je zanimivo zakaj se o tem nič ne govori v javnosti, res zanimivo.


Gre za napačen pristop. Verjameš tudi, da svet vodijo kuščarji? Tudi o tem bi se našlo mnogo strani in če bi bil malo manj razumen, bi me morda še prepričale. Za vsako stvar lahko najdeš še kar prepričljive "dokaze", če seveda zadevi posvetiš dovolj časa. In če se ne ustaviš in premisliš, te lahko kaj hitro zanese in stvar se razraste in postane prevelika, preveč pomembna, da bi odnehal. In če najdeš še kup ljudi, ki ti verjamejo je še toliko težje priznati, da je stvar bedarija.

Sicer ne vem, če ni tole malo offtopic, se opravičujem. Se pa vsekakor tiče tudi chemtrailov.

THX 1138 ::

Seveda, ne da bi pomislil, da morda chemtrailov ni


Sem že, pa mi dejstva v teh linkih ne dajo miru, oziroma vsaj racionalne razlage, ki bi se tudi pojavljale drugače v javnosti. bi se mogle..vsaj malo. Pa nisem nikoli kaj slišal ali videl. Vidim pa fotografije, ki kažejo na nenormalne vzorce contrailov:




bluefish ::

Ko je recimo nekdo tukaj prilepil tiso sliko o posipanju železa v morje za rast planktona. O stvari se je govorilo že kar nekaj časa nazaj, saj se je pojavilo nestrinjanje določenega precej velikega dela javnosti, saj naj bi se zaradi tega razraščale alge. Ne vem sicer, kako se je vse skupaj končalo (verjetno v prid "posipavalcev"), vendar je dejstvo, da se je o stvari govorilo. O t.i. chemtrailih pa neke širše javne diskusije ni bilo -> torej očitno posipanja neba ni oz. vsaj ne v tolikšni količini, kot jo želijo nekateri prikazati z namigovanjem na čisto običajne sledi letal, ki se niso prav veliko spremenile še iz časov II. svetovne vojne, ko so letala pričela dosegati velike višine.

Glede zgoraj postanih slik: vedno je dobro poznati lokacijo in takratne vremenske pogoje ter dogajanje v širši okolici.
Navsezadnje je lahko posneta nad letališčem ali na precej prometnem koridorju blizu le tega, kjer letala pred pristankom krožijo čakajoč na dovoljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

THX 1138 ::

Gre za napačen pristop. Verjameš tudi, da svet vodijo kuščarji? Tudi o tem bi se našlo mnogo strani in če bi bil malo manj razumen, bi me morda še prepričale. Za vsako stvar lahko najdeš še kar prepričljive "dokaze", če seveda zadevi posvetiš dovolj časa. In če se ne ustaviš in premisliš, te lahko kaj hitro zanese in stvar se razraste in postane prevelika, preveč pomembna, da bi odnehal. In če najdeš še kup ljudi, ki ti verjamejo je še toliko težje priznati, da je stvar bedarija.

Sicer ne vem, če ni tole malo offtopic, se opravičujem. Se pa vsekakor tiče tudi chemtrailov.


Kakšen pristop pa imaš v mislih? Da smo tiho?

Pa prosim že 3x te prosim odgovori na moje vprašanje:

Pa mi obljubiš, da me ta tvoja enostranskost ne bo ovirala na tem forumu? Jaz sprejemam tvojo enostranskost, samo zdi se da ti mojo ne. Ker če je tako potem bom zapustil ta forum. Pa res upam, da do tega ne bo prišlo.

THX 1138 ::

Navsezadnje je lahko posneta nad letališčem ali na precej prometnem koridorju blizu le tega, kjer letala pred pristankom krožijo čakajoč na dovoljenje.


Prosim te. Veš na kakšni višini delajo potniška letala šolske kroge? In da tvorijo pri takšni višini contraile? Hm..

swamigi ::

Definitivno so o chemtrailih razmišljali kar dokazuje nasledji video,ki so ga predvajali na ZDF



Potem pa tukaj pove vremenar na ZDF-u kako so vojaška letala naredila oblake(tole pove od 50 sekunde) naprej



Tko da tudi mediji govorijo o tem.

Arto ::

Pa mi obljubiš, da me ta tvoja enostranskost ne bo ovirala na tem forumu? Jaz sprejemam tvojo enostranskost, samo zdi se da ti mojo ne. Ker če je tako potem bom zapustil ta forum. Pa res upam, da do tega ne bo prišlo.


Seveda je ne sprejemam, če se ne strinjam s tabo človek! A je s tem kaj narobe??

In ne razumem, kakšne "nenormalne" vzorce ti vidiš. Letala imajo začrtane poti, in ja, veliko se jih vozi sem in tja, prav nič čudnega ni na tem.

bluefish ::

Navsezadnje je lahko posneta nad letališčem ali na precej prometnem koridorju blizu le tega, kjer letala pred pristankom krožijo čakajoč na dovoljenje.


Prosim te. Veš na kakšni višini delajo potniška letala šolske kroge? In da tvorijo pri takšni višini contraile? Hm..

Hja, kot sem rekel, ne poznaš razmer, ki so bile takrat prisotne.

THX 1138 ::

Navsezadnje je lahko posneta nad letališčem ali na precej prometnem koridorju blizu le tega, kjer letala pred pristankom krožijo čakajoč na dovoljenje.


Prosim te. Veš na kakšni višini delajo potniška letala šolske kroge? In da tvorijo pri takšni višini contraile? Hm..

Hja, kot sem rekel, ne poznaš razmer, ki so bile takrat prisotne.


Exhaust vapour trails or contrails usually occur above 8000 metres (26,000 feet). where the temperature is below -40°C

Vir

Pa preveri še to sliko, kakšna podobnost...razmerje-velikost in po tvoje bližina letališča!

Arto ::

Navsezadnje je lahko posneta nad letališčem ali na precej prometnem koridorju blizu le tega, kjer letala pred pristankom krožijo čakajoč na dovoljenje.


Prosim te. Veš na kakšni višini delajo potniška letala šolske kroge? In da tvorijo pri takšni višini contraile? Hm..


Pa tudi če SO čudni vzorci, zakaj za vraga bi zaključil, da gre za masovno sprejanje strupov?

Poglej, stvar se je razrasla. Ja, tudi v medijih se očitno poroča o tem. Pa se poroča tudi o NLPjih, o chupacabri, o bigfootu, o vedeževalcih, itd., itd., itd. Pa vseeno v stvar ne bom verjel, če zanjo ni pravih dokazov ali je skregana z vsakršno logiko. Enostavno nimam razloga. Mogoče se nekaterim zdi svet preveč dolgočasen, pa ga naredijo malce bolj zanimivega. Kaj čmo.

THX 1138 ::

Pa mi obljubiš, da me ta tvoja enostranskost ne bo ovirala na tem forumu? Jaz sprejemam tvojo enostranskost, samo zdi se da ti mojo ne. Ker če je tako potem bom zapustil ta forum. Pa res upam, da do tega ne bo prišlo.


Seveda je ne sprejemam, če se ne strinjam s tabo človek! A je s tem kaj narobe??


Ker mislim, da boš nadaljeval v tem tonu, brez upoštevanja dokazov, se bom poslovil. Mi ni všeč takšno enostransko ozračje, kjer se ne upošteva utemeljeno! mnenje drugih. Jaz tvoje razmišljanje lahko brez problema sprejemam, ampak samo razmišljanje, ki temeljijo na dokazih, argumentih. Ne pa nekem gostilniškem pogovoru!

PaX_MaN ::


O..

Ne morem verjeti.

Praviš, da ga omenjajo kot možen vzrok za MS, zraven pa praviš da ne sprejajo.

Mislim, da grem raje ven si osvežit glavo od vseh teh čudnih, manipulativnih trditev.

Ker ga ne sprejajo. Medicinc pojma nima o letalih, to je.

 Letenje v formaciji, much?

Letenje v formaciji, much?

bluefish ::

Mi ni všeč takšno enostransko ozračje, kjer se ne upošteva utemeljeno! mnenje drugih.

Žal lahko rečemo tudi obratno, saj mnogi niste pripravljeni sprejeti, da se ne gre za bav-bav.

Tista satelitska slika pa je bila posneta 91 leta, ko je začuda potekala prva Zalivska vojna. Iz SA pa so množično vzletala tudi ameriška letala proti svojim ciljem, da ne govorimo o transportu enot z tovornimi letali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

swamigi ::

Zgleda da vi trdne in oprijemljive dokaze pa radi spregledate

Potem pa tukaj pove vremenar na ZDF-u kako so vojaška letala naredila oblake(tole pove od 50 sekunde) naprej

Arto ::

Ker mislim, da boš nadaljeval v tem tonu, brez upoštevanja dokazov, se bom poslovil. Mi ni všeč takšno enostransko ozračje, kjer se ne upošteva utemeljeno! mnenje drugih. Jaz tvoje razmišljanje lahko brez problema sprejemam, ampak samo razmišljanje, ki temeljijo na dokazih, argumentih. Ne pa nekem gostilniškem pogovoru!


Oprosti, ampak moj ton je povsem korekten in moje izjave tudi. Mi ni všeč, da jih označuješ za gostilniški pogovor.

Kako naj upoštevam dokaze, za katere sem mnenja, da to niso? In ne razumem, kaj pričakuješ? Da bomo dokazovali, da chemtraili NE obstajajo? Ne, ne bomo, ker je breme dokazovanja na tistih, ki nekaj trdijo. Torej, ko mi boš podal nek resen razlog, zakaj naj verjamem, da gre za karkoli drugega kot contraile in izpuhe, v redu. Ampak do takrat pa stvari ne bom jemal resno.

bluefish ::

Zgleda da vi trdne in oprijemljive dokaze pa radi spregledate

Potem pa tukaj pove vremenar na ZDF-u kako so vojaška letala naredila oblake(tole pove od 50 sekunde) naprej
...


Začuda pa je pri Bonnu tudi vojaško letališče: http://www.scramble.nl/airports/publish...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

THX 1138 ::

Pax Man

Blue Fish

Haha, mislim kakšni dokazi so pa to. In z takšnimi dokazi bi vi želeli razumnega človeka prepričati. Saj pravim, kakšnega iz podeželja že, samo mene pa ne. In na osnovi takšnih " dokazov" vi mene prepričujete, da sem teoretik zarote in da sem nor. Pa vi bi vse storili, da bi me prepričali v nasprotno..me prav zanima če bi tole nadaljevali kakšne stvari bi si še vse izmislili...Sramota!

bluefish ::

Pax Man

Blue Fish

Haha, mislim kakšni dokazi so pa to. In z takšnimi dokazi bi vi želeli razumnega človeka prepričati. Saj pravim, kakšnega iz podeželja že, samo mene pa ne. In na osnovi takšnih " dokazov" vi mene prepričujete, da sem teoretik zarote in da sem nor. Pa vi bi vse storili, da bi me prepričali v nasprotno..me prav zanima če bi tole nadaljevali kakšne stvari bi si še vse izmislili...Sramota!

In tvoji dokazi so pa sedaj edina možna resnica ali kaj? Vse skupaj me spominja na PB v temi o WTC, ko je zašel že v dokaze o Velikem laserju, ki je praktično uparil nebotičnika.
Satelitske slike neke cone ne povedo NIČ, saj ni nikjer prisotne kemične ali kake druge analize, ki bi dokazovala, da se gre res za chem in ne le con.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

hamax ::

> Ker mislim, da boš nadaljeval v tem tonu, brez upoštevanja dokazov, se bom poslovil.

A se samo meni tako zdi, ali smo ti pa odgovorili prav na vsak "dokaz", ki si ga ti predstavil.
Upostevali jih pa ne bomo, ker so zanic.

> Mi ni všeč takšno enostransko ozračje, kjer se ne upošteva utemeljeno! mnenje drugih.

Ja, ker ti se pa cisto drugace obnasas.

Sem ze kar kasno stran nazaj vprasal, pa se mi zdi, da nihce ni odgovoril.
Koliko ljudi mislis, da sodeluje v tej operaciji?
Najprej imas ljudi, ki to organizirajo v ozadju, potem organizatorje v letalskih druzbah, ki nabavljajo strupe, pa vse mehanike, ki delajo pri letalski druzbi, ki se ukvarja s skroplenjem, pa vse ki cistijo ta letala, pa seveda pilote ... itd
Ce ne drugega, bi tudi jaz rad vedel kje se dobi tako zveste delavce.

PaX_MaN ::

Zgleda da vi trdne in oprijemljive dokaze pa radi spregledate

Potem pa tukaj pove vremenar na ZDF-u kako so vojaška letala naredila oblake(tole pove od 50 sekunde) naprej

Ja. Oblake. Vode.

Arto ::

Zgleda da vi trdne in oprijemljive dokaze pa radi spregledate

Potem pa tukaj pove vremenar na ZDF-u kako so vojaška letala naredila oblake(tole pove od 50 sekunde) naprej


Zakaj bi šlo za karkoli drugega kot contraile. To me zanima.

Pa še to. Kje so posledice? Kakšen efekt imajo chemtraili? A smo že dorekli to? In kako vemo, da gre za efekt chemtrailov in ne česa drugega?

swamigi ::

Zgleda da vi trdne in oprijemljive dokaze pa radi spregledate

Potem pa tukaj pove vremenar na ZDF-u kako so vojaška letala naredila oblake(tole pove od 50 sekunde) naprej
...



Začuda pa je pri Bonnu tudi vojaško letališče: http://www.scramble.nl/airports/publish...


????????????
besed mi je zmanjkalo

THX 1138 ::

In tvoji dokazi so pa sedaj edina možna resnica ali kaj?


Sploh ne. Jaz si želim samo skupaj z vami priti do vsaj približne resnice. Vi mi mečete polena pod noge, ki so plod vaše lastne domišljije. Dajte kakšen link, ne uporabljati samo besede, ki so lahko strup.

bluefish ::

@swamigi: Končno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

THX 1138 ::

@swamigi

Saj meni tudi.,ne vem od kod jemljejotakšno logiko, kaj hočete sploh z njo povedati.

Zdaj pa res grem. Mogoče se pišemo jutri. Pa fantje ohladite si glave.

bluefish ::

Saj meni tudi.,ne vem od kod jemljejotakšno logiko, kaj hočete sploh z njo povedati.

Vice Versa.

PaX_MaN ::

In tvoji dokazi so pa sedaj edina možna resnica ali kaj?


Sploh ne. Jaz si želim samo skupaj z vami priti do vsaj približne resnice. Vi mi mečete polena pod noge, ki so plod vaše lastne domišljije. Dajte kakšen link, ne uporabljati samo besede, ki so lahko strup.

Piši jim mejle. Teži jim z navadno pošto. Usedi se na deset tisoč letov in snemaj iz kje kemtrejli pridejo na plano. Pobiraj vzorce zraka/vode/zemlje okoli letališč in jih daj na analizo.

Ne pa sedet za računalnikom in limat linke, na katerih ljudje s preveč domišljije razvijajo neutemeljene obtožbe.

THX 1138 ::

Saj meni tudi.,ne vem od kod jemljejotakšno logiko, kaj hočete sploh z njo povedati.

Vice Versa.


Ali pa ne. Se ne pišemo jutri. Ker še vedno ne boste dojeli..ker nočete. Za vas je to samo zajebancija. Pa je imel prav prijatelj Pacific Blue, ki je trdil, da so posledice manipulacije človeštva že prevelike. Cao!

swamigi ::

THX 1138

Tko je pač ko več nimajo argumentov pač začnejo z primitivnimi "prijemi"

bluefish ::

Pa je imel prav prijatelj Pacific Blue, ki je trdil, da so posledice manipulacije človeštva že prevelike.

Ane, vsi drugi smo del velike svetovne zarote, ki želi utišati teoretike o zarotah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Arto ::

THX 1138

Tko je pač ko več nimajo argumentov pač začnejo z primitivnimi "prijemi"


Kakšni primitivni prijemi? A pričakujete, da vam bomo samo kimali in vas trepljali po ramah, medtem ko govorite bedarije. Če se nam zdijo te stvari bedarija, ne pomeni da posegamo po primitivnih prijemih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

bluefish ::

A pričakujete, da vam bomo samo kimali in vas trepljali po ramah, medtem ko govorite bedarije.

Očitno, potem pa smo mi owce.

JanK ::

Vcasih pomaga back-of-the-envelope racun. Poglejmo koliko, npr., barija bi morala letala spuscati za opazno kontaminacijo.

EPA postavlja mejo 1ppm za barij v vodi. V zemljini pa so lahko koncentracije barija celo do 3000ppm, se pravi 3g na 1kg zemljine! Ampak da ne bom pretiraval, vzemimo 1ppm.

Ce se omejimo na zgornji 1m zemljine, je volumen zgornjega sloja 1 kvadratnega metra zemljine 1000 litrov. Gostota zemljine je okoli 2kg/l, torej je masa obravnavane zemljine 2000kg, mejna vsebnost barija pa okoli 2g.

Sedaj pa predpostavimo, da letalo leti na 10km visine ter da kontaminant proti zemlji pada pod kotom 45 stopinj (po 22.5 stopinj levo in desno od sledi glede na navpicnico). Sirina kontaminiranega pasu je tedaj okoli 10km * 2*tan 22.5 = 8km.

Hitrost letala je okoli 900km/h ali 250m/s. Vsako sekundo mora torej kontaminirati povrsino 2E6 kvadratnih metrov. Ce naj bo kontaminacija primerljiva z obstojeco, pomeni to izpust okoli 2E6*2g = 4000kg barija. Z drugimi besedami, vsako sekundo bi moralo letalo izpustiti 4 tone barija, kar je 240 ton na minuto, oziroma 14400 ton na uro!

Glede na to, da naj "chemtrails" letala spuscali konstantno (kot naj bi kazale slike), bi porabilo letalo iz., npr., Ljubljane v Pariz skoraj 30000 ton barija (od oka 1000 krat vec, kot je razlika med maximum takeoff weight in empty weight za Airbus 320).

No, ker so seveda v "zaroto" vpleteni prav vsi letalski prevozniki na svetu (in potencialne whistleblowerje, od nakladalcev tovora do dobaviteljev kemikalij, itak eliminirajo), bi bilo treba porazdeliti teh 30000 ton na vec letal. Ce namesto 30000 ton recemo, da vsako letalo vzame na pot 1 tono barija, mora vsak dan neko tocko preleti 100 letal (to je eno vsakih 15 minut!), in to se mora ponavljati nekaj manj kot 1 leto, da se kontaminacija pribliza mejni za vodo.

Ce pa vzamemo realisticne kontaminacije zemljine, ki so lahko od 100 do 3000ppm, bi to trajalo ustrezno dalj - 100 do 3000 let!

Racunal sem z barijem, ker je bil pac omenjen v temi. Ampak v resnici nima veze - racun velja za katerikoli kontaminant s katerim zelimo kontaminirati zgornji meter zemljine na 1ppm nivoju.

[edit: dodan naslednji odstavek]

Za barij pa lahko se ocenimo koliko bi stala taksna kontaminacija. Cena barija je reda velikosti 1000 EUR na kilogram (http://wiki.answers.com/Q/How_much_does..., http://www.ktf-split.hr/periodni/en/ba....). 30000 ton barija, ki bi ga clovek rabil samo za kontaminacijo 8km sirokega pasu med Ljubljano in Parizom (povrsine 8000 kvadratnih kilometrov), stane torej 30 milijard EUR, kar je priblizno 1% celotnega proracuna ZDA v letu 2008, oziroma je kar enako celotnemu letnemu prilivu od carin v lanski ameriski proracun.... In ce bi zlobni imperialisti in zarotniki celoten svoj proracun ZDA namenili samo kontaminiranju z barijem, bi s tem uspeli kontaminirati samo 8% povrsine Evrope...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanK ()

imagodei ::

> "Tko je pač ko več nimajo argumentov pač začnejo z primitivnimi "prijemi" "

Kakšnih argumentov?

Problem je, ker VI ne znate argumentirat svojega stališča. Nekaj slik, ki so jih morda poslikali ljudje na letalskih mitingih in so šele čez čas na Internetu dobile oznako "chemtrail", niso nobeni argumenti.

Kot bi jaz npr. nalimal sliko nočnega neba, med zvezdami označil 3 sumljive bele točke in rekel: "See, the UFOs!" In potem bi prilepil še 10 takih slik, na koncu pa zaključil, da sem vam pokazal 11 dokazov, vi ste pa pač trde buče in ne razumete.

Ne gre to tako, fantje. Pa me ta debata niti najmanj ne zanima, samo sem jo primoran spremljat, kot moderator. Ugotavljam pa, da ne vodi nikamor.

Zahteva se argumentirana debata. Torej, na plano z argumenti. Sličice neznanega porekla to niso.
- Hoc est qui sumus -

bluefish ::

evo, JanK, ki se očitno precej spozna na zadeve, vam je predstavil precej legitimen izračun. Kontra argumenti?

Okapi ::

Takole je pa videti resnični chemtrail.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Matev ::

jank je resnično podal argumente ki jih zarotniki ne morejo razumeti
kaj šele spodbijati

PaX_MaN ::

Ja, JanK je raztural sceno. 8-)

Matev ::

tole bodo sedaj trdili beliverji:

tale barij oni z neko aliensko nam neznano zadevo oni (tisti ki vidijo)
skompresirajo in v tako majhen prostor da ga pilot v ročni torbici nese na letalo

Okapi ::

OK, ampak resnici na ljubo Jank ni dokazal, da Illmuninati ne škropijo, ampak samo, da očitno ne škropijo z barijem.

O.
««
5 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012393 (9719) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713231 (9424) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233698 (2539) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284109 (3297) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410061 (8213) imagodei

Več podobnih tem