» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
6 / 29
»»

bluefish ::

Jah, vendar pa so do sedaj sveto trdili, da je nekaj takega, kot barij.

Okapi ::

Tisti bolj naivni. Oni bolj zviti imajo v mislih kakšne neznane substance, ki jih je težje dokazati, mogoče celo biološke, recimo viruse ali prione.

O.

Matev ::

aha
in teh virusov je toliko da se kar kadi za letalom

BigWhale ::

Tisti bolj naivni. Oni bolj zviti imajo v mislih kakšne neznane substance, ki jih je težje dokazati, mogoče celo biološke, recimo viruse ali prione.

O.


Torej, koliko virusov potrebujes in kaksni morajo biti, da bodo preziveli padec iz visine 10km? Ceprav to niti padec ne bi bil, tiste meglice v katere se contraili razvlecejo ostanejo v zraku se ure po izpustu, na taki visini je temperatura -50 stopinj celzija poleg tega je tudi UV zarcenje precej mocnejse. In na koncu, da bodo potem ti virusi dovolj hitro naleteli na gostitelja?

Prioni? Bi jih moral verjetno pozreti kar lepo stevilo, da bi zbolel za cim resnejsim. So sicer bolj obstojni kot virusi ampak vseeno.

PaX_MaN ::

A ne bi bilo malo neumno zastrupljat ljudi tako, da je ja vsem na očeh - cikam na vse kao vidne kao kemtrejle? Mislim, tako super duper skrivne metode imajo, da nihče ne ve kdo so, kaj hočejo, potem pa gredo v zrak spuščat kovinske delce, ki jih lahko vidi vsak, ki ni napol slep?

Okapi ::

Torej, koliko virusov potrebujes in kaksni morajo biti, da bodo preziveli padec iz visine 10km?

Vse to so samo tehnične podrobnosti, ki Illuminatom ne bi smele predstavljati posebnih ovir.
Nekateri virusi so že sami po sebi zelo obstojni, poleg tega pa jih lahko take narediš z genskim inženiringom. DNK sama je zelo obstojna molekula.
Ali pa uporabiš za prenos virusov kakšen bolj trdoživ vektor, recimo bakterijske spore, ali tardigrade, za katere se ve, da preživijo celo pogoje v vesoljskem vakuumu, vključno s kozmičnim sevanjem, mraz blizu absolutnega in še marsikaj.
Iz wikipedije:
Tardigrades are polyextremophiles and are able to survive in extreme environments that would kill almost any other animal. Some can survive temperatures close to absolute zero, temperatures as high as 151 °C (303 °F), 1,000 times more radiation than any other animal, nearly a decade without water, and even the vacuum of space.


O.

Matev ::

okapi

in zakaj tega ne delajo skrivoma?

to za njih ne bi smel biti noben problem

CoolBits ::

Zakaj pa skrivoma... lahko tudi tko javno vsem na očeh pa noben ne verjame... še bolje :D

Matev ::

nekateri verjamejo

beliverji

Okapi ::

in zakaj tega ne delajo skrivoma?

Očitno se držijo načela, da najkasneje opaziš tisto, kar je vsem na očem.:P

O.

imagodei ::

Za nakladanje imamo Nakladalnico.
- Hoc est qui sumus -

swamigi ::

Zdaj pa že v filmu govorijo o chemtrailih.
Film prihaja v kina Naslov pa je Toxic sky



lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: swamigi ()

JanK ::

Saj so tudi filmi o bozicku...

swamigi ::

Danes je v Večeru objavljen članek o chemtrailih.
In to na 20 strani.
Zgleda,da so tudi mediji začeli poročat o tej temi;)

lp

BigWhale ::

Ti dve sliki sta botrovali zaviranju, zavijanju na en makedam in tekanju ven iz avta s foto aparatom. :>


JebatGa ::

Mene pa zanima kakšna je razlika med chemitrailsom in aerosolom? Ali je sploh kakšna? Pa še čisto vsak avion ki leti nad našim krajem zelo visoko spušča belo črto za sabo. Kaj to pomeni da vsi prašijo in da ni čisto nobenega potniškega letala več?

borisk ::

eh, brez veze

ves maribor je nakracan z napisi Chemtrails itd. verjetn so več škode nardil z tistimi spreji, kot jo dovnemno nardijo chemtraili.

P.S.: pa še ena za paranoike od mene osebno =) MB, včeraj

kao chemtrailsi

Zgodovina sprememb…

Matev ::

v čem je sploh fora teh chemtrailov?

a da bi morali biti avioni na elektriko?

bluefish ::

ah, morali bi leteti kar brez pogona in energije.

swamigi ::

Tokrat so govorili o chemtrailih na radiu Maribor

Tukaj je posnetek celotne odaje

http://www.rtvslo.si/play/chemtrails/av...

Končno začenjajo tudi mediji govorit o tem velikem problemu;))



lp

bluefish ::

nekako je treba zapolnit eter.

JanK ::

Seveda - s kemikalijami :)

THX 1138 ::

Bom enkrat fotografiral chemtraile in jih prilepil sem gor, da boste videli kako to izgleda(v različnih časovnih intervalih)..Predvsem je zanimivo to, da te sledi ne izginejo, ampak se tvorijo v razpotegjeno meglico-oblak.

jype ::

Saj etri so kemikalije.

R-O-R :)

THX_1138> Predvsem je zanimivo to, da te sledi ne izginejo, ampak se tvorijo v razpotegjeno meglico-oblak.

Ane, kako zanimivo? Zakaj ne izginejo?

Učenim taka slika zlahka odgovori na to vprašanje:

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: jype ()

bluefish ::

THX 1138 pa tako, kot je v navadi - ob argumentiranem odgovoru se za nekaj dni ali tednov potuhni, počakaj na določeno število novih objav, nato pa ponovno prični s svojim prepričevanjem od začetka.

THX 1138 ::

Ane, kako zanimivo? Zakaj ne izginejo?


Seveda, v mislih sem imel predvsem kako to vpliva na vreme.

THX 1138 pa tako, kot je v navadi - ob argumentiranem odgovoru se za nekaj dni ali tednov potuhni, počakaj na določeno število novih objav, nato pa ponovno prični s svojim prepričevanjem od začetka.


Kaj,kje? Tvojih neargumentirani in sarkastični odgovori me res ne presenečajo več.

bluefish ::

Govorim o temle postu by JanK in ne o mojih. Nisi se namreč potrudil napisati niti besedice komentarja.

PaX_MaN ::

Seveda, v mislih sem imel predvsem kako to vpliva na vreme.

Aaaaaaa, zdaj vplivajo (tudi?) že na vreme, ne samo človeško zdravje!

THX 1138 ::

Ga nisem nikoli prej prebral. Saj sem točno napisal kje sem končal. Moraš bolje brati.

Sicer pa kdo govori, da to počnejo samo z barijem? Ti JanK izračuni so pretirani.

The Welsbach Patent
In 1994, the Hughes aerospace company was issued a remarkable patent. The Welsbach patent "for Reduction of Global Warming" proposed countering global warming by dispensing microscopic particles of aluminum oxide and other reflective materials into the upper atmosphere. This "sky shield" would reflect one or two percent of incoming sunlight. The patent suggested that tiny metal flakes could be "added to the fuel of jet airliners, so that the particles would be emitted from the jet engine exhaust while the airliner was at its cruising altitude."

Computer simulations by Ken Caldeira at California's Lawrence Livermore National Laboratory (LLNL) calculated that employing Welsbach's chemical-sunscreen technology could stop warming over 85 percent of the planet, despite an anticipated doubling of atmospheric carbon within the next 50 years. LLNL estimated the cost of creating thisso-called Sky Shield at $1 billion dollars a year - a cheap fix to avoid threatening the massive profits of the oil industry.

At the 1998 International Seminar on Planetary Emergencies, Edward Teller, the "Father of the H-bomb," presented his Next Big Idea. Teller called for spreading reflective chemicals over the Earth to act like a mirror-shade. If it was impossible to protect the entire planet, these chemical sky shields could, at least, be extended to cover allies who secretly agreed to allow this unprecedented geo-engineering experiment to be carried out over their territory.

In the July-August 1998 Science and Technology Review, Teller argued that the Sky Shield offered a more "realistic" option for addressing global warming than drastic cutbacks in CO2 emissions.

When asked if the technology was being pursued, Teller replied: "To my knowledge the answer is negative.... My recommendation was a tentative one depending on further evidence whether expecting global warming is realistic."

In fact, the technology already exists. In 1975, the US Navy patented a device for producing "a powder contrail having maximum radiation-scattering ability." The powder contained a mixture of 0.3 micron-sized titanium dioxide pigment particles coated with 0.007 micron hydrophobic colloidal silica and 4.5 micron particles of silica gel. The purpose of the apparatus was "to generate contrails or reflective screens for any desired purpose."

The Welsbach Patent proposed using "very fine, talcum-like" powder of 10 to 100 micron-sized aluminum oxide to produce a "pure white plume" in the sky.

In a May 2000 draft report submitted to the International Panel on Climate Change (IPCC), an expert panel chosen from among 3,000 atmospheric scientists, concluded that Teller's scheme might work. But the IPCC warned against unpredictable upsets of the atmosphere. The panel also warned against angry populaces reacting to "the associated whitening of the visual appearance of the sky."

Caldeira was so concerned that he went public. Deflecting sunlight would further cool the stratosphere, he warned, and this could intensify icy clouds of ozone-gobbling CFCs that could destroy the ozone layer - the Earth's already damaged solar radiation shield.

Was Teller's Sky Shield experiment already underway? During his interview with WMWV reporters, Deep Sky hinted that it was. Were the tankers observed on ATC radars involved in climate modification? Our FAA source hesitated before responding: "That approximates what I was told." Similar military activities were ongoing in other regions, he stated.
http://www.earthisland.org/journal/inde...

Congress Addresses Chemtrails
On October 2, 2001, Rep. Dennis Kucinich (D-OH) introduced the "Space Preservation Act of 2001" (HR 2977), which called for the elimination of "exotic weaponry" from space. Among the weapons to be banned were weather-modifying weapons such as HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) and chemtrails. Though HR 3616 was later amended to remove the section that would have banned chemtrails, the original bill acknowledging the existence of chemtrail technology remains on the pages of the Congressional Record.

With "chemtrails" now officially admitted by the US government, an even bigger trial is set to begin in the court of public opinion.



In the spring of 1998, rain falling through heavy chemtrails over Espanola, Ontario was found to contain concentrations of aluminum particles seven times higher than permitted by Canadian health safety laws. Provincial health officials ordered tests after residents began complaining about severe headaches, chronic joint pain, dizziness, sudden extreme fatigue, acute asthma attacks and feverless "flu-like" symptoms. The results of the test were not released.

The reports of illness all came from residents inside a 50-square-mile area who complained that they had been subjected to "months of spraying" by photo-identified US Air Force tanker planes. The USAF denied the intrusions.

On November 18, 1998, Canadian Opposition Party Defense Critic Gordon Earle petitioned Parliament on behalf of the people of Espanola. Speaking on behalf of Canada's New Democratic Party, Earle stated:

"Over 500 residents of the Espanola area have signed a petition raising concern over possible government involvement in what appears to be aircraft emitting visible aerosols. They have found high traces of aluminum and quartz in particulate and rainwater samples. These concerns combined with associated respiratory ailments have led these Canadians to take action and seek clear answers from this government. The petitioners call upon Parliament to repeal any law that would permit the dispersal of military chaff or of any cloud-seeding substance whatsoever by domestic or foreign military aircraft without the informed consent of the citizens of Canada thus affected."

A Harvard School of Public Health team determined that particulates with a diameter less than 10 microns (one-tenth the thickness of a human hair) pose a serious threat to public health. On April 21, 2001, the New York Times warned: "These microscopic motes are able to infiltrate the tiniest compartments in the lungs and pass readily into the bloodstream, and have been most strongly tied to illness and early death, particularly in people who are already susceptible to respiratory problems."

THX 1138 ::

Seveda, v mislih sem imel predvsem kako to vpliva na vreme.

Aaaaaaa, zdaj vplivajo (tudi?) že na vreme, ne samo človeško zdravje!


Prečekiraj projekt HAARP.

bluefish ::

The patent suggested that tiny metal flakes could be "added to the fuel of jet airliners, so that the particles would be emitted from the jet engine exhaust while the airliner was at its cruising altitude.
OK, priznam, da nimam toliko pojma o kemijskem delu reči, pa vseeno - aluminij in temperatura izpuha motorja mi nekako ne gresta skupaj.

THX 1138 ::

OK, priznam, da nimam toliko pojma o kemijskem delu reči, pa vseeno - aluminij in temperatura izpuha motorja mi nekako ne gresta skupaj.


Gre za aluminijev oksid-Al2O3. Melting point 2072 C, boiling point 2980 C. vir:Alumina @ Wikipedia

bluefish ::

Gre za aluminijev oksid-Al2O3. Melting point 2072 C, boiling point 2980 C.
Aha, OK.

Sicer pa kdo govori, da to počnejo samo z barijem? Ti JanK izračuni so pretirani.

Racunal sem z barijem, ker je bil pac omenjen v temi. Ampak v resnici nima veze - racun velja za katerikoli kontaminant s katerim zelimo kontaminirati zgornji meter zemljine na 1ppm nivoju.

THX 1138 ::

Sicer pa kdo govori, da to počnejo samo z barijem? Ti JanK izračuni so pretirani.

Racunal sem z barijem, ker je bil pac omenjen v temi. Ampak v resnici nima veze - racun velja za katerikoli kontaminant s katerim zelimo kontaminirati zgornji meter zemljine na 1ppm nivoju.


Cena stroškov kot izgleda ni problem.

bluefish ::

Ja, seveda, desetletja naj bi izpuščali reči v zrak (kot da ostali izpusti niso dovolj), imeli s tem enormne stroške, globalnega efekta pa ni. Logika pa taka.

THX 1138 ::

Kaj pa če si želijo samo efekt na zdravje ljudi? Na tem planetu je velik ljudi, za nekatere celo preveč. Sj poznaš Hennry Kissingerja in njegov Depopulation program?

bluefish ::

Ampak svetovna populacija je iz leta v leto večja. Menda ja nima škropljenje ravno nasprotnega efekta.

PaX_MaN ::

Prečekiraj projekt HAARP.

In kaj imajo _antene(!) na tleh(!)_ s kemtrejli kaj skupnega?

Genetic ::

Je pa res, da chemtraili vsebujejo veliko cloveku nevarnega dihidroksi monoksida ...

swamigi ::

In kaj imajo _antene(!) na tleh(!)_ s kemtrejli kaj skupnega?


Poslušaj celotno odajo in boš zvedel

JanK ::

Ti JanK izračuni so pretirani.


Mi lahko poves kje sem pretiraval? Si sel skozi argumentacijo in jo razumel (glede na to, da si pri branju izpustil dokaj pomemben odstavek, verjetno ne, ampak ti dam "benefit of the doubt")?

Ce se ti zdijo koncne stevilke prevec divje, in s tem nakazujejo, da je nekaj hudo narobe, se s tem popolnoma strinjam.

Ampak tisto, kar je v celi zgodbi narobe, niso racuni, temvec osnovna predpostavke - da lahko iz letala spustis dovolj snovi, da do znatne mere kontaminiras zemljo!

Ce pa mislis da sem se kje zmotil, povej prosim konkretno kje je problem, ne samo pavsalno... Povej katera izmed predpostavk se ti zdi problematicna? Potem se lahko pogovarjamo naprej.

THX 1138 ::

Ampak svetovna populacija je iz leta v leto večja. Menda ja nima škropljenje ravno nasprotnega efekta.


Bila bi še VELIKO večja, če ne bi bilo določenih efektov na ljudi. O tem kateri so pa ti efekti pa tako ne vem, če ti je sploh smiselno omenjati.


da lahko iz letala spustis dovolj snovi, da do znatne mere kontaminiras zemljo!


In ne gre se toliko za kontaminacijo zemlje, ampak ozračja, zraka tisto kar ljudje vdihavamo. Kot je omenil Okapi:

"Ali pa uporabiš za prenos virusov kakšen bolj trdoživ vektor, recimo bakterijske spore, ali tardigrade, za katere se ve, da preživijo celo pogoje v vesoljskem vakuumu, vključno s kozmičnim sevanjem, mraz blizu absolutnega in še marsikaj."

Ti si pa računal, kakšni bi morali biti pogoji, če bi to počeli z letali, da bi nastala prevelika kontaminacija zemlje z barijem..itd . To ni bistvo.

bluefish ::

Bila bi še VELIKO večja, če ne bi bilo določenih efektov na ljudi.
Potem pa še dobro, da se to dela.

THX 1138 ::

Bila bi še VELIKO večja, če ne bi bilo določenih efektov na ljudi.
Potem pa še dobro, da se to dela.


Ja saj kmalu boš na vrsti:)

bluefish ::

Pravzaprav me po vaši logiki sploh ne bi smelo biti, če se to dela že nekaj 10 let.

THX 1138 ::

Pravzaprav me po vaši logiki sploh ne bi smelo biti, če se to dela že nekaj 10 let.


Lucky boy:) Česa ne razumeš bluefish? tega da se človeštvo konstantno načrtno zastrupja z strani koorporacij in t.i. Illuminatov? da v industrijski hrani, s katero se prehranjuje večina ljudi, tudi ti verjetno so dokazano kancerogene snovi, da zrak ki ga dihaš ni čist, da voda ki jo piješ ni čista, Česa ne razumeš, povej mi?

bluefish ::

da v industrijski hrani, s katero se prehranjuje večina ljudi, tudi ti verjetno so dokazano kancerogene snovi, da zrak ki ga dihaš ni čist, da voda ki jo piješ ni čista,
Ej, to mi je povsem jasno. Malo nenavadno torej, da bi se trudili z "letalsko kemijo", če pa imajo veliko bolj utečene postopke.
Večja verjetnost je torej, da me pokoplje vsakodnevni ljubljanski zrak, kot pa te vaše domišljene sledi v zraku.

THX 1138 ::

Ej, to mi je povsem jasno. Malo nenavadno torej, da bi se trudili z "letalsko kemijo", če pa imajo veliko bolj utečene postopke.


Ej, jaz njim nič več ne zaupam, pa lahk pravijo da gre za Welsbachov patent ali pa kaj drugega. Sicer pa možnost za zarotnika, da to opravlja z letali, je verjetno prav fascinantna.

A. Smith ::

da v industrijski hrani, s katero se prehranjuje večina ljudi, tudi ti verjetno so dokazano kancerogene snovi, da zrak ki ga dihaš ni čist, da voda ki jo piješ ni čista, Česa ne razumeš, povej mi?


Tega, da Iluminati dihajo isti zrak, kot mi.

Wait, wait... itak... saj so itak vesoljci. To so pionirji tujih civilizacij, ki so nam prišli ugrabit planet. DOH, kako, da nisem že prej pomislil na to!
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

THX 1138 ::

Tega, da Iluminati dihajo isti zrak, kot mi.

Wait, wait... itak... saj so itak vesoljci. To so pionirji tujih civilizacij, ki so nam prišli ugrabit planet. DOH, kako, da nisem že prej pomislil na to!


in kaj si povedal s tem?Pravim, da veliko ljudi zboleva zarad vsega tega, povečujejo se stroški zdravljenja(beri služijo farmacevske firme,sem se spomnil na Tamiflu in firmo Laroche..Veš da je bil zaposlen tam preden je prišel v administracijo reci in piši Donald Rumsfeld:)
««
6 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012490 (9816) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713349 (9542) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233731 (2572) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284163 (3351) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410122 (8274) imagodei

Več podobnih tem